שרשור בוקר ליום 6 בעיר 2025

רינתי77

Active member
איך אתה יכול להכריז על הזוכה כאשר הזכייה תלויה בהמון

פקטורים, לא רק אהבת הקהל? זה לא האח הגדול.

לגמרי לא בטוח

אין לנו מושג איך המשחק הזה יתנהל עם הזמן, וזה לא דומה לשום דבר שאנחנו מכירים מלבד העובדה שהם במתחם סגור. הצופים יכולים רק לעזור למי שהם רוצים, אבל רוב המשחק מתנהל בינם לבין עצמם.

ואני עוד מאשימה את עצמי שאני לא שומעת טוב ואני מתקרבת ועוצמת עיניים כדי להקשיב למה שהיא אומרת ובסוף קלטתי שהיא בולעת שלושת רבעי מהמילים

האמת היא שזה נראה כל כך אמיתי שאני כל רגע מסתכלת מהחלון

החוצה לראות אם באמת יורד גשם עכשיו...
בתחזית אמרו שירד גשם בסופשבוע זה, אבל בינתיים רק בצפון.
נותנים להם להרגיש בסערה אמיתית.
אני רואה שרק סמי ודודו נמצאים בחוץ ונהנים מהגשם. כל היום הם מדברים אסטרטגיה. לא נחים לרגע.

סטילהוק

New member
נטע והודיה אהובות הצופים שבמקום הראשון סוחבות על גבן את 2025

בלעדיהן אף אחד לא היה צופה. זק צריך לנשק להן את הרגליים על כל פרומיל של רייטינג שהתוכנית מקבלת. תארו לעצמכם אם נטע והודיה לא היו נכנסות איזה משעמם היה.

לעומת זאת, סמי ודודו הנהנתנים הבזבזנים שחיים כאילו אין מחר, לימדו אמש את הנוער הישראלי שיעור רע מאוד בהתנהלות עם כספים, קרי, תבזבזו כי הכסף גדל על עצמים ומקסימום שייגמר לכם כי לא השכלתם להתנהל נכון, ייפול עליכם כסף חדש מהשמיים.

מי שבחר להעניק לצמד ההנהנתנים הבזבזנים סמי ודודו 12K אמש זה כנראה רק צופים נהנתנים ובזבזנים כמוהם שבאמת מאמינים שכך צריך להתנהל עם כסף.

רינתי77

Active member
לא מסכימה. אתה לא יודע באיזה מקום הן היו בהצבעות. בעיניי הן

די משעממות. דודו וסמי קיבלו כסף, למרות שהם טיפוסים די דוחים, משום שכנראה הקהל רוצה להמשיך לראות מה ייתפתח ביניהם. מאותה סיבה נתנו כסף להודיה ולנטע. יש להן פוטנציאל רומנטי עם דומיניק ומיכאל. זה כל הסיפור.

אני מסכימה עם השורה האחרונה בדבריך

וגם כתבתי על כך. מה שלמדנו הוא, שכדאי לחיות כמו אין מחר, לחיות ולבזבז כמו מלך ועוד לקבל מענק מהצופים. כמו שכבר אמרנו, מזכיר לנו מישהו... כנראה שזה מה שהצופים אוהבים. תחמנים, בזבזנים, אסטרטגיים ובאו לנצח את המשחק.
לגבי נטע והודיה, אתה ממהר להכתיר אותן.
יש שם עוד הרבה דמויות מעניינות ואפילו יותר.
את נטע אני אוהבת בגלל הדמות השברירית מצד אחד והחזקה מאוד מצד שני,
אבל הודיה רחוקה מלעניין אותי.

GינGית

New member
אני לא מסכימה הם אמרו בפרוש שהם מעדיפים להוציא את הכסף על

אוכל טוב ולא על בגדים
הם מסתוובבים כל הזמן עם פיג'מה
והחמום מח יעשה את העיניין נראה לי

MagnumTA007

Well-known member
סטיל- מסכים עם כל מילה. בלי נטע והודיה "העיר" הזאת מתה

יצא לכם לראות קודם את הודיה נכנסת בדלת הזכוכית של המלון?

בחוץ גשם וסערה, הגברים בחוץ והנשים בבית בלי חשמל

ומי שהרוויחו באמת הן הבנות שלקחו את המלון. גם ארוחת מלכים בבוקר, וגם נעים וחמים שם במלון לעומת הגברים שסובלים בקור בחוץ וצריכים להתמודד עם הגשם ולפנות את העצים שנפלו אם הבנתי נכון...

tg151

Well-known member
זה השקעה במשימה!

אמנם לא שמו תפאורה על הכל. אבל לגמרי השקיעו במשימה. ככה אני אוהב! גם אני אוהב שיש לנו כבר עוד משימה

למעלה