לא לשכוח- הערב יש תוכנית

סיכום הפרק

המשתתפים
:

קובי ורפי- התאומים שבאו לחפש אהבה ולבדוק אם הבנות יוכלו להבדיל ביניהם

דור מדריך הגלישה בן ה-22, שנראה הרבה יותר מבוגר מגילו.

סימת,בת 22, מוכרת חנות בגדים מנס ציונה- לא הותירה בי רושם עז,אולי אתבדה...מחפשת גבר כמו אבא שלה
.
ששיה, מדריכת כושר, דתייה לשעבר, נראית ממש חמודה ברושם הראשוני, בתולה (אהבתי את הכנות שלה לגבי זה
).
שובל, בת 22,מעצבת שיער,אוהבת קעקועים.

הדייט המשותף

אהבתי איך שנטפלו לשמות של הבנות-מבינה אותם

ידעתי שסימת הזו תיפול בעניין התאומים-את אחד מהם היא חושבת שהוא מכוער והשני-הכי חתיך, ראוי לציין שמדובר בתאומים זהים

דור מאוד התלהב מששיה וזה נראה הדדי.

הבנים מסתכלים במזוודות של הבנות

המזוודה של סימת- הרגו אותי עם השחם=שוטרת חמה

המזוודה של ששיה- מצאו מדליה ומאוד התלהבו. היו בשוק מכמות הנעליים שהיא הביאה איתה והאמת שגם אני

המזוודה של שובל- לפי הבגדים שלה הבינו שהיא מלאה ולא נראה לי שממש התלהבו,במיוחד התאומים ודי הסתבכו עם זה...

דייט ראשון בחשיכה

היחידה שלא הוזמנה היא שובל ומאוד נפגעה, האמת שמבינה אותה

קובי וששיה- עשה טעות ענקית שהתייחס לסקס ומיניות ישר על ההתחלה, זה יצר אצלה אנטי כלפיו והיא רצתה שזה ייגמר. נראה לי שזה היה קצת מלחץ, גם רואים שהוא כשל בלשונו. אין ספק אבל שהוא חי באשליות.

רפי וסימת- נראה יותר עם בטחון לעומת אחיו. סימת הפילה אותי על הריצפה כשהתייחסה לשיער שלה כשיער טבעי, "שיער שהביאו אותו מאוקריאנה, היא חיכתה לו חודשיים"!!!
נראה שהם די זורמים על אותו גל ושהיא מנסה להתאים את עצמה אליו מאוד, ברמה שהיא ממש שיקרה לעצמה.
אחרי זה סימת מספרת שהיא סיפרה לרפי שיש לה ניסיון רק עם בחור אחד, ששיה מנצלת את ההזדמנות ומספרת שהיא בתולה ואח"כ מצטערת על כך כשהיא רואה את התגובות שלהן,מה שגורם לה לא לרצות לספר את זה לבחורים בהמשך הדרך.

ששיה ודור- נראה שיש ביניהם חיבור אדיר,חבל שרגע לפני זה הוא אמר שהוא לא אוהב נשים חסרות ניסיון

הבנות רואות את המכוניות של הבחורים ומוזמנות לחטט שם

הרכב של רפי- ישר שמו את המוסיקת רעש של שימת כמו שהיא אוהבת, והיא בכלל התלהבה כשראתה את "ערכת הטיפוח הגברית" שלו.

הרכב של קובי- סימת נבהלה מכל האביזרים לחיות שיש לו באוטו, שובל מאוד התלהבה בהשקעה ברכב שלו. אהבתי את התגובות לקונדום

האופנוע של דור- מצאו ספרים, היחידה שהתלהבה מזה הייתה ששיה

הבנות מזמינות את הבנים לדייט

קובי התבאס לקבל הזמנה משובל , הוא רצה ששייה תזמין אותו.
דור קיבל הזמנה מששיה, זה היה די ברור בגלל הדייט הקודם ובגלל מה שמצאה באופנוע שלו.

רפי וסימת- היא שרה לו לבקשתו ובעיני זה היה נחמד, הוא גם שר לה אבל אישית לא מכירה את השירים האלה
-אני מחסידי הרוק הישראלי מפעם
.
אהבתי את המגע ביניהם תוך כדי השירה-סוג של אינטימיות נחמדה
.
סימת הזו חייבת להפסיק לדבר על עצמה בגוף שלישי- "סימת לא אוהבת סלט"

אהבתי שהוא היה כנה איתה אבל סה"כ נראה שהיה חיבור ביניהם ויש לי הרגשה שהוא ייתן לה צ'אנס.

ששיה ודור- מתלבטת לגבי גילוי הסוד שלה לגבי היותה בתולה.
אהבתי את המשחק שהוא הציע-אמת ושקר. היא ניצלה את זה כדי לגלות לו את הסוד- היא נתנה לו את האפשרויות של -גרושה/בתולה.
הוא היה בשוק רציני מזה. הוא הגזים לגמרי עם המגע שלו איתה כדי להבין עד כמה היא הגיעה עם גברים. היא התאכזבה מאוד מהתגובה שלו, אני דווקא כן ציפיתי לתגובה כזו אם כי הוא עדיין בקונפליקט לגביה כי היא כן מצאה חן בעיניו.

קובי ושובל- קובי התבאס ששובל הזמינה אותו כי הבין שהיא מלאה ולא רזה כמו שהוא אוהב. היא מאוד התלהבה מהאוטו שלו ומזה שהוא דואג לעסק שלו ומפרסם אותו.
הוא היה מאוד באנטי מההתחלה בגלל הידיעה שהיא מלאה/שמנה.

הבנים שומעים על הבנות מקרוביהם

ידיד של שובל מספר עליה- סיפר שיש לה קעקועים וקובי מבין שהיא ממש לא הטעם שלו.
ידיד של סימת מספר עליה- גילה כמה היא אוהבת טיפוח ושופינג.
הידיד של ששיה מספר עליה- גילה שהיא הייתה בעבר דתייה, מה שהביא לנפילת אסימונים לגבי הבתולה. יפה שהוא לא גילה לבחורים על היותה בתולה כפי שהבטיח לה, אני פקפקתי בו וחשבתי שהוא כן יספר.

הבנים בוחרים בנות לדייט אחרון בחשיכה

רפי וקובי התאומים מחליטים לעשות תרגיל ולהתחלף כדי לחוות דיעה על הבנות- קצת לא פייר כלפי הבנות אבל אין ספק שיוצר עניין ובאזזז...

דור שיחק אותה עם המכתב שלו לששיה, אני מקווה שששיה כן תתן לו צ'אנס.
שובל שוב לא קיבלה הזמנה וזה מבאס
היא החליטה לעזוב את הוילה ולא לבקש דייט עם אחד הבחורים.

דור וששייה- אהבתי את השיחה הכנה ביניהם לגבי התגובה שלו לזה שהיא בתולה. הוא הסביר לה מאוד יפה את מה שהוא הרגיש ורואים שהוא מנסה לתקן ונהיה יותר רגיש.
רואים שיש ביניהם חיבור ממש מיוחד דרך החזקת הידיים,השיתוף והכנות שהם מדברים אחד עם השני.

קובי הולך להיפגש עם סימת בתור רפי- התחיל לשיר לה כדי להיות יותר דומה לו ושם את הקרם לשיער שלו

קצת קטע הזוי שהם התחלפו כדי לחוות דיעה

היא לא שמה לב ולא חשדה בכלל ,לדבריו אבל דווקא נראה שהיא כן חשדה שהוא התנהג כמו בדייט ראשון וזה הדייט השלישי-יפה שהיא שמה לב.
הוא זרם איתה מאוד וכמעט שכח שהוא מייצג את רפי בכלל-מה שממש בלבל אותו מאוד. מעניין איך הוא יספר את זה לאחיו...

רואים אחד את השניה באור לרגע

דור וששיה- היא התלהבה והתרשמה לטובה ממנו, הוא נראה פחות מרוצה.
רפי וסימת-היא התלהבה מהמראה שלו לדעתי, הוא גם אהב את המראה שלה.
קובי וסימת- היא לא הבינה מה פתאום הוא נחת עליה כי הרי לא ידעה שהוא היה שם במקום רפי. זה יהיה מעניין כשהיא תגלה שהוא מאוד מאוד מאוד דומה לרפי

מתה לראות את התגובה שלה כשהיא תבין שהם תאומים והיא הייתה עם שניהם בדייט למעשה מבלי שידעה

הוא התלהב מהמראה שלה, היא הייתה בשוק מהמראה שלו כי ציפתה למישהו מכוער בטירוף לדבריה ומצאה מישהו שמאוד מאוד דומה לרפי...היא לא הבינה למה רפי חזר עם חולצה אחרת

OH BOY...

הוא נותן לה פתק שתקרא כשתצא מהחדר כדי שתבין הכל. התגובה שלה כל כך מצחיקה

מסכנה כמה היא מבולבלת מכל זה, האמת שמבינה אותה...

פגישה במרפסת

קובי ורפי מחכים לסימת במרפסות- סימת בוחרת ברפי והאמת שדי הופתעתי כי היה ביניהם קליק רציני, אבל כל הכבוד שהוא פירגן להם.

ששיה מחכה לדור במרפסת- הוא הגיע למרפסת-איזה כיף!! ממש רציתי שהוא יבוא למרפסת ויתן לה צ'אנס-מעניין אם היה להם עתיד משותף באמת. איזו נשיקה הייתה להם

היה פרק ממש יפה היום ודי מצחיק עם היציאות של סימת הזו

למעלה