I'm Back People!!!

lolly1

New member
I'm Back People!!!

היייייייייייייייייייי כולם!!! אני אירית למי ששכח
חזרתי אתמול בערב מטיול מדהים של חודש בארה"ב..רק רציתי להגיד שאני נהניתי מאוד ועוד חודש לא היה מזיק.. אני באמת רוצה לחלוק חוויות וכאלה אבל יש כ"כ הרבה שאי אפשר לכתוב..אז אם תרצו אני אתמצת..חיחי.. במזוודה עדין יש בגדים ודברים כי..זו המזוודה שלי.. בניו יורק אני נהניתי הכי הרבה..חוץ מזה שכפות הרגליים שלי נראות כמו מפה..בלעאכס.. רק דבר אחד אחרון.... אני רוצה לחזור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אה ונסיעה טובה לעדי שכ"כ תהנה שם..!!

lolly1

New member
אחחח איזה יופי ../images/Emo99.gif

טוף נו אז אתן מקבלות את המתומצת..וזה גם לא ממש קצת..אז..סבלנות מקווה שלא תשתעממו.. יום חמישי, 10.7, 3:00-זזים מהבית. טיסה בשיגעון שאין כמוהו...11.5 שעות של בהיה, אוכל וישראלים. הגענו לניו יורק..ואני בעננים..חיחי..היה ממש קר..ונהניתי אוקיי..טיסה באוטובוס לקליבלנד ואז לטולידו.והגענו, משפחה ראשונה. 10 דקות אחרי אני מגלה שאני צריכה לעבור אחרי 3 ימים למשפחה אחרת (
) הגענו לבית של שילה, סקוט, איימי, מארק\ מנדי והכלבות מאפין ופלאפי.. קומת מרתף זו הקומה שלנו..ק-ר! שישי אין לי מושג מה עשינו כי שכחתי..שבת היינו בסידר פוינט שזה פארק שעשועים ענננקקקק ונמסנו כל היום..יום ראשון היינו במשחק בייסבול..היה ממש כיף..ושני כבר הגיעה הקייטנה. הגענו לקייטנה ופגשנו את הילדים שממש לא כמו הישראלים..הם נחמדים ומנומסים! *כיף* אנחנו מגלות שיש במחנה עוד 2 ישראליות אחרי צבא..נפגשים, מדברים ומתחילים לעבוד.. המדריכים ממש חמודים ומתעניינים בישראל..וככה היה כל השבוע עם כל מיני פעיליות בחדר ישראל..אה וכמובן שבכל יום ב12:00 אחרי הfree swim יש ארוחת צהרים..וצריך לשיר את המוציא! אז לימדו אותנו ושרנו
אממ..יום שישי והגיע זמן לעזוב..זה היה מן יום של חוגים כזה.. וכולם רצו ממקום למקום..וההסעה לשדה תעופה הגיעה..ולא אמרנו שלום לכולם! *לחץ* *ריצות* *מחפשים אנשים/ילדים* לא אמרנו שלום לילדה שישבה איתנו כל יום בצהרים..אבל הספקנו כמעט את כולם.. אה שכחתי לספר שהמשפחה השניה שעברתי אליה..הבית היה ירוק!! הכל בפנים ירוק! אההההההה!! ולא מספיק שהכל שם ירוק ומסריח אז האנשים כאלה בלעאכס! הילדה שם משועממת רצח..הילד גם כן..האמא היתה בסדר ובדיוק אחותה באה לבקר..האמת..האחות היתה יותר חמודה מכולם שם.. יש לה צחוק כמו האמא ממופע שנות השבעים..חחחח..גדול.. אממ טוף אז הגענו לשדה תעופה בטולידו והיה connection קודם לאטלנטה (מקום קדוש!) ואז טיסה לדאלאס/פורט וורת' (קוראים לזה ככה כי השדה תעופה הוא ממש בין שתי הערים. יצאנו משדה תעופה....צעד ראשון החוצה.. **גל חום** טקסס היא לא מדינה, היא תנור אחד ענק! לעזאזל! כמה חום במקום אחד! יום קיץ רגיל שם זה כמו יום שרב כאן...ב-ל-ע-א-כ-ס! אניוואי פורטוורת' היה די משעמם..המשפחה היתה סבביישן, הם ממקסיקו ודיברו כל הזמן ספרדית..ממש כיף..המחנה שם לא היה משהו..וא גם לא היה יהודי..הוא היה די..אממ..מת לעומת המחנה בטולידו..אבל מה שעצבן זה שכל השבוע בקושי דיברנו שם עם אנשים..וביום שישי שעתיים לפני העזיבה התחלנו להיקשר..ארר.. שוב הגיע יום שישי והגיע אוטובוס לקחת אותנו לדאלאס. מגיעים לדאלאס..בית אחד לכולן, סוף סוף כולן ביחד, מארחים ממש חמודים..בית גדול..בריכה, טרמפולינה..חיחי.. היו כמה בנים שרצו לפגוש אותנו אז הלכנו לבאולינג וניסינו להיכנס למועדון ולא ממש הלך..אז חזרנו הביתה וראינו סרט.. ואז עוד שני בנים רצו לפגוש אותנו והלכנו להצגה של רומיאו ויוליה אבל שחקנים צעירים מאיזו אוניברסיטה.. (רומיאו היה כזה חמוד!!!!) ואז יום שני..קייטנה..JCC ענק..מדריכים נחמדים חלק מדברים עברית..היו 2-3חמודים..חיחי..וילדים גם בסדר.. ביום חמישי היינו בפארק מים שקשור לsix flags היה חם אבל כיף.. ואז יום שישי..עצוב להיפרד מכולם..להוציא מצלמות..לצלם ולרוץ כי יש טיסה לתפוס..טיסה לניו יורק!! הגענו לשדה תעופה..עלינו על המטוס..ואז הטייס מודיע שיש עיכוב ואין אישור להמראה..ייקח לפחות 40 דקות *בלעאכס* חום של טקסס ועוד בתוך מטוס שהמיזוג בקושי עובד.. עברו 40 דקות..הטייס שוב מדבר ומודיע שייקח בערך שעה עד שנמריא *בלעאכס!!!* ישבנו שעתיים בתוך הדבר הזה עד שהוא המריא! טיסה של 4 שעות.. הגענו לניו יורק!!! גשם! קור! אושר!!!! קרובי משפחה של המלווה לקחו אותנו לבית שגרנו בו..זה הבית של גיסתה של המלווה..אמרנו שלום לאדון חתול..דיברנו , אכלנו ולישון..מחר יום גדול.. קמנו..הזמנו מונית לתחנת רכבת ולקחנו רכבת עד התחנה האחרונה..גרנד סנטרל.. הגענו..*אירית מתלהבת* יוצאים מהתחנה ומתחילים ללכת..מלווים אותנו שני קרובי משפחה של המלווה שלי.. היינו בטיימס סקוור ומאדאם טוסו וסתם טיילנו באיזור ביום הראשון..וככה היה כל יום..אמפייר סטייט בילדינג, גראונד זירו, סנטרל פארק, מוזיאונים.. אפילו הגענו לברוקלין בטעות!! חחחחח...אה והיינו בצ'יינה טאון...אנחנו הולכות לתומנו אחרי שאכלנו סיני.. (חיחי..) פתאום..גשם!! ולא טיפות..מבוליישן! רצנו אצנו לתחנה הקרובה..*ספוגות עד העצם* כל צעד משאיר שלולית..עלינו על הרכבת הלא נכונה, שוב! חחחחח...ואז קלטנו שעברנו בכלל לאי אחר.. LOL אניוואי היה מעולה..וקר.. אה כן..ובזכות הספר של טלי..ידעתי על רחוב של הומואים ולסביות..שלא היה בו הרבה.. אבל היה כיף לראות דגלים מתחבאים פה ושם.. מצאתי כמה דגלים למי שהבטחתי..וקניתי מחזיק מפתחות עם הצבעים.. זהו, יום אחרון, סיבובים אחרונים בשדרה החמישית..פעם חמישית באולד נייבי.. היינו 5 פעמים באולד נייבי! אחד בכל קהילה ו2 בניו יורק..וגם בכל קהילה היינו בבאולינג..חחח... אז אני כבר הרגשתי שזה הסוף..וממש לא רציתי..את האמת אני עדיין לא ממש מאמינה שזה נגמר..כי חודש אני עם אותן הבנות..ישנות ביחד, חיות ביחד עושות הכל ביחד..וזה נגמר..ואני בבית ואני לא קולטת.. אני נורא נורא נורא נהניתי זה היה הדבר הכי מדהים שעשיתי..ואני אהבתי כל רגע ממנו. אני ממש ממש רוצה לחזור..לא משנה לאיזה חלק..אני רוצה לחזור!!! אוף
אני כבר הודעתי להורים שחופש הבא..לפני גיוס..אין סיכוי שאני נשארת בארץ
זהו..כתבתי די הרבה וזה עוד מתומצת..! גם בגלל שאני מרחמת על מי שרוצה לקרוא..וגם בגלל ששכחתי מלא דברים!! רציתי לכתוב יומן..התחלתי אותו שם..בינתיים יש עומד אחד.. שער. התגעגעתי לכולן!!! it's good to be back! (but better to be back in the states
)

netaK

New member
יאאא נשמע שהיה לך ממש כיף../images/Emo70.gif

חוץ מהבית הירוק
שמחה שנהנית

למעלה