ic-3 בחיפה... צילום: אביתר רייטר

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
מערכי IC3 חדשים

צילום 3 מערכי איי.סי3 צילום: אביתר
בחיפה כמובן...
מערכי IC3 חדשים
אתמול בערב נסעתי ממוצקין לת"א ברכבת (נהריה 20:41 - באר שבע מרכז) שהורכבה משלושת מערכי ה-IC3 החדשים ביותר ברכבת ישראל: 37, 28 ו-29 הנראה בתמונה (אלא אם 38 כבר נכנס לשירות). ריח המושבים החדשים ניכר בכניסה לרכבת ובפעם הראשונה ראיתי את התצוגה האלקטרונית ב-IC3 פועלת אך במערך 37 בלבד, משום מה היא לא הופעלה ב-28 ו-29. המערכים החדשים נוחים מאוד ומעניין אותי מתי בדיוק הם הוכנסו לשירות (חן? אביתר?). ידוע לי שכניסתם לשירות של 28 ו-29 עוכבה בעקבות סכסוך כלשהו בין עובדי הרכבת להנהלה.

היי ! את כל הפרטים על 28,29,37

מערכי IC3 חדשים
אתמול בערב נסעתי ממוצקין לת"א ברכבת (נהריה 20:41 - באר שבע מרכז) שהורכבה משלושת מערכי ה-IC3 החדשים ביותר ברכבת ישראל: 37, 28 ו-29 הנראה בתמונה (אלא אם 38 כבר נכנס לשירות). ריח המושבים החדשים ניכר בכניסה לרכבת ובפעם הראשונה ראיתי את התצוגה האלקטרונית ב-IC3 פועלת אך במערך 37 בלבד, משום מה היא לא הופעלה ב-28 ו-29. המערכים החדשים נוחים מאוד ומעניין אותי מתי בדיוק הם הוכנסו לשירות (חן? אביתר?). ידוע לי שכניסתם לשירות של 28 ו-29 עוכבה בעקבות סכסוך כלשהו בין עובדי הרכבת להנהלה.
היי ! את כל הפרטים על 28,29,37
תוכל לקרוא בשבת באתר חדשות הרכבת. עידכנתי את חן בכל הפרטים בהקשר ל-3 המערכים החדשים ואגב... ביום ה' מחרתיים יגיע המערך החדש ביותר מס' 30 לחיפה בנסיעת מבחן. פרטים מלאים באתר שלנו. בברכה, אביתר.

אין מילים....תודה!!!

ic-3 בחיפה... צילום: אביתר רייטר
אין מילים....תודה!!!
אני זוכר שאני חייב לך שני דברים: את מספר האוטובוס מהתאונה בעפולה ואת הפרטים על החבלה בשנות השבעים. בשבוע הבא שהמשרד שלי ישוקם מסיוט הסיוד, אשתדל לענות...

תודה בני. לשרותך תמיד ../images/Emo70.gif

אין מילים....תודה!!!
אני זוכר שאני חייב לך שני דברים: את מספר האוטובוס מהתאונה בעפולה ואת הפרטים על החבלה בשנות השבעים. בשבוע הבא שהמשרד שלי ישוקם מסיוט הסיוד, אשתדל לענות...
תודה בני. לשרותך תמיד

נהיה בקשר בשבוע הבא בשמחה.

ארזS

New member
אביתר....וכולם.

תודה בני. לשרותך תמיד

נהיה בקשר בשבוע הבא בשמחה.
אביתר....וכולם.
קודם כל אביתר, תודה על התמונות. לפתוח את המחשב והפורום במוצ"ש (אני שומר שבת) ולראות "הפגזה" שכזאת... אבל יש לי בקשה (ניסיון מפורום צילום) לך ולכולם כי כבר ראיתי שאותה הטעות שאני מדבר אליה חוזרת ונשנית. אז ככה : כשאתה משרשר הרבה תמונות, תשרשר הכל להודעה הראשונה . ואל תשרשר כל הודעה (ותמונה) לזאת שקודמת לה. שים לב (ושימו כולם לב) שההודעה והתמונה האחרונות נדחפו לצד השמאלי של הפורום וזה ממש לא נוח וגם לא אסטטי. אני מקווה שהבנת ושכולם הבינו למה התכוונתי. תודה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה