עבודות בדרך 22.4.12

אמאדובה

New member
עבודות בדרך 22.4.12

מה עשיתן השבוע?...
(שוב מתחבאת בפינה בבושה... חוץ מלשרטט רעיונות על דף בשביל הרקמה בכחול לא עשיתי כלום
שילוב של עומס בעבודה וילדים חולים)

colibri

New member
אצלי זה מתחלק לשניים

אפילו לשלושה, אם לקחת בחשבון את הכחול-לבן שסיימתי.
אז:
א', השלמתי את קניית החוטים והמשכתי בהכנת הבד לפרוייקט האגדות הגדול
וב', רוצה לעשות עוד משהו קטן - תיק איפור לנסיכה שלי, החיילת המשוחררת, שנוסעת לטיול במזרח. היא התלהבה מדוגמאות ה"נסיכה" והצפרדע מתוך אחד הגליונות של cross-stitcher (זוכרים את טירת הנסיכות שbibu רקמה? אז מאותו המקום). בינתיים בשלב התכנון.

maybesure

New member
קודם כל - בריאות לכולכם!!

מה זה חולים באמצע הרקמות?

אני סיימתי את הרקמה הכחולה אבל זה אומר שזנחתי לגמרי את היער ומרגיש לי תקוע כזה. מקווה לקדם קצת השבוע ומתלבטת אם ללכת היום לחוג בכלל. גם אני בטח אעמוד שם בפינה בבושה.
לעומת זאת - שיפצתי את כל הכסאות שמצאנו ברחוב - סה"כ 7 כסאות פינת אוכל (שונים..) וביום שישי בארוחת הערב כבר אירחנו עליהם.
איך שסיימתי לעבוד עליהם - אחי מצא עוד 3 כסאות גינה זרוקים ברחוב והביא לי אותם.

מה קורה לאנשים? מה יש להם נגד כסאות?! שיזרקו איזה מדפים קצת או שידה קטנה או כורסה.. משהו מעניין

בקרוב אני עושה בוק לכסאות אעלה לכאן דוגמית.

אמאדובה לשרטט רעיונות זה המון

הרבה בריאות לילדים, עומס בעבודה מובנו שאת חשובה
והחיים מחייכים.
אני התקדמתי כי פתאום נפלנ עלי סדרה שעוד לא ראיתי ועוד בעברית
הפעלתי את המנגנון המסמם והתחלתי לרקום.
זו התוצאה.
יש תובנות ביניים:
בחיים לא ארקום יותר עם מולינה רקמה עם תכים ארוכים.
זה לא אחיד, אני ממשיכה בשביל התרגול ומתוך עצות מסביב שזה יראה אחרת כשאסיים.
בינתיים הבקורת שלי חוגגת.

Nikita 121

New member
ממה שאני רואה זו רקמה שנקראת

satin stitch, נכון?
פעם ראשונה שאני נתקלתי בסוג הנ"ל היה ממש לפני כמה ימים - בעבודה הנוכחית שלי על הגיישה. יש שם קטע בצבע כתום-אדום על השיער של הגיישה - התמונה שהעלתי היום לא מעודכנת כלכך אז אני אצלם בערב ואעלא אותה לפורום.

כן ולא ולמה לא

התך של satin stitch הוא תך מילוי המזכיר משי ועל כך שמו.
מבינה זו המראה של התכים אמור להזכיר את התך הזה ובגלל זה גם כתבתי שהמראה לא חלק בגלל המשיכה הלא אחידה של 6 החוטים.
אבל זה לא כי זה חלק מטכניקה המכונה הרדנגר זה מרכזי הריבועים התחומים ע"י התכים האורכיים נחתכים ובמקומם מעשית תחרת מחט בסגנונות שונים.
רקמה שאני מאד אוהבת כי היא משלבת רקמת ספירה שמתאימה לאופי המרובע שלי וקצת גיוון בתכים הפנימיים.
והלמה לא? למה שלא יקראו ככה לתכים האילו.

tair40

New member
התקדמתי בקצת...

בין תחרות של הבעל, למיון א.א.ג. בלילה עם ילד בן 12 (כן... זה לא נגמר כשהם קטנים...) ועכשיו אני הולך לישון, נרשמה התקדמות קלה.

kita1000

New member
בריאותלכולכם!

אני מתקדמת בצעדי צב שיכור

ולא מצליחה לתעד. אוף

סיימתי את מפית האוכל. מלכתחילה פריט פשוט...

התחלתי לרקום על תכשיטים סרוגים. וקדרות קדרות.... מתי להעלות תמונה של מפית האוכל?

אם זה כחלק מהכחול לבן

אז בואי נראה ונהנה ואח"כ בשרשור המסכם.
אם זו רקמה מתמשכת אז זה המקום.

למעלה