שרשורופאים

מבקשת המלצה

עד היום טופלתי אצל רופאים פרטיים.
עלות כל טיפול כחצי מהמשכורת שלי...
לא מסוגלת יותר....
הבוקר הופיע ניצוץ המחזור וצריכה לשלם 3,500 ש"ח על עוד טיפול אחרי אי אלו שאיבות והחזרות שהזכר היחיד ממנו הוא המחזור...
&nbsp
אני מאיזור חיפה ומאוד מתלבטת לגבי ציבורי.
&nbsp
קשה לי לעבור לרופא במרכז, לא מבחינת הנסיעות כי גם ככה ביום שאיבה / החזרה לא הולכת לעבודה, אלא אם פתאום משנים פרוטוקול או כל שינוי אחר שמצריך מרשם מעכשיו לעכשיו, ה- US ובדיקות הדם שמצריכים שליחה באופן אישי וכל הטרטור...
&nbsp
מי מכן יכולה להמליץ מנסיונה שלה על ציבורי באיזור?
&nbsp
תודה!!
&nbsp

Lucyk27

New member
אלישע

אני מטופלת באלישע. לא יכולה לתת המלצה - זהו הטיפול השני שלי. לא שקלתי פרטי בכלל, בחרתי באלישע כי הכי קרוב לי לבית ובית חולים נראה יותר ידידותי וביתי. הצוות מאוד סימפטי, הפקידות והאחיות תמיד מחייכות ותמיד אפשר ליצור איתם קשר. מה שכן, אני מטופלת על ידי הצוות וכל פעם יש רופא אחר. מי שבנה לי את הפרוטוקולים הוא ד"ר ארליך. לא יכולה להגיד עליו כלום. בתור בן אדם נראה נחמד ואופטימי... לי זה נוח, בדיקות דם וus אני עושה שם במקום ותוך כמה שעות חוזרים אליי עם הוראות. שווה בדיקה ובהצלחה!

אני בפרטי באלישע

ואכן הם מקסימים, יחד עם זאת לחברה שלי היתה חוויה אחרת בציבורי שם...
&nbsp
&nbsp

טוליתי

New member
בני ציון

לא מניסיון אישי, אבל מניסיון של חברה שהתנסתה באלישע ועברה לבני ציון.
&nbsp

הי טוליתי

תוכלי לבדוק איתה יותר לעומק?
אשמח לדעת כמה שיותר (או לחילופין, אם יש לה פייסבוק, אשמח להתכתב איתה וזה כמובן אם תסכים)
&nbsp
תודה!!
&nbsp
&nbsp

תודה

אשמח לדעת לגבי התהליך עצמו שם, במה שונה מהפרטי (אם שונה)
&nbsp
בנוסף, עד כמה נתפרת לכל אחת "חליפה" שמתאימה לה (אני בת 44 ומה שמתאים לאישה בת 35 לאו דוקא מתאים לי), כלומר עד כמה הצוות פתוח להתאמת חליפה אישית וזה לאור ירידה "כאן ועכשיו" של כמות הביציות שנשאבו וכמות ההפריות (הירידה לא היתה בהדרגה) ובמיוחד ובמיוחד במיוחד התאמת תמיכה מתאימה. (האנדומטרין לא נספג אצלי טוב...)
&nbsp

היא321

New member
יש לי דיס המלצה

על כרמל.
אמנם הצלחתי שם בסופו של דבר ויש לי ילדה מהם, מאוד נחמדים והמעבדה שלהם אליפות, אבל הם מאוד מרובעים עם הפרוטוקולים.
אני באתי וביקשתי אנדומטרין במקום אוטרוגסטן, קלקסן וגסטון. למזלי הם לא התנגדו. אבל מיוזמתם הם לא הציעו דברים חדשים, הכל לפי הרוטינה הקבועה שלהם.

זה מה ששמעתי על בי"ח אחר (לא אפרט מי)

ששם מתעקשים על תמיכה מסויימת ועל זריקות מסויימות...
&nbsp
לכן מתלבטת מאוד...
&nbsp
&nbsp

שמעתי על כרמל שהצוות נהדר אך גם כמה וכמה דברים על ההתנהלות

כמו פספוסי ביוצים וכד'
&nbsp
&nbsp

פאשון

New member
שמעתי שהמעבדה בנהריה טובה

ולויט נמצא שם. הבנתי שהם ממש בסדר. אני לא ניסיתי.
תראי, הרופאים בצפון מרובעים ולפעמים צריך יצירתיות. לא שמעתי על אף אחד שלא מקובע עם הפרוטוקולים. פעם מישהי אמרה לי וזה נכון - הצפון זה פרובינציה מבחינת IVF. ולדעתי - באופן כללי ברפואה....
יכול להיות שנסיעה למרכז תהיה בסדר. את יכול להיות מטופלת בהרצליה דרך המושלם למשל. אני מטופלת אצל בר חווה במרכז ואני לא מגיעה אלא רק לשאיבות והחזרות פעם בחודשיים. אם יש שינוי שולחים לי מרשמים במייל ואני רק שמה חותמת של רופא משפחה וקונה פה מה שצריך. את המעקבים אני עושה בקופה בלבד.
אני חייבת להודות שזה בכלל לא טרטור. והביטחון ברופא שלי עושה אותי רגועה יותר. יש גם רופאים זולים מ3500שח. אני זוכרת נכון ולא טועה ברקוביץ וזיידנר לוקחים פחות.
קחי בחשבון שבני ציון קלדרון נמצא....אולי לא יהיה לך נעים לפגוש אותו שטב בציבורי...
בכרמל - יש אמבריוסקופ. מרתה דירנפלד מנהלת שם את היחידה. אבל אני לא יודעת איך הם שם....אני לא הייתי הולכת לציבורי בצפון. פשוט כי הרופאים שנמצאים פה מיושנים....

היא321

New member
מוסיפה

לגבי דירנפלד, מכירה מישהי שאחרי 3 סבבים סטנדרטיים שלא הניבו כלום פגשה אותה בכרמל והיא המליצה על תרומת ביצית בגלל הגיל (סביב 40) יש לי תחושה שלו היתה מטופלת פרטית שלה, היתה עושה יותר מאמץ.
אמבריוסקופ קיבלתי בשאיבה השלישית החזרה חמישית.
&nbsp

אני מתלבטת מאוד לגבי המרכז

ואם אגיע למרכז זה יהיה לפרטי, דבר שידי כרגע לא משגת...
לא מסוגלת להוציא כל פעם 3/4 משכורת....
&nbsp
אני במכבי כך שהמושלם לא רלוונטי לי, אחרת בטח ובטח הייתי מגיעה לבר חוה...
&nbsp
אין לי בעיה לפגוש את קלדרון בבני ציון - אנחנו ננהל שיחה אם אגיע לשם, בה אומר את ציפיותיי וללא הבטחה ממנו על חליפה אישית, במיוחד (!!!!!!!!!!!!!!!) בנוגע לתמיכה, לא אגיע.
&nbsp

למעלה