i have a-בעיה

kit kat 1

New member
i have a-בעיה

אוקי...... דיברתי עם ידיד שלי שהוא חבר של ארן (אבל הוא מכיר אותו מאיפה שאני מכירה אותו....) וסתם איכשו הוא הגיע למסקנה שיש לו רגשות אלי והציע לי לצאת... עכשיו מה? דיברנו איזה יומיים הרבה בטלפון ועכשיו יש לי משו אליו..... אוקי.... זוכרים את המתוקי ההוא שיצא איתי לטיסה? אחרי שהוא הבין שצדקתי בקשר למספר דברים, היום ישבנו בגן בחוץ (גן לא בפנים...) ודיברנו איזה שעה וחצי ובסופו לש דבר הוא אמר לי שהוא חושב שהוא אוהב אותי... ואני דלוקה על המניאק מכיתה ח'! וכ"כ התעצבנתי כזה בצחוק... ואמרתי לו שאני רוצה לנסות קודם עם המושמוש הזה.... ואז כשחזרתי הבייתה אז נתפקתי בפחדים וזה אז שאלתי את המושמוש שלי אם הוא באמת מרגיש אליי משו אז הוא אומר לי: אני כן מרגיש אלייך משו שרק הולך ומתחזק! עכשיו כשהוא הציע לי לצאת זה היה באיציק ומאז דיברנו רק באיציק ובטלפון... (מחר הדייט... יום שני...) אמרתי לו שזה פשוט נראה בטלפון שאנחנו כמו ידידים והוא אמר לי: זה לא ככה אני פשוט תמיד מדבר ככה אני גדלתי ככה אם נהיה לבד זה מול זה את תראי שזה לא ככה אבל בחברה ובטלפון אני תמיד כזה אז על תעלבי כי זה מעציב אותי... ו.... אני לא יודעת! בהתחלה, עוש כשהוא הציע לי לצאת, שאלתי אותו מאיפה זה בא... אז הוא אמר: תראי, אם כשאמרת שאין לך אפחד (כי הוא היה עצוב שלו אין אז אמרתי לו שהוא לא היחיד ובלה בלה בלה...) ואת רוצה את אותו חיבוק, משו זז אצלי בלב וזה הפריע לי והיה לי אכפת, אני מניח שאני מרגיש אלייך משו! גם אחרי כל המ שארן סיפר לי עלייך וזה... עכשיו... מצד ארן (האקס...) זה בסדר...... הכרחתי את מושמוש לשאול אותו (אני קוראת לו ככה כי אני לא רוצה שאלו שמכירים אותי ידעו ת'שם...). בקיצור: בסופו של דבר, אני פוגעת פה במישו - ההוא מהמשלחת לא יודע שמושמוש מרגיש אליי מה שהוא רמגיש ולהיפך! ו.... לא יודעת! סופסוף! שני בנים שאכפת לי מהם מרגישים אליי משו ואני נלחצת! "זה כזה... מעין חלומו של כל איש או חלומה של כל אישה! ששניים ילחמו עליו/ה!! ואני לא יודעת! מצד אחד, מושמוש כזה מתוק וחמוד ו.... מושמוש כזה! ומצד שני... על ההוא השהמשלחת אני דלוקה כבר שנה ו... ו.... הוא כ"כ נחמד ו... האמת? אין לי עוד הרבה סיבות... אולי זו הצ'ובה שלי? מושמוש נכון? כאילו.... אני הולכת להיות עם מושמוש אבל.......... איך לבשר ביום הדין את הגזרה הנוראה? כי כבר אמרתי לו שאני רוצה לנסות עם מושמוש אבל כזה... מתי יגיע סוף ה"ניסיון"? מבינים? או להיפך, איך אני מספרת למושמוש, אם אצטרך, שאני לא רוצה להיות איתו אלא עם השני....? מבינים? מצד אחד כשאני חושבת על זה זו לא כזו בעיה - חוצים גשר כשמגיעים אליו אבל מצד שני... אני כזה... לא נעים לי מהשני! אבל ממושמוש? נעים לי לגמרי....... קיטי

A l o n e

New member
מקפיץ, שונא לראות הודעות בודדות../images/Emo13.gif

תראי, אני לא מכיר אותך ואין לי מושג מה לומר לך בקשר לבעיה שלך אבל חלאס.. כמה אפשר עוד לשמוע על הארן הזה?! MOVE ON!!!!

kit kat 1

New member
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה לא קשור לארןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!! אני פשוט מסבירה שככה הכרתי את המושמוש שלי! איך שהכרתי את ארן!!!!!!!!!!
קיטי

מתוקה שלי

זה נחמד שיש 2 שרוצים אך אני בטוחה שיש מישהו שאת יורת רוצה עזבי ממה שהם אמרו לך וממה שהם מרגישים תחשבי מי הכי מתאים לך ולמי הכי את מרגישה משהו..... פשוט לא!?

נועוש 18

New member
אז ככה

לפי דעתי את צריכה להגיש למושמש איך שאת קוראת לו שאת אוהבת משהו אחר.

למעלה