וצהל מתחיל לשלם את מחיר הדמים של הפלישה

LAYLA S

New member
הוא הסתבך...

המטרה שלו היתה בסך הכל לפרק את הברית של החמאס עם אבו-מאזן, לא לאפשר לחמאס להשתלט שם על העניינים. בשביל המטרה הזו הוא אירגן התעמרות באנשי החמאס לאחר חטיפת שלושת הנערים (שלא היתה כמובן), בציפייה שאבו מאזן יפרק את הברית איתם, והחיים שלו ימשיכו להיות דבש. אה... אבל הם לא הפכו לדבש? טוב אז... בואו נשחק אותה כאילו אנחנו לא מעוניינים בהסלמת המצב, נקרא למה שקורה פה "מבצע" ולא מלחמה, נשקר לאזרחים בפרצוף ונמרח אותם בסיפור שהחמאס התחיל להפציץ אותנו סתם ככה כי התחשק לו פתאום, נמכור עוד סיפור שתושבי עזה תומכים בחמאס בעיניים עצומות כיאה לאוייבים מן המניין, ויאללה בלאגן!
מי הולך למכור עוד ועוד אמל"ח ולעבות את חשבון הבנק שלו, מי?

המטרה של הביבי היא להשתיק את קולות הקריזה של העם. בשביל זה הוא הכניס את הצבא פנימה למבצע "קטנטן" של חישוף המנהרות ותו לא... בסופו של דבר החמאס יבנה שם שוב מנהרות להובלת נשק, הוא שוב יתחמש ויאיים על תושבי הדרום (בעיקר), ומי שירוויח מהסדר הזה הוא... נו מי?

LAYLA S

New member
תמשיך לשקר לעצמך

תראה לאן הובילו אותנו ההתעלמויות מהמציאות של האזרחים בכל השנים הארוכות הללו...

רייגן1

New member
בסוף כולנו נמות

אני מפוכח,אני לא מאמין שהכניסו את כל הצבא בעזה בשביל מנהרה,הכניסו כוח שיכול לכבוש את מצרים.

LAYLA S

New member
נראה לי ש...

החיילים ישארו בפאתי עזה, הם יצאו משם בעוד יום-יומיים כשצה"ל מוסר לתקשורת לספר לנו שהם הרסו איזה 10 מנהרות ובכך סיימו את המטרה שלשמה הם נכנסו. הגיוס המאסיבי הזה נועד להפחיד את החמאס ולא בשביל לכבוש כלום.

הלוואי שאתבדה...

LAYLA S

New member
בגלגלים ניתן לתקוע מקלות

במלחמה אין גלגלים יש צפי למה שעלול להתרחש בכל החזיתות ותכנון פעולות מתאימות לכל תרחיש.
לא נראה לי שהביבי משקיף כל כך רחוק מעבר לאף שלו, האזרחים הלאומניים וחמי המזג, אלו שכל כך כמהים "להיכנס בעזה" ומבסוטים עכשיו מהפעולה שהחמאס גרר את הביבי אליה, יתבעסו קשות כשהכל יגמר מוקדם מהצפוי והדרום ימשיך להיות בשר התותחים של השלטון עד ה"סבב" הבא.

סוהי6

New member
צה"ל הוא צבא שנועד להגן על אזרחי המדינה

כשצה"ל יוצא להילחם עבור המדינה והעם היושב בה,יתכנו גם קורבנות לצערנו......אגב,צה"ל מגן גם עליך למרות ה"חיבה" שאתה רוחש לו ולמדינה.

המטרה היתה ששקט ייענה בשקט ואז מיטוט שלטון החמאס ושימור שלו כנגד עליית כוח אחר קיצוני יותר, ואז רק הריסת המנהרות, ולאחר מכן צריך לפגוע גם במצבור הטילים, ולבסוף המצרים מאשרים הכל ממילא....

רייגן1

New member
נתניהו לא יכול להגדיר מטרות

הוא מגדיר מטרה מינמליסטית.המבצע ימשך כמה שבויות.במלחמת לבנון המטרה היתה 40 קילומטר ונמשכה 20 שנה.
לדעתי החמאס יכריח את צה"ל להשאר בעזה.החמאס רוצה שצה"ל יכבוש את עזה.הוא איננו רוצה מדינה פלשתינית.
החמאס לא רצה שהמשטרה הפלשתינית תשמור על הגבול.
מצרים ונתניהו לא שולט בה מסרבת שכוח בינלאומי יכנס לרפיח.אם המצור יוסר בפעם הבאה יהיה נשק כימי ונ.מ בעזה.
בקשר לאבנר הוא מצפה ליותר מדי מ"סוחר הרהיטים" כלשונו.ואבנר נתניהו לא יאמר ותשקט הארץ 40 שנה.
מעניין שעמיש הוא האדם האחרון במדינה שמאמין לנתניהו ומשתוקק למוצא פיו.
מה המטרה?מהי מטרת החמאס?
ואני למשל מוכן להלחם כל 18 חודש.חיילים נהרגו,נהרגים ויהרגו,ישראלים וערבים מתו,ימותו ומתים.
באוסלו השמאל הרג 10000 ערבים.עכשיו סידר לנו מלחמה נוספת ותהיה גם מלחמה נוספת בלבנון.מלחמה נוספת אחרי שנסוג מיו"ש.
ולא אני לא רוצה להתנחל בעזה או להביא את המשיח,אני לא מוכן ללכת כצאן לטבח,אם החמאס יורה טילים נלחם בו.זה היעד שלי.

למעלה