הצבעת הטלווטינג האיטלקי נחשפה

N o c t u r n e

New member
הצבעת הטלווטינג האיטלקי נחשפה

בסמי ה-1:

12- רומניה
10- אלבניה
08- מולדובה
07- סן מרינו (מעניין מה יש ל"סוגדי" הטלווטינג לומר על זה
העיקר השופטים מושחתים אהה?
)
06- רוסיה
05- יוון
04- שוויץ
03- איסלנד
02- קפריסין
01- אירלנד

ישראל סיימה בטלווטינג זה במקום ה- 12 עם 2.19% מהקולות

בגמר:

12- רומניה
10- אלבניה
08- מולדובה
07- סרביה
06- רוסיה
05- מקדוניה
04- אוקראינה
03- שבדיה
02- טורקיה
01- ספרד

שבדיה קיבלה "רק" 3 נקודות בקרב הקהל האיטלקי (להזכירם איטליה הייתה המדינה היחידה שלא ניקדה את שבדיה)
הקהל נתן רק 6 לרוסיה, כשבמשוקלל רוסיה קיבלה עשירייה מאיטליה, משמע השופטים ניקדו את הבבושקות בנדיבות.

א ר י ק ל

New member
ממש צחקתי שאיטליה הייתה היחידה

שאיפסה את שבדיה...!

לפחות שורשיי מבינים איכות מהי.

VickyRosti

New member
היה טבעי שהצופים באיטליה יצביעו לסן מרינו

בדיוק כפי שמדינות אקס-יוגוסלביה, בריה"מ לשעבר ובמידה מסויימת מדינות סקנדינביה מצ'פרות זו את זו בטלווטינג, וצ'יפור שכנים הרבה יותר דומיננטי בטלווטינג מאשר בשופטים, ובדיוק מהסיבה הזו החזירו את השופטים - כדי להקטין את משקלן של הצבעות השכנים והמהגרים! סן מרינו היא מדינה שכנה, דוברת איטלקית, וייתכן גם שהאיטלקים מכירים את ולנטינה מונטה ואת השירים שלה, שאינם זבל כמו שיר הרשת החברתית וכמובן מושרים באיטלקית, ולכן פרגנו לה. השופטים גם הם מושחתים, אבל בדרך אחרת, והבעייה העיקרית שלהם היא הנטייה להעדיף מיינסטרים וחוסר הפירגון לשירים פולקלוריסטיים או אקזוטיים מדי.

VickyRosti

New member
היה צפוי שהשופטים ידפקו את רומניה

וכל הזמן חששתי שזה מה שיקרה, כי שיר כמו רומניה, על אף עדכניותו, עלול להיות זול מדי לטעמם של השופטים, בדומה לצרפת 2010, שאף הוא נדפק ע"י השופטים. עם זאת יש להודות שרומניה לא הייתה במיטבה מבחינת ההופעה, ואני לא מדברת דווקא על התקלה עם האוזנייה בסמי, אלא על כל הקונספט של ההופעה. משהו לא עבד שם כמו שצריך, צבעי הבמה היו קודרים מדי ולא התאימו לאווירה הקיצית המתבקשת בשיר, וגם הכוריאוגרפיה הייתה די סתמית. בתור מי שמאוד אוהבת את השיר של רומניה ואף הצביעה עבורו הרבה פעמים גם בסמי וגם בגמר, יש לציין שגם אני מאוד התאכזבתי.

אני מתארת לעצמי שכשיתפרסמו התוצאות המלאות נגלה שרומניה סיימה במקום 7-9 אבל ירדה בדירוג בגלל השופטים.

Alanis Sharon

New member
אני מחכה לחשיפת תוצאות הטלווטינג

רק בשביל לראות את המיקום האמיתי של רומניה כי מקום 12 נמוך מדי בשביל להיט שיש לו מעל ל-10 מיליון צפיות ביוטיוב.
כולי תקווה וציפייה שלמרות ההופעה הלא משהו בגמר הם סיימו בטופ 6,אחרת אתאכזב קשות.

VickyRosti

New member
לגבי מס' הצפיות ביוטיוב

זה לא משקף הרבה, כי השיר יצא כבר בסתיו שעבר, והווידיאו פורסם ביוטיוב עוד הרבה זמן לפני שנודע שהשיר ישתתף בקדם הרומני. אני די משוכנעת שבטלווטינג הוא הצליח יותר וכצפוי כוסח ע"י השופטים, אבל לא נראה לי שהוא הגיע למקום גבוה באמת, כי ההופעה פשוט לא הייתה מספיק משכנעת. בהימור הפולני והפסימי שלי אמנם ניחשתי את המיקום המדוייק של רומניה (מקום 12), אבל בתוך תוכי קיוויתי שרומניה תתברג בעשירייה הראשונה, אולי אפילו בחמישייה הראשונה, אלא שתקוותיי נגוזו ברגע שראיתי את ההופעה הלא מספיק מלהיבה.

Ran Bimba

New member
בטלווטינג היא לא פחות ממקום 7, אני מוכן לחתום

על זה.

למעלה