בירמינגהאם, נשים, יום שני

LENAFAN

New member
איוונוביץ' הספיקה לעלות לסיבוב ה-3 לפני הגשם

4-6 1-6 לאנה איוונוביץ' על מונה ברתל שהתחילה עם 1-3 אבל זכתה מאז בשני משחקונים בלבד. בסיבוב השלישי תשחק אנה מול דייויס או דובאל האמריקניות.

וויקמאייר הוליכה 5-7 5-4 על ואנדווה ואילו האנטוחובה ובנצ'יץ' היו בשוויון 1-1 במערכה הראשונה לפני שהגיע מה שבדרך כלל מגיע בטורנירים בבריטניה- גשם.
 

LENAFAN

New member
האנטוחובה ניצחה את בנצ'יץ', גם קוקו ניצחה...

1-6 4-6 לאלופת הטורניר על בנצ'יץ' שכמעט חזרה בסוף מפיגור 5-2 אבל תסתפק בכך ודניאלה תמשיך לסיבוב השלישי מול דאטה קרום או פויג.

לפני כן, ואנדווה חזרה מפיגור מערכה וניצחה 7-5 5-7 1-6 את וויקמאייר, היא תמתין לקוקאלובה או רזאנו בסיבוב השלישי.
 

LENAFAN

New member
בירמינגהאם, נשים, יום רביעי


אתמול הסתיימו משחקי הסיבוב הראשון וגם נפתחו משחקי הסיבוב השני כשלסיבוב השלישי עלו איוונוביץ', האנטוחובה, ואנדווה ודיוויס. היום יושלמו כל שאר משחקי הסיבוב השני וביניהם גם המשחק של שחר מול ז'אנג (לא מצולם) שניצחה את שחר במפגש היחיד ביניהן בשנה שעברה בבריסל. המנצחת במשחק הזה תפגוש בסיבוב השלישי את המנצחת במפגש הצ'כו-סלובקי בין ריבאריקובה לצ'טקובסקה.

שאר המשחקים: במגרש המרכזי, סטיבנס תנסה לדמיין שהיא בגרנד סלאם מול סקיאבונה כשהמנצחת עשויה לפגוש את נסיכת בירמינגהאם ריסק שתנסה לנצח את הקיצ'נוק השנייה אחרי שהיא ניצחה את אחותה בסיבוב הראשון. סטוסור, המדורגת שנייה, תפתח את המסע לווימבלדון האהוב עליה מול מקהייל כשבסיבוב השלישי היא עשויה לפגוש את הקולגה דלאקווה אם זו תעבור את לפצ'נקו. ספארובה תפתח את הטורניר בדרבי מול זהלבובה סטריקובה (בתמונה) כשבסיבוב השלישי היא יכולה לפגוש את קיז שתתמודד מול באבוש שנכנסה בתור LL וניצחה את אראקוביץ'. פליפקנס שלא נמצאת במיטבה תפתח את עונת הדשא מול הג'יורג'י בכבודה ובעצמה כשבסיבוב השלישי המנצחת תפגוש את קונטה הבריטית היחידה בסיבוב השני או את ווזניאקקק שהצילה 3 נקודות משחק מול ווטסון. קוקאלובה שבדרך כלל משחקת טוב על דשא תפגוש את רזאנו כשונדווה כבר ממתינה בסיבוב השלישי ואילו פויג תנסה לעבור את מבחן דאטה קרום בדרך למפגש מול האנטוחובה.

לו"ז:

סלואן סטיבנס-פרנצ'סקה סקיאבונה (13:00)
לוסי ספארובה-ברבורה זהלבובה סטריקובה (13:00)
מוניקה פויג-קימיקו דאטה קרום (13:00)
מדיסון קיז-טימאה באבוש (13:00)

סאם סטוסור-קריסטינה מקהייל (14:30 בערך)
אליסון ריסק-נדיה קיצ'נוק (14:30 בערך)
שחר פאר-שוואי ז'אנג (14:30 בערך)

קלרה קוקאלובה-וירג'ני רזאנו (16:30 בערך)
קייסי דלאקווה-ורוורה לפצ'נקו (16:30 בערך)
מגדלנה ריבאריקובה- פטרה צ'טקובסקה (16:30 בערך)

אלכסנדרה ווזניאק-ג'ואנה קונטה (18:00 בערך)
קירסטן פליפקנס-קמילה ג'יורג'י (18:00 בערך)
 

LENAFAN

New member
סטיבנס עברה את סקיאבונה, קיז הובסה בידי באבוש

2-6 4-6 לסלואן סטיבנס על סקיאבונה והאמריקנית פותחת ברגל ימין את תקופת הדשא הקצרה כשבסיבוב השלישי היא עשויה לפגוש את ריסק או את קיצ'נוק.

ניצחון מאד מפתיע בקלילותו לטימאה באבוש על מדיסון קיז 2-6 1-6 והיא תמתין בסיבוב השלישי לספארובה או זהלבובה סטריקובה.

ספארובה-זהלבובה סטריקובה 6-3 3-6 1-3
פויג-דאטה קרום 2-6 6-4 2-3
סטוסור-מקהייל 0-0
 
למעלה