I90c באמיגו

eyal2953

New member
I90c באמיגו ../images/Emo152.gif

באתר של Iden מופיע המכשיר בגירסה מוגבלת - עם פנאל שקוף... ואז כאילו הכל זוהר כזה בכחול וזה ממש מהמם אמור להיות... כשקניתי את המכשיר שאלתי אם יש בארץ את הגירסה הזאת ואמרו לי שלא ושעוד חודש הוא יגיע... אז שאלתי אם אני אוכל להחליף פנאל למכשיר ואם זה יעלה לי כסף... המוכר אמר שאני אוכל להחליף בחינם - אבל אני חושב שהוא אמר את זה רק בשביל שאני אקנה באותו היום ולא אדחה את זה בחודש עד שהמכשיר המיוחד יגיע. אז השאלה שלי היא האם זה באמת בחינם או שזה יעלה כסף? ואם כן כמה כסף זה כבר יכול לעלות? אייל.

i90c

שמעת על מכשיר i95 ? לא מאמין שכן ! לא שמעת, אז תמתין בסבלנות. - זה פיצוץ של מכשיר שיותיר את כל החברות הרבה מאחור - עם כל המכשירים והצעצועים שלהם. כתבתי פעם - אל תזלזלו באמיגו !!! הם קטנים, רציניים ומפתיעים. גם אם יש תלונות על שירות לקוחות, אני מציע שניתן להם צ´אנס הם עדיין בחבליי לידה. אגב איזה חברה מצטיינת בשירות שלה ???

ashomer

New member
אורנג מצטיינת!

עברתי לפלאפון כי היא פשוט יותר נוחה ומשתלמת לי אבל אני עדיין התגעגע לתקופה שבה היו מספרים לי שיש לי 30 שניות לחכות ולטלפנית החיננית שבניגוד לפלאפון ידעה על מה היא מדברת...

eyal2953

New member
צודק ב-100%

השירות לקוחות של אורנג ´ פשוט מצויין ... אני היתי באורנג´ עד לפני חודש ואני חייב להגיד שהם עונים שם ממש מהר בשירות לקוחות... וגם בדרך כלל יודעים לענות על המ ששואלים אותם... היום אני באמיגו וקרו פעמים חיכיתי 12-14 דק´ עד שענו לי... ושכבר ענו או שפשוט שכחתי מה שאני רוצה לשאול... או שהן לא יודעו על מה אני מדבר... או שפשוט לא היתה תשובה... קצת מציק - אבל ניתן לה זמן ...

shaby_b

New member
ככל הידוע לי...

יצאה מהדורה מוגבלת של 1000 מכשירים שקופים מדגם זה לרגל השקתו. לא נראה לי שאפשר להחליף פאנל במכשיר זה. לא הייתי בונה על זה. קח את הדגם הרגיל. הוא מעולה.

eyal2953

New member
אם לא הבנתם אז

קניתי את המכשיר... ואני מאוד נהנה ממנו ... אבל עם הפאנל השקוף אני אהנה יותר...

אמיגו שירות גרוע לא להתקרב

קניתי מכשיר של אמיגו והשירות שלהם פשוט קטסטרופה נא לא להתקרב לחברה הזו ואל תאמין למילה שאופר לך הסוכן כי מערך הסוכנים שלהם לא שייך לחברת אמיגו אלא לחברה חיצונית שרק מוכרת לך את המכשיר ומיד שהפכת ללקוח אין לך שם עסק איתם יותר ראה הוזהרת ארז

למעלה