הטריינקייס שלי

ליאתו2

New member
הטריינקייס שלי

הי לכולן,

אז החלטתי שעם כל מוצרי האיפור שיש לי, כדאי שאפתח בלוג ואתחיל לכתוב סקירות על מוצרים.
רק מה? לא יודעת מאיפה להתחיל.
אז חשבתי להביא לכן תמונות של מוצרי איפור מהטריינקייס שלי ותוכלו לשאול ולבקש סקירות על מוצרים ספציפיים.
מוצרים שאראה שיש בהם התעניינות - אכתוב סקירות, המלצות, סווטצ'ים וכד'.

מוכנות להתחיל?
תודה, ליאת

ליאתו2

New member
lorac, e.b, too faced, the bealm, duap

לורק הפרו פאלט, אדוארד בייס - בייסיק, טו פייסד - מאט, דה באלם - מיט מאט, ופאלטה של דו-אפ

ליאתו2

New member
צלליות של מאק

3 פאלטות עם הצלליות הרגילות .
הצלליות הגדולות יותר הן הפו-לונגוור של מאק ולמטה עוד צלליות מאק שלא נכנסו לפאלטות האחרות

ליאתו2

New member
צלליות של עופרה

חלק קיבלתי בקורס איפור של מיקי בוגנים וחלק השלמתי.
אגב, למי שרוצה פוסט על הלימודים אצל מיקי- יכולה לבקש.

ליאתו2

New member
ועוד פאלטות - pixi, nyx, stila

של ניקס זו הפאלטה של צבעי המאט (שמתם לב שיש לי חיבה יתרה לצבעי מאט?) הפאלטה של פיקסי היא בעצם לכל יום בשבוע - 3 צלליות+סומק+שפתון (חמוד לאללה), של סטילה לא זוכרת את השם המדוייק.

ליאתו2

New member
בנפיט, דיור (פצפונת), אסתי לאודר (דואו)

שלישיה של בורז'ואה, צללית בפאלטה נהדרת עגולה (מדופטת ל Z פאלט) של מילאני. הפאלטה הגדולה היא חדשה שמצאתי בביוטיקייר - בסגנמון הפאלטות שרואים המון ביוטיוב של חברות גנריות שונות.

ליאתו2

New member
בסה"כ שווה את המחיר

צלליות סבירות לחלוטין. אל תצפי לפיגמנטים חזקים מאוד או לעמידות. אבל טובה מאוד למתחילות או כפאלטה שנותנת לך כיסוי לגוונים שאין לך ואת לא משתמשת הרבה.
אגב, הפאלטה הזו היא מאט. יש עוד אחת שימרית שממה שהתרשמתי בחנות - גרועה. יותר נצנצית משימרית.

hollypop girl

New member
אבל האפשר לעבוד איתה? היא לא

מאלה שלא משנה כמה מנסים לא יוצא צבע?

yaeli008

New member
אני ניסיתי והפלטה מאט מצויינת

אני משתמשת בקולר טאטו כבסיס וזה מחזיק שעות בלי לזוז

ליאתו2

New member
פתוחות

3 פודרות נהדרות של האוור-גלאס בגוונים dim, mood light ן radiant light מינרל סקין פיניש נאטורל של מאק במדיום ו 2 אבקות פודרה של טארט ומייק אפ פוראבר.

למעלה