שרשור בוקר היום ה-52 בעיר 2025

רינה 157

Active member
אם אודטה תקבל זו תהיה הפתעה.... אם כבר לאודטה מגיע

הרבה יותר מאשר לג׳ו....

הצודקת11

Well-known member
רינה ברור שג'ו יקבל...התןמכים של דומיניק יעדיפו לתת לו

ולא לאליסה,
אני בטוחה שהם סומכים על ג'ו יותר ובצדק.

רינה 157

Active member
אליסה ניסתה לשכנע את דומיניק לפני כמה שעות שדניאל מיסה

אותו.... דומיניק אמר שהוא לא מאמין שזה נכון.... אבל למה שדניאל לא ימסה אותו?
הרי הוא מיסה את דניאל בשבוע שעבר.....

הצודקת11

Well-known member
ההיפך רינה,דומיניק אומר שדניאל מיסה אותו וזה בסדר כי

שבועיים לפני דומיניק מיסה את דניאל,
אבל אלסיה מתעקשת שדניאל לא מיסה אותו,
אפילו העלתה את השם של הודיה ,אן סיגל
שמיסו אותו,
דומיניק שלל את זה וזה נכון,
דניאל לדעתי מיסה את דומיניק,
דניאל גם לא אוהב את דומיניק.

אני מצביעה היום לדודו ונונו...

הגיע הזמן לשינוי בעלילה המנומנמת.
ג'ו צריך ללכת הבייתה מתישהו ולהשאיר את הכסף לדומיניק.
דומיניק יציל את אליסה בכל מקרה.
הצבעה לונונו תשנה את כל התמונה כי השולטן דודו יעשה חישוב מסלול מחדש.
דניאל ואודטה בעלי סיכוי טוב להדחה אם הם לא מקבלים מהצופים בבית.
דודו קובי לא יכול לתת לדניאל. נטע לא תיתן לו. גם לא לאודטה. עכשיו היא תשמור את הכסף שלה קרוב לחזה.

Vertigo555

New member
דומיניק אתמול אמר כמה פעמים שיעזור לג'ו לפני כולם לא משנה מה

אבל כמובן כבר ראינו שהוא משנה את דעתו תחת כל טיפת לחץ מהחברים שלו אז מי יודע...

מתישהו בשלב כלשהו הוא יצטרך לוותר על ג'ו

אין ברירה. כאשר משחקים שח-מט חייבים לפעמים לוותר על כלים כדי להגיע לסוף.
אבל זה נכון שאצל דומיניק אי אפשר לדעת מה הוא יעשה כי הוא לא יודע לשחק. אני מקווה שאליסה בכל זאת תדע לכוון אותו נכון.

Vertigo555

New member
הוא יוותר על אליסה לפני ג'ו כי זה "נראה יותר טוב" מבחוץ לא?

אני מאוד מקווה שהוא לא יגיע לזה בכלל

אני מקווה שג'ו יעשה מהלך של מה שנקרא "התאבדות" ויעביר את הכסף שלו
לדומיניק במסגרת ההעברות וכך הוא ייצא מהמשחק כמו שמיכאל עשה. בשביל
זה ג'ו צריך כבר למאוס במקום הזה ולהחליט לחזור לזיווה שהוא כל כך אוהב.
אבל לך תדע אצל התרח הזה. אני לא מבינה מה הוא עושה שם מלבד לחיות
על חשבון דומיניק.

סטילהוק

New member
נראה שאנשים עדיין לא קלטו ולא מבינים את המשחק הזה

הצופים לא קובעים מי ינצח במשחק הזה, החלק שלהם בזה הוא שליש בלבד.

יש שלושה פרמטרים לניצחון במשחק הזה:

1. שקבוצת החברים והתומכים שלך בתוך העיר תהיה הגדולה ביותר, כדי שהמיסויים שלך יהיו הנמוכים ביותר ואילו של יריבך הגבוהים ביותר. וכנ"ל לגבי חלוקת הכספים בפרויקטים השבועיים. (שזה למעשה החלק הכי חשוב והכי קריטי)
2. שאתה וחברע הקבוצה שלך תקבלו הכי כסף מהצופים, לעומת היריב שלך וחברי הקבוצה שלו.
3. שתגיע לגמר עם כמה שיותר כסף גם מהצופים וגם מהמיסויים, הפרוייקטים והירושות של המודחים.

אך אם יש לך כסף רק מהצופים, ה לא יספיק לך בשביל לנצח במשחק, כי כבר במיסויים אם כולם שם מתלבשים עליך יכלים לקרוע אותך ואז גם לא יעזרו לך ה 8K מהצופים. ובהעברות יכולים להעלות את כל מי שמתחתיך למעלה ואותך להוריד לתחתית כדי שתודח.

ולכן הטעות הכי גדולה של דומיניק במשחק עד עכשיו היה שהוא לא שמר את רומי, כי רומי לגמרי היתה בקבוצה שלו והכי נאמנה לו, עובדה שהתעקשה לעזוב רק לו ולאף אחד מלבדו את הירושה שלה. וגם אמרה לו מהתחלה שהוא הזוכה שלה. כך שהויתור שלו על רומי פגע בו מאוד קודם כל אסטרטגית, כי אודטה שנשארה על חשבונה בקבוצה של דודו קוף, ואילו דומיניק איבד חברה בקבוצה שלו, מה שמפחית את סיכוייו לזכות. וכל חבר או חברה נוספת שהוא יפסיד, הוא אולי יירש את כספ, אך הוא יאבד את כוחו להמשך המשחק, ולגמר הוא יגיע הרבה יותר חלש. כמו שארז וקורין אמרו, ובצדק, לגמר עדיף להגיע עם כמה שיותר כסף, כמה שיותר חברים וכמה שיותר אהדת קהל. רק ככה אפשר לנצח במשחק הזה.

לקי7

New member
סטילהוק אהבתי את הניתוח שעוזר

במיוחד למי שלא צופה בלייב. אבל בהנחה שאתה צודק, אשמח אם תסביר לי למה דודו נחשב חזק במשחק הזה. איך הוא מצליח לשכנע את רוב התושבים ואיך הוא מקבל כסף מהקהל. ואולי אתה רואה מישהו אחר יותר חזק ממנו?

סטילהוק

New member
הדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה לעזור לדודו קוף לנצח

כך שאני מעדיף לשמור לעצמי את המידע הזה ולא לשתף אותו עם תומכיו.

Goneril

New member
אתמול הקשבתי לשיחה של דומיניק עם ג'ו ואליסיה

בין היתר אמר דומיניק שהוא לא נכנס כדומיניק הפרט אלא כשנושא שליחות
שכולם יראו שגם מי שמגיע מלמטה יכול
ואני תוהה יכול מה? לנצח בריאליטי? עד רבה ..אבל מה לכל הרוחות הקשר בין מה שעבר לניצחון במשחק?
ואם כבר.. הרי הוא לא בתחרות יום המעשים הטובים או תרומה לחברה זה בסך הכל משחק מזאנר די נחות שיכול להניב פרס שווה ביותר
אבל צריך לקרוא לילד בשמו- משחק אסטרטגי שכרוח גם במהלכים אפעס לא תמיד מצטיירים טוב..
ודומיניק רוצה הכל גם לזכות בשל הסיפור וגם להיתמם ולקרוא בחוצי חוצות שהוא לא ישחק ולא ישתמש בדרכים נלוזות.. רק מהלב.. איך הוא אמר האמת(של דומיניק) מנצחת כי סיפור חיים קשה הוא ערובה לזכייה.. ואם הוא עטוף בהתחסדות מה טוב בכך
הקיצר זק סומכים עליך

אני לא הבנתי את זה ככה. באמת נמאס לי כל הזמן כאילו לגונן

עליו, אבל אני הבנתי שהוא מנצל את הבמה הזאת שניתנה לו,
בתוכנית שמשודרת 24/7 והרבה אנשים צופים בה (ביניהם בני נוער רבים) כי הוא לא יודע מה הרייטינג באמת,
ובבמה הזאת הוא מנצל את הזמן כדי לספר את הסיפור שלו ולהראות שהוא נקי
ולספר על התהליך שהוא עבר בעזרת המטפלים שלו ולהראות לכולם שאפשר לצאת מזה. אפשר לצאת מהסמים. אפשר להתרומם. אפשר אפילו להתגייס לצבא. אפשר לחזור לחיים. אז כן, אפשר אפילו להשתתף בתוכנית ריאליטי ואפשר אפילו לזכות. אז אני לא מבינה מה הפשע בזה שהוא רוצה לזכות? מה הפשע הגדול?
דודו לא רוצה לזכות? סיגל לא רוצה לזכות? נטע לא רוצה לזכות? לימור לא רוצה לזכות?
אני באמת לא מבינה למה כולם נטפלים דווקא לדומיניק שמספר את מה שהוא עבר בחיים שזה לא משהו שיגרתי שכולם עוברים. זה מה שהוא מביא איתו מהבית, כמו שדודו ק. הביא את הסיפורים שלו על הנטיות ההIמIסק0ואליות שלו וזלגו לו דמעות מהעיניים וכל עם ישראל נשבר לרסיסים. אז מה קרה? למה דומיניק לא צריך לזכות ודודו כן?
וגם הודיה רוצה לזכות והיא כנראה תזכה מן ההפקר גם מבלי לעשות כלום כל המשחק. אז זה כן בסדר? כל מי שיזכה זה בסדר, רק דומיניק הנרקIמן לשעבר אסור לו לזכות?
אני אשכרה לא מצליחה להבין את כל האנטי הזה כאן כלפיו. זה מתסכל אותי נורא

Vertigo555

New member
אני חושב שזה נובע מכך שהרבה אנשים,

מרגישים שהוא משתמש בסיפור חיים שלו כ"כלי" כדי לנצח במשחק מול המצלמות ובכך מוזיל את זה. אני לא אומר שאני מסכים עם זה או לא, ואני לא יודע באמת מה הכוונה שלו, אבל נראה לי שזה מה שמייצר את האנטי.

לצורך העניין תשווי איך דודו ק סיפר את הסיפור על ה"קוקסי" והתפרק לחלוטין בבכי שאי אפשר לזייף לדעתי, כל הגוף שלו התפרק, לבין דומיניק שסיפר על אמא שלו אתמול ולדעתי לא ממש הביע שמץ של רגש. ולהיפך מאז וכל הבוקר הוא רק חופר עם דודו ו איזה שיחה טובה הייתה ואיזה מדהים ומרגש וכמה זמן לקח להם להתאושש מזה וכו'.

שוב להדגיש אני לא בוחר צד רק מנסה לראות מהצד איך אנשים מפרשים את זה.

כל אחד משתמש בסיפור שלו כפי יכולתו

הוא לא יודע לשחק וכבר כתבתי פוסט שלם על למה הוא נשמע עם הסיפור שלו כזה רחוק ומנותק, וכן, מבחינתי זה בסדר שהוא משתמש בכל מה שהוא יכול כדי להגיע
לפרס המיוחל. כל אחד משתמש במה שיש לו. אין לי בעיה אם לא אוהבים אותו או לא מאמינים לו. יש לי קושי עם זה שלא מבינים אותו נכון. אבל זה בסדר, שכל אחד יבין את מי שהוא רוצה. גם ככה נשבר לי להסביר אותו כל הזמן.
אני מעתיקה לכאן מה שכתבתי בתגובה לבוף:
הוא סיפר על אימא שלו כמו רובוט חסר רגשות... כאילו ומדובר במישהו אחר ולא בו ולפעמים הוא נשמע כאילו הוא מספר קטע מתוך סרט שראה או במקרה הטוב, קטע מתוך סרט שהוא משתתף בו. שום דבר לא חודר אליו. הבחור בגמילה מסמים. כל החושים שלו קהים. הקרביים שלו מזמן אבן. חומות ההגנה שלו, כבר כמה שנים כמו חומות יריחו. צריך שיקרו המון דברים כדי להפיל את החומות הללו.
לא צריך להיות פסיכולוג גדול כדי להבין מהיכן נובע הניתוק הזה כשהוא מדבר על אימא שלו, ומנגד כמה הוא בוכה כשהוא מדבר על אחותו. אחותו עדיין איתו. אחותו לא נטשה אותו. איתה הוא לא צריך להדחיק ולבנות חומות הגנה..
אתה היחיד כאן שהבנת ומבין מה גרם לו להישמע כך מנותק.
הוא לא התאבל עליה כי היה שקוע בסמים. כשיהיה בשל להתאבל, הוא יעשה את זה גם כשיהיה בן שישים. בינתיים הוא מדבר עליה בריחוק. ללא רגש. כשהרגש יחזור אליו והחומות יפלו, הוא יבכה הרבה. זה מה שקרה לי עשרים שנה אחרי שאימי נפטרה.

Goneril

New member
אבל זו פרשנות

הפרשנות שלך שהוא לא יודע לשחק
ושלי שהוא יודע היטב במה זה כרוך אבל מעדיף להיתמם ולנצח כאחד שבחר לנהוג רק בטוב בניגוד לרשעים במשחק
ואת לא חייבת להסביר אותו
אבל אני מבינה את התסכול.. אני לרוב בצד המפסיד והמותקף

למעלה