I want to make a tiki torch

voodoo

New member
I want to make a tiki torch

I´m gonna throw it on your porch חחחחחח אני מת על הקטע הזה ! איזה שיר לדעתכם הכי טוב באגנישן? אם אפשר גם לפרט למה ואיזה כלי הכי אהבתם בשיר הקול של דקסטר גם נחשב...

Sham 69

New member
לדעתי ..

DIRTY MAGIC ו LAPD בגלל הגיטרות NO-HERO בגלל הליריקס, וגם הגיטרות . ואפשר להחשיב גם את הקול של דקסטר[ ואני לא ממש זוכר את שאר השירים ואין לי כוח להביא את הדיסק ..

OPERATi0N_iVY

New member
IGNITION

השירים שאני הכי אוהב מIGNITION לפי הסדר: 1)DIRTY MAGIC - גיטרה ודקסטר 2)LAPD - די אוהב שם את הכל 3)SESSION - גיטרה ותופים 4)HYPODERMIC - גיטרה 5)GET IT RIGHT - דקסטר 6)KICK HIM WHEN HE´S DOWN - גיטרה ודקסטר 7)NO HERO - דקסטר ובעיקר הגיטרה

liranf

New member
לדעתי

Dirty Magic שיר מוצלח - גיטרות במיוחד וגם הלייריקים שלו למרות שהם קצת מזכירים את הכוונה של SELF ESTEEM יעני בחורה שמשחקת אותה שמה עליו אבל היא שוכבת עם עוד למרות שברור שהכוונות שונות.. ועוד שיר טוב זה TAKE IT LIKE A MAN - גיטרות ותופים וNO HERO -גיטרה

voodoo

New member
איך אפשר? (ההודעה די ארוכה ) ../images/Emo18.gif ../images/Emo18.gif

התעלמתם לגמרי מKick him when he´s down שיר פשוט ממש יפה ... אמונם יש טובים ממנו לדעתי שיר האלבום הוא ללא ספק L.A.P.D אחריו Dirty Magic בגלל הגיטרות בלבד הקול של דקסטר ממש נשמע שם מפחיד כזה ולא ממש מתחבר לי עם המוסיקה ...למרות שהרבה חושבים אחרת השיר השלישי לדעתי הוא Burn It Up כי זה פשוט שיר אופספרינג טיפוסי אבל ישן ואין מוסיקה אתנית\פאנק כזאת לירקיס ממש מצחיק ד"א הציטוט שלי מההודאה הראשונה לקוחה מפזמון אבל אתם בטח יודעים...No Hero בא בשבילי רביעי ... למה ? האמת שזה שיר מאוד מוצלח שמעביר יפה מאוד את המסר בתחיל ממש טוב ויש לו גיטרה מצויינת אבל..ויש אבל אני פשוט לא מצליח לחבר בין הווקליות למוסיקה חוץ מבקטע האחרון שוב זה דעתי...שיר שאני קצת לא אוהב זה Forever And A Day כאילו שניסו לסגור לדקס את המיקרופון הוא יצא ממש חלש שם ...מוזר אבל השיר עצמו בסדר Session שיר ממש קרוע עם גיטרה מוזרה של 5 שניות כל פעם אבל מוצלח בגלל התופים בעצם שאני חושב על זה זה מתחבר דיי טוב ... טוב זהו לבנתיים אולי אני יתן רשימה יותר רחבה על כל השירים של אגנישן בשלב יותר מאוחר בנתיים זה מה שיש לי כח לרשום ... -=voodoo=-

למעלה