ic-3 בחיפה... צילום: אביתר רייטר

מצב
הנושא נעול.

krause

New member
תמונה של שלושה נוטרים.האמצעי בינהם

אנשי היחידה ביום ספורט.שימו לב
לטנדר של היחידה.
הוא אבי.באם מישהו מזהה את הדמויות האחרות אנא להודיעני כמובן.

krause

New member
הנוטרים על רכב העבודה. בעבר כבר

הוא אבי.באם מישהו מזהה את הדמויות האחרות אנא להודיעני כמובן.
הראיתי תמונה זו, וחן התיחס לסוג כלי הרכב. שימו לב לכך שהבריטים מצד ימין של התמונה חובשים כובעים שונים ומעילים שונים.

krause

New member
זה היה חתיכת פיגוע!!!!

הראיתי תמונה זו, וחן התיחס לסוג כלי הרכב. שימו לב לכך שהבריטים מצד ימין של התמונה חובשים כובעים שונים ומעילים שונים.
זה היה חתיכת פיגוע!!!!

krause

New member
החברה יוצאים לעבודה.רואים בבירור את

אביתר.היכן נמצא בדיוק הפילבוקס אשר
בתמונה?כתוב על התמונה ה קלמ 62 בקו חיפה לוד.
החברה יוצאים לעבודה.רואים בבירור את
ההבדל בין הנוטרים, לשוטרים הבריטיים.

zvir1

New member
למה היו כובעים שונים

למה היו כובעים שונים
הנוטרים היו חלק ממערך "משטרת הישובים העבריים" בתחילה הנוטר היה נקרא "גפיר" GEPPHIR שהיה שריד מימי התורכים, משמהוא במעמד של מתנדב המשמר האזרחי כיום. הם קבלו כובעים דומים לכובעים טורקיים שנקראו "קולפאק" עם הסמל שעליו היה כתוב "גפיר" עם השנים עלה מעמדם והם קבלו מדים ודרגות בריטיות, והכובע הפך להיות כובע אוסטרלי נאה, הרבה יותר מהקולפאק.

לא תאמין !!!

אביתר תודה.התמונות מדהימות.סוף סוף
למדתה לסרוק. כבר אמרתי לך שאבי היה נוטר ביחידת הנוטרים אשר שמרו על הרכבת המנדטורית. תרשה לי להוסיף מספר תמונות אישיות אשר יוסיפו קצת פן אנושי לטונות הפלדה המרוסקות בעיקר.בתמונה הראשונה רואים מסדר של אנשי המחלקה. כל הנוטרים יהודים!וכמובן רשמית אנשי ההגנה.שימו לב לקצין או לסרג'נט אשר סורק את המחלקה. אין לי מושג היכן התחנה.
לא תאמין !!!
זו תחנת ... ירושלים ! אין לי כל ספק והבניין ברקע מופיע בתמונות נוספות. הוא עבר שינויים אך ניתן לזהות בבירור.

krause

New member
אביתר תודה. אין לי שמץ של מושג היכן

לא תאמין !!!
זו תחנת ... ירושלים ! אין לי כל ספק והבניין ברקע מופיע בתמונות נוספות. הוא עבר שינויים אך ניתן לזהות בבירור.
התמונות צולמו.רק לאחר פתירתו של אבי, התחלתי לגלות ענין בנושא. ולצערי כבר אין את מי לשאול.

krause

New member
כמובן התכונתי לפטירתו של.מצטער.

התמונות צולמו.רק לאחר פתירתו של אבי, התחלתי לגלות ענין בנושא. ולצערי כבר אין את מי לשאול.
כמובן התכונתי לפטירתו של.מצטער.

מצב
הנושא נעול.
למעלה