שאלות ליום חורפי

מצאתי את שם האתר: Japan Trend Shop

תחפשי שם ואולי תביני איך קוראים לזה.
מקופסת נעליים לא הייתי יוצרת משהו בגלל ההתחממות של השנאים והניידים, תחפשי משהו עמיד יותר לדעתי

ברור, רק בתור "פיילוט".

אחרי שאני אבין מה אני בדיוק רוצה/צריכה, אחפש קופסה מתאימה.
המון תודה, הולכת לגגל.

שיואו! איזה אתר!

כזה ריכוז של מוצרים הזויים!
חתיכת שואב זמן הדבר הזה, אין לי שום סיכוי למצוא בין אלף המוצרים שם את מה שאני מחפשת. אבל תודה, נראה לי שיש לי אחלה תעסוקה משעשעת לשבת!

בעלי מקבל מהם ניוזלטר בגלל שרכשנו בזמנו

וברוב חוכמתו לא מעביר אלי (אני אחראית בבית על קניות הדברים המעוצבים/הזויים/פתרונות חכמים), אחרת נפשוט את הרגל תוך רבע דקה

אכן משעשע

את גדולה!

בינתיים מצאתי עוד כאלה, באיביי ובדילאקסטרים, אמנם לא כאלה יפים ומעוצבים, אבל יעשו את העבודה (ובשמינית מחיר...).

תחפשי cables orgenizer

פשוט סגרתי כבר את כל החיפושים והחלונות שהיו פתוחים לי עם זה כי כרגע אני לא מזמינה, אבל תחפשי את זה ותמצאי מלא תוצאות.

למה אני נזרקת משם המשתמש שלי באייפד?

כשאני גולשת באייפד, בתפוז, אם אני עוברת לאתרים אחרים, אני מוצאת את עצמי נזרקת מהמערכת. למישהי יש השערה למה זה קורה ואיך אפשר למנוע את זה?

fossa

New member
תיכנסי ל settings של safari

ותבדקי האם הוא מאפשר cookies, וכן תבדקי ב advanced האם האופציה של javascript היא על On

התשובה לשאלה השניה היא כן.

בקוקיז יש אפשרות ל״נקה עוגיות ונתונים״, שאם לוחצים עליה יש אפשרות ל״נקה״ או ״ביטול״. אני צריכה לנקות?

ותודה שיש פה מומחית לענייני אייפד...

נרי כ

New member
שתי שאלות שהולמות את הסערה בחוץ

קניתי לעצמי צעיף עצום שנראה והרגיש שווה ממש, ונדמה לי שהוא בעצמו זימן את הסופה, כדי שאפשר יהיה לעשות בו שימוש. אלא שהתברר שהוא מוריד בטירוף סיבים על כל הבגדים. הוא עשוי מאקריליק, ניילון ואנגורה, ומעט צמר ויסקוזה ופוליאסטר. מישהי יודעת איך אפשר להפסיק אותו מהעניין הזה?

והשאלה היותר מורכבת, ועוד יותר מבאסת: קומה שלישית בבניין ישן מאוד מאוד. זרם מים לא משהו, ובחורף - זרם המים החמים נעשה עוד יותר קלוש. הזמנתי כבר אינסטלטור פעם שהציע איזו תכנית משאבות ומעקפים לא ריאלית. מישהי פעם הצליחה לטפל בהצלחה בסוגיה כזאת?

1. נראה לי שסיבוב במייבש כביסה ישיר ממנו

את כל הסיבים באופן מרוכז.
2. גם אצלנו (קומה ראשונה בבנין בן 40 בערך, לא נורא ישן) זה כך, והאינסטלטור אכן הציע לי משאבת לחץ. אני ויתרתי לבינתיים כי זה לא ממש חמור, אבל אני עוד מהרהרת ברעיון מדי פעם.

ואם יהרוס?

כמו שאת מתארת אותו, הוא ממילא לא לביש כרגע...
את יכולה להכניס אותו יבש, שימי לעשר דקות על חום בינוני, ותראי מה קורה (ותסתכלי גם מה הצטבר בפילטר).

יש מברשות כאלה שמסירות סיבים

לי יש בבית, חיפשתי תמונה ברשת להמחיש, את יכולה לראות, זה נראה בערך ככה (למרות שהתמונה המצורפת היא של מברשת להסיר שערות מפרווה של בעלי חיים, וזה לא הייעוד של המברשת שיש לי בבית, אבל זה הכי קרוב שמצאתי).

למעלה