ביקורת סרט- פיראטים

rnavina

New member
ביקורת סרט- פיראטים

לי היו ציפיות גבוהות כשגיליתי בטריילר שמדובר בחברת ההפקות אארדמן, שהפיקה את וואלאס וגרומיט. בנוסף, סרט ילדים בריטי לא כה שגור במחוזותינו אז קיויתי שאם כבר הביאו סרט מהממלכה המאוחדת, הוא יהיה מוצלח.
ליויתי בן רבע לשבע ובת ארבע וחצי.
הסרט הוצג בגרסת תלת ממד. לשלושתנו זו היתה ההתנסות הראשונה. הבן הסתדר יפה עם המשקפיים, אחותו ויתרה עליהם ואני נאלצתי להרכיבם מעל משקפי ראייה וקיבלתי מתנה כאב ראש

שני הילדים מאד נהנו מהסרט. וגם אני.
הדמויות מוצלחות (כולל פיראט שהוא בעצם אשה שמחופשת לגבר. אני תוהה כמה ילדים קלטו את העניין הזה). בת הארבע וחצי פחדה במעט קטעים, ואמרה שלא אהבה את דמות המלכה המפחידה.
תמצית העלילה:
קפטן פיראט הוא שודד ים ומחליט להגיש שוב את מועמדותו לפרס פיראט השנה, אותו הוא הפסיד כבר 20 שנה ברציפות. לצדו צוות די כושל, אולם נראה שהקפטן נחוש לזכות בפרס. הם פוגשים את צ'ארלס דרווין ויוצאים עמו להרפתקאה בים וגם בלונדון.

תודה רבה לתפוז על הכרטיסים

גם אנחנו אהבנו

והיינו בגרסא הלא תלת מימדית (והלא תפוזית
)

הגברת קראה לא מזמן ספר על דארווין (בסדרת ממציאים או משהו כזה, סדרה שכוללת גם את האחים רייט ואת תומס אדיסון)
אז בכלל היה שווה, פיתחנו את עיניין האבולוציה בשיחה אחרי הסרט, ולמה הוזכר שהקוף שלו קצת דמה לו

הכי היה נחמד היפוך התפקידים המסורתי: ההזדהות היא כמובן עם קפטיין הפיראטים, הרעה בסיפור היא דווקא הדמות שהכי לא היית מצפה שתהיה הרעה (לא רוצה לעשות ספויילר אז לא אחשוף).

הייתי צריכה אח"כ להסביר לגברת שזה לא היה ככה באמת מבחינה היסטורית

למעלה