שאלות ליום חורפי

נרי כ

New member
ואללה!

אבל נדמה לי שזה מיועד להסרת סיבים מכל הבגדים שהצעיף הדביק אותם, לא?

בכל מקרה, אני מנסה עכשיו את שיטת בלו בנדנה, לנער אותו טוב טוב במייבש, בינתיים כבר אפשר לסרוג חתול שלם (ורך ותכלכל) ממה שהצטבר בלוכד הסיבים.

נועם@בת

New member
סביר להניח שהצנרת סתומה

מה המצב אצל השכנים בבנין? אצל שכנים בבתים ליד?
הפתרון הכי יעיל זה צנרת חדשה לגמרי משעון המים ועד לברזים. רק שזה חתיכת פרוייקט כי לרוב זה כולל העברת צנרת מתחת לבלטות, כלומר להוציא בלאטות להניח צנרת ולהכניס בלטות חדשות במקום.

בתיה

נרי כ

New member
הו הו הו

החלפת הצנרת הכלל בניינית היתה הפרויקט השנתי שלי לפני כמה שנים טובות, כשכיהנתי כוועד הבית בעשור הקודם. אין דבר בעולם שיגרום לי לעשות את זה שוב.

מאז החלפת הצנרת, המים הקרים והרגילים בסדר (לא כמו בבית מלון, כמו שיילל אחד השכנים אחרי פרויקט הגמר הזה) אבל בחורף, המים החמים הקלושים זה ממש עינוי סיני. כך שנראה לי שזה משהו שקשור לדוודים. אני לא יכולה יותר לטפל בכל הבניין הזה (חלק מההתבגרות שלי זה להבחין בין דברים שאני יכולה להשפיע עליהם לדברים שלא), אבל אני מוכרחה עוד מים חמים.

נועם@בת

New member
אה, חשבתי שזה כל המים

יש דוודים משותפים? מה לגבי להפרד ולהתקין דוד משלכם?

בתיה

נרי כ

New member
יש דוד משלנו. מה שבעצם אולי עושה את כל העניין

אפשרי יותר.

נדמה לי שעזרת לי לאתר את הבעיה.

תודה! אם אאתר גם את הפיתרון אשתף כאן.

נועם@בת

New member
אז לא פונים לאינסטלטור

אלא למתקין דודים, רצוי לאחד אמין שיבדוק אם יש תקלה שניתנת לתיקון לפני שהוא ממליץ להחליף הכל. (אלא אם כן זה דוד ישן ולכן שווה להחליף מיד ולהתענג על זרם מים חמים).

בתיה

debby12

New member
מנהל
שכירות קצרת מועד בת"א? (4 חודשים)

אנא עזרו לי לעזור לחברה של חברה (לצערי זה לא בשבילי....)

חברה אמריקאית של חברה אמריקאית צפויה להתגורר בישראל 4-5 חודשים יחד עם בעלה - איש אקדמיה שיהיה פה בשבתון סמסטר. יש להם ילדים גדולים - כבר לא בבית - כך שזה רק עבורה ועבור בן זוגה, וזה לתקופה שבין אמצע/סוף פברואר לראשית יולי. והיא רוצה בתל אביב

אין לי קצה חוט לומר להם איפה לחפש כזה דבר. הצצתי בדירות של אסתי אבל נראה לי שזה לתקופות הרבה יותר קצרות(?). אשמח לכל טיפ שיש לכם לאן אני יכולה לשלוח אותה כדי לארגן כזה דבר.

תודה על המצווה ושלג נעים למגביהות גור,

ד. (והתנצלות מראש על כי מחר לא כל כך אהיה פה כדי להודות בזריזות)

לא בטוחה לגבי המחירים

אבל יש את Tellavista.com - חברה קטנה עם אתר נחמד שדרכו אפשר לאתר דירות לתקופות קצרות ולבצע את ההזמנה אונליין.
אולי משם תבוא הישועה?..

debby12

New member
מנהל
תודה לשתיכן!

אעביר את הקישור לטלוויסטה. סוכריה - תודה על הבדיקה!!

יונתנה

New member
Secret Tel Aviv

קבוצה בפייסבוק שבה מציעים לעתים קרובות דירות להשכרה לתקופות קצרות ולא רק קצרצרות.

Wednesday

New member
AIRBNB, וגם בפייסבוק

הרבה אנשים מפרסמים.
חבר מסבלט מה-1 לינואר עד סוף מאי, אם רלוונטי.

debby12

New member
מנהל
תודה רבה על העצות - העברתי הלאה ויצאתי צדיקה

בזכותכן....

צריכה המלצה למומחה ריאות בילדים

עדיף בדרום ועדיך דרך כללית מושלם אבל ממש לא חובה (השרשור הרפואי לא קופץ יותר...)
תודה

יונתנה

New member
אגודת ניצן-אבחון פסיכו-דידקטי

למישהי יש ניסיון איתם ויכולה להמליץ או להיפך, לתת דיס המלצה?

זה תלוי במאבחנת הספציפית

אמא שלי עבדה איתם כמה שנים, ותמיד קיטרה על איזה חוסר אחידות יש ברמת המאבחנות.

למעלה