Hurricane... נובמבר 2021 – סיכום חודשי 👇🐥🍂🎉🌪️🔑🌴🐡🌠🏡🌉🌄🗿

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האמת שאם לא ידעתם את זה, ג'ק של הטיטאניק הוא בכלל נוסע בזמן. הנה הוכחה:

*לא באמת כמובן, אבל כל צירופי המקרים האלה מסתדרים דיי יפה, למרות שהם כנראה פאשלות של הכותבים.
זה שכנע אותי

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מועדון האלמוות...כן בבקשה
אנחנו נהיה חברים מייסדים של מועדון האלמוות
המצב הרבה יותר טוב. היה לי בשן שבר מיקרוסקופי. אחרי שהרופא היותר מנוסה (מנהל המרפאה) הגביה לי את האזור, כמעט ולא כואב.
אאוץ
אני מקווה שלהיות במועדון האלמוות אומר שלא יהיו לי בעיות שיניים
זה לא שאלתי בתור ילדה אלא די הודעתי בקול כשנכנסו למלון וההורים אמרו שאני בת 5 ואני צעקתי שאני כבר בת 6 (לא זוכרת גילים מדויקים. יש סיכוי שהייתי יותר גדולה)
ההורים שלך בטח ניסו לקבל מחיר נמוך יותר ואת הרסת להם
אי אפשר שלא לעשות תחקיר על כל משפט! המשפטים האחרים ייעלבו
בדיוק
ושוב הגחת מהמחבוא שלך ועקפת את ניק בסיבוב!
זה מאוד מסוכן לעקוף מישהו בסיבוב
תתפלא מה אני אהיה מוכן לאכול
אני נגד ליון במשימת מי יסכים לאכול את הדבר המגעיל יותר.
בוא נתחיל בקל - ג'וק
עזוב. זה ברור שיכלו שניהם להיות על הדלת אבל ע-ל-י-ל-ה
זה סתם גזענות וסקסיזם - תמיד הגבר הלבן הסטרייט חייב למות
[אנחנו מדברים על ליאו בטיטאניק]
גם אני לא טכניאי גלידה
אני פעם הייתי בגולדה כשהם הזמינו טכנאי גלידה בגלל שכל הגלידות הפכו ללחמים
אז א: אני אוהב מזגנים...בזמן ובמקום הראוי
ב: במקום שינופפו עליך( and hear me out) במניפות(נדמה לי שזאת המילה) אולי תהיה חזק מספיק לכבוש תחנת כח , ותשיג דלק ואז יהיה לך מתחם עם חשמל ומזגן ואוכל וכלי נשק מתקדמים וככה תאסוף אנשים שירצו להלחם בשבילך בשביל מקום לגור ואוכל יותר טוב מקופסאות שימורים מלפני 200 שנה וככה תכבוש את מה שהיה פעם מדינת ישראל (או כל מקום אחר שקל להגן עליו מבחינה צבאית, אני לא יודע, אני לא אסטרטג) ותהיה לך קהילה קטנה ונחמדה של גיקים שבסוף תהפוך ל "מדינת קרפלך" או כל שם אחר, שוב, אתה אדון המלחמה, אתה תבחור את השם, ותחיהיה במדינה הזאת בשקט ובשלווה ...רק הצעה
אני לא אפעיל תחנת כוח בציביליזציה הרוסה. יש יותר מידי דברים שיכולים להשתבש ולא יהיו אנשים איכותיים בשביל לטפל בזה. זה מתכון לאסון.
יש כל מיני דברים שאני מתחרט עליהם בחיים.
אבל כנראה הדבר הכי גדול הוא שאני לא יצאתי מהארון בפני ההורים שלי על ידי כך שנתתי להם קופסה של בן-גיי.
(ואז אני מניח לומר להם "רק שתדעו שכבר יש לכם כזה")
1638134435112.png
כן אני חזק באימה בזמן האחרון, זה כמעט הזאנר היחיד שאני מצליחה לראות. old של שמאלן- רעיון ממש מעניין, ביצוע מוזררר על גבול הלא טוב. אבל לא יודעת כאילו... יש לי קטע מוזר בזמן האחרון שאני מעדיפה לראות כל דבר שהוא מוזר ומעניין אפילו אם הוא גרוע על עוד דבר שאני מרגישה שראיתי מליון פעמים בוריאציות שונות, אז מבחינתי צפייה אחת לפחות הוא שווה. זה מסוג הסרטים שישר שידעתי שהוא קיים ידעתי שאני אראה אותו, ואני ממש לא יכולה להגיד את זה על הרבה דברים בזמן האחרון.
אם את בקטע של אימה - את ראית את סדרת סרטי Child's Play. הם על בובה בשם צ'אקי שיש בה נשמה של רוצח סדרתי.
ועכשיו משודרת סדרת טלוויזיה בשם Chucky שהיא המשך לסרטים. ואני ממש אוהב אותה
יששש איך אני שמחה שאהבת. וכן, רן דנקר לא היה חי כל ה-50 שנה האחרונות, וחלק מהזמן הוא היה אחד מהכוכבים הגדולים בארץ, וחלק אחר מהזמן של ה-50 שנה האחרונות הוא היה פחות מוכר, ועכשיו הוא עוד פעם דיי מפורסם. וברצינות, אני מניחה שאתה שואל על התקופה שהוא נעלם, אז מראיון שראיתי איתו לא מזמן הוא דיבר על זה שהוא הלך לניו יורק (נדמה לי) לכמה שנים לחפש את עצמו למרות שאמרו לו שזה לא רעיון טוב, אבל הוא הרגיש שהוא צריך את זה, ואז כמובן היו כמה שנים שהוא היה פחות ידוע בארץ, אבל עכשיו הוא חזר, משופצר וחתיך למות, והוא עוד פעם קצת מפורסם, ובעיני הכי חתיך שהוא היה אבר.
אני מניח שראית גם למטה שאני ראיתי גם את הקליפ והשיר שלו "בית משוגעים" ומאוד מאוד אהבתי אותו.
דיי נו... אתה מטריל? אובייסלי התכוונתי לכתוב מת'יו פוקס...
לא אני באמת לא ידעתי. שכחתי שגם את בקטע הרטרו של שולחן לחמישה
גם לי לא ממש היה מושג על הסיפור עד שיצאה הסדרה הדוקומנטרית בעלת ארבעת הפרקים "צל של אמת", (ששווה לראות רק בשביל הערך של ההנאה) ואחרי שראיתי הייתה לי תקופה קצרה של אובססיה סביב הנושא, כמו הרבה מעם ישראל, והייתי קוראת דיונים על הנושא בכל מיני קבוצות, דיונים שרק בילבלו אותי ותיסכלו אותי כי אפשר לספר את הסיפור בכ"כ הרבה דרכים שיתארו רנטיב שונה לגמרי. זה קצת הורג אותי שאני לא יודעת את התשובה, סתם מתוך הרצון הטהור פשוט לדעת מה נכון במאה אחוז ומה לא. אבל זה כנראה לא יקרה א פעם (יחד עם חוסר הידיעה שלי אם מייקל ג'קסון פדופיל או לא, עוד יש לי ספק לכאן ולכן ואני לעולם לא אדע).
טוב, אני לא ראיתי את הסדרה הדוקומנטרית כי במשך תקופה די ארוכה לא הייתי רואה שום דבר ישראלי חוץ מארץ נהדרת. (פשוט לא הייתה לי דרך נוחה לראות)
זה קרה לי גם עם שובור שורות. אנשים שברוב חוצפתם "לא התחברו", או אפילו אהבו אבל לא חשוב שזאת יצירת מופת, זה אנשים שצריך להרוג. איך שהוא זה יותר כואב לי כשזה קורה עם ש"ש מאשר עם בוג'אק. אגב, זה יצא כזה ששני הסדרות האהובות עלי הם בהשתתפותו של ארון פול, אבל זה באמת צירוף מקרים, כי טוד הוא ממש לא הדבר שהפך את בוג'אק למדהימה.
מספיק לראות את הסדרה הבאה שארון פול שיחק בה (The Path) כדי להבין שהוא לא מבטיח איכות.
הרבה יותר קל להבין אנשים שלא מתחברים עם בוג'אק הורסמן כי זאת סדרה מוזרה. היא מצד אחד מאוד הומוריסטית והרבה פעמים ברמה של בדיחות מטופשות כמו משחקי מילים. ומצד שני כבדה לפעמים יותר מסדרות דרמה רגילות.
אחרי 17 חיסונים + בוסטרים. מזרקים כבר לא מפחידים אותי. תשקיעי. תבואי עם איזה גרזן או משהו.
יש מתנגדי חיסונים שאם יגידו להם שכריתת זרוע עם גרזן מונעת קורונה אז הם יעדיפו את זה מאשר לקבל חיסון.
רציתי לספר לכם מיני סיפור דילן:
לשותפה שלי יש אובססיה לפמפקין פאי (כמו בערך כל האמריקאים) אז מידי שנה כשאני מרגישה מספיק נחמדה אני מכינה לה אחד. ובגלל שאני לא אוכלת את הגועל הזה אני לא יודעת אם זה טוב או לא, או אם זה יצא במרקם שזה אמור להיות וזה. אז כל שנה אני מנסה מתכון אחר. שנה שעברה מצאתי איזה מתכון שהיה נשמע סבבה והיו בו כל מיני תבלינים שלא שמעתי עליהם מעולם. אז הלכתי לקנות ואז כשפתחתי אחד מהם (קרדמון) והרחתי. כמעט נחנקתי כי היה לזה ריק של הל ואז כזה מעוותת את הפרצוף ועושה לשותפה שלי "איכס, יש לזה ריח של הל" ואז היא כזה "Don't be silly Dylan, how would you know what hell smells like" :-D
ואז חשבתי לעצמי שאם לגיהינום יש ריח, זה בטוח ריח של הל8-{
הייתי צריך לבדוק וגיליתי שהל באנגלית זה cardamom.
זה מזכיר לי סיפור ניק (הרבה פחות מרתק מסיפור דילן)
לפני כמה שבועות הייתי במסעדה עם אבא שלי, גיס שלי וכמה מהאחיינים שלי. גיס שלי הוא דובר אנגלית אז הוא הסתכל בתפריט באנגלית. שניהם דנו באיזו מנה שהם חשבו להזמין והיה מפורט בה איזה תבלין יש בה. ואז הם קלטו ששם התבלין שהיה כתוב בתפריט באנגלית לא היה אותו תבלין שהיה רשום בעברית בתפריט בעברית. נראה לי שבאנגלית היה כתוב sage שבעברית זה מרווה, אבל בתפריט בעברית היה כתוב תבלין אחר.
בן אנד ג'ריז זה פויה. זו גלידה שאי אפשר לסמוך עליה. שבוע אחד במקרר והיא נעלבת ומתחילה להתכסות בקרחונים.
האגן דאז זו הגלידה המושלמת שגם אחרי שנה בפריזר היא עדין קרמית ואלוהית|מאוהב|
אף פעם לא הייתה לי בעיה עם בן אנד ג'ריס.
ראש של דג לא הייתה הבעיה. אתה התנדבת לאכול את העין של הדג יא מוזר.
ממש לא התנדבתי לאכול עין של דג. הסכמתי אם תתנו לי מאה שקל.
סתם פריט טריוויה לא חשוב - הבחורה הזאת בקליפ שלו הייתה איתי בכיתה.
יש שם מישהי בת 60 מבית שאן?
באמת ניק, כמה לא WOKE מצידך להשתמש במונחים גזעניים.
ממתי אסקימואי זה מונח גזעני?
(יכול להיות שהוא באמת כן ואני לא יודע)
יותר חשוב זה האם יש פרסים?
המון פרסים יחולקו לכולם. (את תקבלי בן-גיי, נראה לי שתדעי מה לעשות עם אחד)

וככה סיימתי להגיב על עמוד 10

Lhuna3

Well-known member
אבל כנראה הדבר הכי גדול הוא שאני לא יצאתי מהארון בפני ההורים שלי על ידי כך שנתתי להם קופסה של בן-גיי.
:-D גדול. מעניין אם יש מישהו שעשה את זה ככה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
:-D גדול. מעניין אם יש מישהו שעשה את זה ככה.
יש גם דרך קלאסית (שנראה לי ששמעתי שמישהו באמתעשה משהו דומה):
להכנס לארון כשאמא שלך נמצאת בחדר ואז כשהיא אומרת לך לצאת מהארון ואז אתה יוצא ואומר "איך ידעת?"
עוד שיטה מורכבת היא לעמוד על משהו כמו מזלגה ואז כשמרימים אותך למעלה אתה צועק "תראו אותי, אני מתרומם."

Lion_Heart

Well-known member
אנחנו נהיה חברים מייסדים של מועדון האלמוות
סבבה, נהדר, רק
בלי חרבות ו בלי THERE CAN BE ONLY ONE
אאוץ
אני מקווה שלהיות במועדון האלמוות אומר שלא יהיו לי בעיות שיניים
כאילו,
א: מועדון האלמוות מכסה ביטוח בריאות\שיניים
ב: מועדון האלמוות משמעו גם רגנרציה ולכן השיניים לא יהוו בעיה
אני נגד ליון במשימת מי יסכים לאכול את הדבר המגעיל יותר.
בוא נתחיל בקל - ג'וק
יאמ יאמ
זה סתם גזענות וסקסיזם - תמיד הגבר הלבן הסטרייט חייב למות
[אנחנו מדברים על ליאו בטיטאניק]
מה שנכון נכון , "נשים וילדים קודם" לפחות ככה זה היה בטיטאניק...לא שאני מדבר מזיכרון או משהו כזה..."היה מה זה קר בסירות ההצלה, טוב שהיה לי לחם"
אני פעם הייתי בגולדה כשהם הזמינו טכנאי גלידה בגלל שכל הגלידות הפכו ללחמים

אני לא אפעיל תחנת כוח בציביליזציה הרוסה. יש יותר מידי דברים שיכולים להשתבש ולא יהיו אנשים איכותיים בשביל לטפל בזה. זה מתכון לאסון.
אבל תחשוב על העיירה הקטנה שתתפתח סביבך, אתה תהפוך לראש העיר ותשלח משלחות של הרפתקנים למצוא דלק ואז האפוקליפסה תהפוך לגן עדן חדש ו...חדי קרן יגיעו ודרקונים "ממש דרקונים", לא זיופים כמו וויורנים כמו ב "GAME OF THRONES"
צפה בקובץ המצורף 38055
לא...אתה גאון! , אין לי מה להוסיף, אתה גאון
אם את בקטע של אימה - את ראית את סדרת סרטי Child's Play. הם על בובה בשם צ'אקי שיש בה נשמה של רוצח סדרתי.
ועכשיו משודרת סדרת טלוויזיה בשם Chucky שהיא המשך לסרטים. ואני ממש אוהב אותה
שונא את הסרטים האלו
טוב, אני לא ראיתי את הסדרה הדוקומנטרית כי במשך תקופה די ארוכה לא הייתי רואה שום דבר ישראלי חוץ מארץ נהדרת. (פשוט לא הייתה לי דרך נוחה לראות)
אני אוהב סדרות דוקומנטריות, במיוחד עם טוני רובינסון, אבל דוקמנטריות באופן כללי (סדרות דוקומנטריות על אוכל זה הכי)
יש מתנגדי חיסונים שאם יגידו להם שכריתת זרוע עם גרזן מונעת קורונה אז הם יעדיפו את זה מאשר לקבל חיסון.
אתה...לא טועה לצערי
הייתי צריך לבדוק וגיליתי שהל באנגלית זה cardamom.
זה מזכיר לי סיפור ניק (הרבה פחות מרתק מסיפור דילן)
לפני כמה שבועות הייתי במסעדה עם אבא שלי, גיס שלי וכמה מהאחיינים שלי. גיס שלי הוא דובר אנגלית אז הוא הסתכל בתפריט באנגלית. שניהם דנו באיזו מנה שהם חשבו להזמין והיה מפורט בה איזה תבלין יש בה. ואז הם קלטו ששם התבלין שהיה כתוב בתפריט באנגלית לא היה אותו תבלין שהיה רשום בעברית בתפריט בעברית. נראה לי שבאנגלית היה כתוב sage שבעברית זה מרווה, אבל בתפריט בעברית היה כתוב תבלין אחר.
אני כל כך אוהב ריח של מרווה...
אף פעם לא הייתה לי בעיה עם בן אנד ג'ריס.
אני גם בסדר איתם
ממש לא התנדבתי לאכול עין של דג. הסכמתי אם תתנו לי מאה שקל.
אתה זול! ועין של טונה נחשב מעדן! לגמרי הייתי מנסה! איי פעם אכלת בטן של טונה? ו "אוני"?
תעדכן...אני גם רוצה לדעת
המון פרסים יחולקו לכולם. (את תקבלי בן-גיי, נראה לי שתדעי מה לעשות עם אחד)
אני לא משתמש בבן גיי יותר...סיפור ארוך
וככה סיימתי להגיב על עמוד 10

didalf

Well-known member
1638134435112.png
בהתחלה קראתי שאתה מתחרט על זה שכן עשיתי את זה ורציתי להגיד "אלוהים ישמור אפילו בזה אתה עם בדיחות האבא האלה". אבל עדיין|פנים|
להכנס לארון כשאמא שלך נמצאת בחדר ואז כשהיא אומרת לך לצאת מהארון ואז אתה יוצא ואומר "איך ידעת?"
עוד שיטה מורכבת היא לעמוד על משהו כמו מזלגה ואז כשמרימים אותך למעלה אתה צועק "תראו אותי, אני מתרומם."
1e2280eb0b2b24c59457473ec1e69a5a.gif

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לאלא, אין לי בעיה עם אנשים עם בעיות זיכרון. אבל כולכם התבכיינתם שאתם לא רוצים להעלות זכרונות כואבים ולייק סתמו. מי רוצה לשמוע על הטראומות שלכם. אתם אמורים להצחיק אותי יא נבלות|שפם|
אני שומע מה שאת אומרת וזה נשמע לי כמו בכי שלי תינוק
הלוואי וזו הייתה בדיחה. זה גם מה שאני קיוויתי בהתחלה ואפילו צחקתי מזה כי חשבתי שזה מצחיק עד שעשו ראיון אחרי המשחק עם איזה שתי נערות מטומטמות שעם דמעות בעיניים תיארו עד כמה שזה פגע בהן וטריגר אותן ושהלוואי ואנשים יפסקו להניח שחפצים דוממים נותנים הסכמה רק בגלל שאין להם יכולת לסרב. גם המראיין לא ידע איך להגיב לטמטום הזה.
אין לי כבר כוח אליהם.
אני צריך לראות את זה כדי להאמין
חס וחלילה לבטל את האוהד סיהוקס המהמם הזה|מאוהב|
אנשים הם פויה.
לא צריך לבטל אותו. אוקי אולי צריך לבטל אותו, אבל אין מספיק עדויות ממשיות בשביל זה.
אבל מה שיש זה מספיק כדי לחשוב שהוא מטומטם ברמות מביכות.
אז אתה טוען שאתה מעדיף בשר אדם על פירות וירקות8-*
כלומר אני מניח שלבשר אדם יש אותו טעם כמו בשר של חיה. אז הוא בטח טעים יותר.
כן תהיה לי בעיה לאכול בשר אדם, בגלל שאני אדע שזה בשר אדם, אבל אם ידאגו שאני לא אדע...
איפה אתה היית בשנה האחרונה כשהשיר שלו בית משוגעים נטחן בליטרלי כל מקום?
אני לא הקשבתי לרדיו חוץ מלמנהרת הזמן.
ואתם לא שיתפתם אותו בשיר החודש.
אתה תגיע לסוף:-[
אני ממש ממש קרוב
קראתי גם את "הפרקווילים" מאז המרד הבודלריאני ועד שמתברר שדנקן הוא בעצם קפיצת הדרך.
את הפריקוולים כמו "חולית: בית אטריידיס" לא קראתי. אבל את שני ספרי ההמשך (ספר 7 וספר 8) קראתי וממש ממש לא אהבתי אותם.
כל הקטע שהחזירו בערך את כל הדמויות מהספר המקורי הרגיש מעצבן.
באמת באנגלית יש בעיה קלילה עם האיקו. עברית דומה ליפנית בהיותן שתיהן שפות של מלים קצרות יחסית והברות קצרות.
לא ידעתי את זה
\לא יודע, אבל טופו הוא תחליף כל מזון בשרי כמעט, כך גם חלבוני אפונה שדומים קצת לבשר ותחליפי הבשר הנמכרים. [ משום מה הניחותי שאתה צמחוני]
חשבת שאני צמחוני?!?
אני כאילו ההפך מצמחוני. אני אוכל בעיקר בשר מסוגים שונים.
כן, זה ידוע לצערי. אבל בלי קשר - קחו בחשבון שסרטי טבע ברובם מבויימים ומלאי מניפולציות
כן, זה ברור שזה לא מקרי כשהצבוע זורק כוס שמפניה בפנים של האריה
זה דווקא נחמד. מה רע בריח הזה? או שאתה מתכוון לבישום המלאכותי ששמים
אני לא יודע מה זה, אבל מכוניות חדשות תמיד מריחות לי רע
חח, אני כבר רואה אותך משנה חוקים במשחק כדי שיתאימו לך :-D
למשל לפי אחד החוקים אם את שמה פסיק אחרי החח אז אני מנצח אוטומטית.
זה ו-ופלים לימון שצריך להכניס לכלא את מי שהמציא אותם
לחלוטין
כאילו, אין לך חתול? הצלחת לתת לו פעם אחת הרבה והוא לא ביקש עוד? או קפץ לצלחת שלך כדי לבדוק מה יש שם?
נכון, החתול שלי מיילל גם כשקערת האוכל שלו מלאה
אבל אני רובוט עצמוני שכבר מזמן הצליח להשתחרר מכבלי הגורם האנושי
קוד השמדה עצמית -דלתא סיגמה אלפא -ישם
חחחחחחח :-D
קצת קשוח...טיפה
כשמדברים על מה צריך לעשות לאנשים שאוהבים ופל לימון אין דבר כזה יותר מידי קשוח
היה לנו חתול יפהפה, שחרחר וחצוף. אבל אנחנו בקומה ראשונה, חלון מסורג אבל פתוח, והאדיוט נקלע למלחמות מין ומת ביסורים מאיידס של חתולים. NO MORE
אוי עצוב :-(
זה מדהים עד כמה שחתולים הם חכמים הם גם יכולים להיות אידיוטים ברמה מהממת
זה אפילו לא משנה למה את מתייחסת, זה פשוט משפט כל כך נכון.
:-D
(נדמה לי שזה מה שרציתי לשים. אין לי כוח לשמוע עכשיו את השיר כדי לבדוק את עצמי)
גדול |כן|
זה מעולה :-D
מה? מי חוגג פה האלווין ולמה?
כל המכשפות ורוחות הרפאים
דיוויד טננט שלא הצליח לעצור בעצמו בזמן ראיון על שטיח אדום כלשהו :-D ואפשר לראות בגיף השני שמישהי מסתכלת עליו בהלם
האמת שלדעתי את צריכה להוריד את הגיף השני מהחתימה כי הוא לא פורפורציה או האיכות של שני האחרים. וזה יעבוד טוב גם בלעדיו
נכון גם שאת מעדיפה וניל על שוקולד? כי זה הכי אידיאלי בשבילי? מישהו אחד יאכל את הוניל וישאיר לי להנות מהשוקולד
החלק הראשון של המשפט שלך גרם לי לחשוב מחדש את כל מה שחשבתי שאני יודע עליך. כי חשבתי שאת אומרת שאת אוהבת וניל.
אבל הכל בסדר ואת אוהבת שוקולד.
(את יודעת שלא חייבים כבר לקנות וניל ושוקולד אחד ליד השני)
ככה לומדים להתמודד עם פחד! יש אנשים ששולחים אותם בכוונה לקפוץ ממגדל או משהו כדי להתגבר על פחד גבהים (לא כדי למות.. צניחה חופשית וכזה) או שאומרים להם להסתכל לג'וק בעיניים כדי לא לפחד ממנו. ולך זה יצא באופן טבעי, אז מגניב. גם נראה לי שרעידות חלשות כאלה יכולות להיות מגניבות. בקונספט לפחות, של אוווו האדמה רועדת איזה קטע, ואז חוזרים למציאות בלי הריסות ובלי טרגדיות
אכן, זה נקרא exposure therapy
פחות עובד אם הפחדים שלך הם יותר קיומיים
התנשאות זה תמיד טוב. אבל מה לעשות שהגן (gene) הזה לא קיים אצלי
אני אפילו עוד יותר לא מתנשא ממך, אז הא!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היתה לי חתולה נפלאה\מתוקה\אצילית\מנומסת שאוהב כנראה לנצח שנפטרה מסיבוכים בלב...הסוף היה... מאוד טראומטי בשבילי ובשביל אישתי, יש לנו חתולה ,בת 13 ומתחילה גם עם בעיות בריאותיות...אני מבין לגמרי את מה שאתה אומר, אבל אני לא מסוגל לאמר "לעולם לא עוד" אולי זה מה שיהיה, אבל אני אופטימי...לפחות אני רוצה להיות אופטימי
אוי, גם עצוב מאוד :-(
הדילמה הזאת עם כלבים וחתולים היא נצחית - מצד אחד הם נהדרים, מצד שני אתה יודע שאתה הולך לראות אותם מתים. והרבה פעמים הם סובלים לאורך זמן.
*איכשהו גם קיימים בעולם אנשים שזאת לא סוגיה בשבילם כי הם לוקחים כלב כשהם רוצים ואז זורקים אותו כשכבר לא בא להם.
אני לא מחמיא לאף אחד בלי שיבקשו ממני, אני מאוד מודע לעצמי ולא רוצה להטריד אף אחד , וגם...אני לא אוהב לדבר עם אנשים ,(אני דיי introvert...נראה לי) אז להעיר לאנשים על בגדיהם ואיך הם נראים זה מחוץ לתחום בשבילי
אני בהחלט מבין את זה. אני גם לרוב לא שם לב בכלל שאנשים לובשים משהו מיוחד בשביל להחמיא להם.
אבל יש אנשים שאני משתדל איתם כן כי זה ממש מרגיז אותם כשלא מחמיאים להם כשהם לובשים משהו חדש או אם יש להם תספורת חדשה.
מעניין כי אף פעם לא קרה שאהבתי סדרה/סרט יותר מספר
מעניין. אבל אם אני מבין נכון בכל זאת חשוב לך לראות סדרה/סרט שמבוססים על ספר אחרי שאת קוראת אותו. אם את יודעת שלא תאהבי את זה יותר אז למה את עושה את זה?
ניק לא אמרת שאתה נועל את השירשור הזה באופן זמני?:-D
אני גם אמרתי שאני אחסום את כולכם.
אבל אני כנראה לא a man of my word
חצוף אתה יותר קשיש ממנו}-]
( זה אמור להיות לניק לא יודעת איך זה הפך לציטוט של דילן ואני לא מצליחה לשנות את זה)
*זה באמת מוזר שזה היה נראה כמו ציטוט מדילן
רגע, רן דנקר צעיר ממני?!? מתי זה קרה? (אוקי, טכנית זה היה חייב להיות ככה תמיד)
בכל מקרה זה לא משנה את זה שהוא נעלם לתקופה. שזה בסדר.
אני בכל מקרה די אוהב אותו עכשיו (בעבר רק הערכתי אותו כחתיך)
בת כמה היא?
האחיינית הספציפית הזאת (שנמצאת בטלפון שלה תוך כדי שהיא צופה בסדרות) היא בת 17.
נ.ב הטעם שלך(מיקי) בשירים קולע לטעם של מאזיני גלגלצ
כי גם השיר של רן מקום ראשון במצעד העברי וגם של ליל נאס X
INDUSTRY BABY מקום ראשון במצעד הלועזי שלהם
מיקי מייצגת את העם
מתי זה יוצא בכלל?
אני לא יודע אם התכוונת לחג ההודיה או לחנוכה. בכל מקרה שניהם כבר היו או התחילו.
חג ההודיה היה ביום חמישי האחרון (הוא תמיד יוצא על יום חמישי האחרון של חודש נובמבר)
ונר ראשון של חנוכה הודלק אתמול בערב.
אני לא אוהבת אותו
אני לא מבין איך הפסקת לאהוב את ג'ואל קינמן
אגב אני שבוע שעבר עברתי על כמה שירשורי חתיכים ( חיפשתי את התמונה שאמרתי למיקי בקשר אליה. רק אחר כך נפל לי האסימון שזה בכלל לא היה שם|שפם|)
בכל אופן אחד השירשורים היה נטול טום הולנד8-*8-*8-*8-*
שזה היה די מפתיע להיזכר שהיה שלב כזה בחייך;-#. אגב אני מנסה להיזכר את מי אהבת לפניו ואני נזכרת רק בשון מנדס וטום דיילי
זה באמת מוזר שפעם לא אהבתי את טום הולנד. אבל תכלס לפני שהוא לוהק לתפקיד ספיידרמן הוא היה כמעט אלמוני
ולגבי מי אהבתי לפניו - טוב בשביל זה בדיוק קיימים שרשורי החתיכים
אבל אני יודע שהאהבה שלי לג'סי ספנסר היא מאוד ארוכת ימים
מה לא ברור באני האש וגם המים?
אההה.... לא באמת הקשבתי לשיר הזה של היי פייב. אבל באמת מרגיש לי שהיה שם משפט כזה.
איפה שומעים את מנהרת הזמן?
100 FM (רדיוס) וזה בין 12:00 ל15:00.
אם כי זה מאוד מוזר לי כי אנחנו מקשיבים לרדיו בעבודה בין 9:00 ל13:00 ואני חשבתי שכל הזמן הזה זה מנהרת הזמן
ערוץ 24 שאמור להיות ערוץ המוזיקה אבל הם בעיקר משדרים תוכניות וסדרות מפעם|פנים|:-[
בכל אופן אחרי איצ'ה וייסורי אפרים אני הכי מחכה שהם ישדרו את "הכל נשבר במשפחה" (אתה מכיר כן? זה עם ציפי שביט)
בערוץ המוזיקה הישראלי משדרים סדרות ישראליות...
זה מרגיש פשוט מוזר.
אם כי באמת למה צריך ערוץ מוזיקה בימיינו
גורם לי לחשוב שאולי עשיתי טעות שלא ראיתי מד מן כי הייתה לי אפשרות לראות את זה
חבל באמת שלא ראית (אם כי אני ממש לא יודע אם היית אוהבת)
למה אתה מתפלא? כי יש דמות כזאת גם בהארי פוטר?
בכל אופן כן זה השם המלא של רומן אבל רק אבא שלו קורא לו ככה
ואגב באמת יש לו צחוק של צבוע
זה שם ממש מוזר. ישן בטירוף. ומוזר.
(לפי הסיפור זה היה שם של אחד האחים שייסד את רומא)
דווקא לא חשבתי על הארי פוטר, אבל באמת גם שם יש את השם, אבל יש שם הרבה שמות מוזרים אז זה לא הרגיש מוזר.
אני מניח שזה אולי מתאים למשפחה מאוד מאוד עשירה שתיתן שמות אקסצנטריים לילדים שלה.
אין ספק שהצלחתי לנחס את העניין:-/ כי מאז ההודעה שאתה מגיב אליה לא התקדמנו
בסוף לא תהיה לי ברירה אלא לראות פרק של שולחן לחמישה בעצמי

היי היי סיימתי את עמוד 11 וזה אומר שסיימתי להגיב על הכל (חוץ מאולי כמה הודעות שנכתבו היום ואתמול)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תעדכן...אני גם רוצה לדעת
אוקי אז מסתבר שזה באמצת נחשב כיום למונח מעליב.
קצת חקרתי ומסתבר שאומנם מקור המילה הוא כנראה לא ממשה מעליב, אבל השתמשו בו כשמשהו מעליב במשך הרבה שנים ולכן האנשים שנקראים כך ברובם לא אוהבים שמשתמשים בו.
זה אולי גם קצת כמו הN-word ששחורים מרגישים שזה בסדר שהם ישתמשו בה אבל לא אנשים שהם לא שחורים. כי כתוב שילידים תושבי אלסקה כן קוראים לעצמם כך.
באופן כללי המילה מתייחסת למספר עמים ילידים של החוג הארקטי - קנדה, אלסקה, גרינלנד, סיביר. בפועל הם מתחלקים לכמה קבוצות, בינהם בעיקר כנראטה אינואיטים ויופיק.

הקטע הזה של מה נחשב שם לגיטימי ומה נחשב קללה מוכר לי גם מתחום הלהט"בים - הרבה אנשים מחשיבים את עצמם קווירים. ומצד שני יש לא מעט אחרים שמחשיבים את המילה קוויר בתור קללה.

לא...אתה גאון! , אין לי מה להוסיף, אתה גאון
אני לא אתכחש לתשבוחות
סבבה, נהדר, רק
בלי חרבות ו בלי THERE CAN BE ONLY ONE
ברור שזה לא דבר שיש רק אחד. אחרת איך זה מועדון?
כאילו,
א: מועדון האלמוות מכסה ביטוח בריאות\שיניים
ב: מועדון האלמוות משמעו גם רגנרציה ולכן השיניים לא יהוו בעיה
אוקי. רגנרציה זה חשוב
מה שנכון נכון , "נשים וילדים קודם" לפחות ככה זה היה בטיטאניק...לא שאני מדבר מזיכרון או משהו כזה..."היה מה זה קר בסירות ההצלה, טוב שהיה לי לחם"
הייתי לי תחושה שאת למעשה בן 115 שנה בערך והיית אחד הילדים שניצלו מהטיטאניק (אז תגיד את האמת - פגשת את ליאונרדו דיקפריו?)
אבל תחשוב על העיירה הקטנה שתתפתח סביבך, אתה תהפוך לראש העיר ותשלח משלחות של הרפתקנים למצוא דלק ואז האפוקליפסה תהפוך לגן עדן חדש ו...חדי קרן יגיעו ודרקונים "ממש דרקונים", לא זיופים כמו וויורנים כמו ב "GAME OF THRONES"
ראש עיר? דרקונים? נשמע כמו הרבה עבודה (ודי הרבה אש)
כל מה שרציתי זה מזגן עובד

Lion_Heart

Well-known member
אוקי אז מסתבר שזה באמצת נחשב כיום למונח מעליב.
קצת חקרתי ומסתבר שאומנם מקור המילה הוא כנראה לא ממשה מעליב, אבל השתמשו בו כשמשהו מעליב במשך הרבה שנים ולכן האנשים שנקראים כך ברובם לא אוהבים שמשתמשים בו.
זה אולי גם קצת כמו הN-word ששחורים מרגישים שזה בסדר שהם ישתמשו בה אבל לא אנשים שהם לא שחורים. כי כתוב שילידים תושבי אלסקה כן קוראים לעצמם כך.
באופן כללי המילה מתייחסת למספר עמים ילידים של החוג הארקטי - קנדה, אלסקה, גרינלנד, סיביר. בפועל הם מתחלקים לכמה קבוצות, בינהם בעיקר כנראטה אינואיטים ויופיק.

הקטע הזה של מה נחשב שם לגיטימי ומה נחשב קללה מוכר לי גם מתחום הלהט"בים - הרבה אנשים מחשיבים את עצמם קווירים. ומצד שני יש לא מעט אחרים שמחשיבים את המילה קוויר בתור קללה.
תודה על המידע החשוב!
אני לא אתכחש לתשבוחות
כי מה שנכון נכון
ברור שזה לא דבר שיש רק אחד. אחרת איך זה מועדון?

אוקי. רגנרציה זה חשוב
חשוב מאוד!
הייתי לי תחושה שאת למעשה בן 115 שנה בערך והיית אחד הילדים שניצלו מהטיטאניק (אז תגיד את האמת - פגשת את ליאונרדו דיקפריו?)
115...לצעיר פוחז הפכת אותי
ראש עיר? דרקונים? נשמע כמו הרבה עבודה (ודי הרבה אש)
כל מה שרציתי זה מזגן עובד
אז כל הקטע האפוקליפטי לא יעבוד בשבילך

Lion_Heart

Well-known member
נכתב ע"י טוני החתול:
אוי, גם עצוב מאוד :-(
הדילמה הזאת עם כלבים וחתולים היא נצחית - מצד אחד הם נהדרים, מצד שני אתה יודע שאתה הולך לראות אותם מתים. והרבה פעמים הם סובלים לאורך זמן.
*איכשהו גם קיימים בעולם אנשים שזאת לא סוגיה בשבילם כי הם לוקחים כלב כשהם רוצים ואז זורקים אותו כשכבר לא בא להם.
זה באמת שבר לי את הלב שהיא נפטרה, ניסיתי לחסוך ממנה סבל, אני רק מקווה שהצלחתי , אני לא רוצה לקחת אחריות על מישהו\משהו רק בשביל לשלוח אותם בחזרה,
נכתב ע"י טוני החתול:
אני בהחלט מבין את זה. אני גם לרוב לא שם לב בכלל שאנשים לובשים משהו מיוחד בשביל להחמיא להם.
אבל יש אנשים שאני משתדל איתם כן כי זה ממש מרגיז אותם כשלא מחמיאים להם כשהם לובשים משהו חדש או אם יש להם תספורת חדשה.
גם ככה יש לי בעיות תקשורת בינאישיות, לא ממש אוהב לדבר עם אנשים באופן כללי, אז מחמאות?

מילי08

Well-known member
ההורים שלך בטח ניסו לקבל מחיר נמוך יותר ואת הרסת להם
כנראה :-D
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח :-D. גאון מי שייצא ככה (אני ממשיכה לצחקק מזה
אשכרה |פנים|
יש גם דרך קלאסית (שנראה לי ששמעתי שמישהו באמתעשה משהו דומה):
:-D :-D מעולה. אבל אמיתי? אני מניחה שזה עובד רק כשיודעים שיש הורים בלי דעות קדומות ומוקדמות
כן, זה ברור שזה לא מקרי כשהצבוע זורק כוס שמפניה בפנים של האריה
או, שלום אבא. מזמן לא נפגשנו
למשל לפי אחד החוקים אם את שמה פסיק אחרי החח אז אני מנצח אוטומטית.
חחח, לא יכולה לשלוט בזה.
מאוהבת בפסיקים!
האמת שלדעתי את צריכה להוריד את הגיף השני מהחתימה כי הוא לא פורפורציה או האיכות של שני האחרים. וזה יעבוד טוב גם בלעדיו
חשבתי על זה אבל אני מתה על המבט המזועזע שההיא דופקת לו
החלק הראשון של המשפט שלך גרם לי לחשוב מחדש את כל מה שחשבתי שאני יודע עליך. כי חשבתי שאת אומרת שאת אוהבת וניל.
אבל הכל בסדר ואת אוהבת שוקולד.
(את יודעת שלא חייבים כבר לקנות וניל ושוקולד אחד ליד השני)
אני לא מבינה איך אפשר לבחור וניל על פני שוקולד! אבל לצערי בגלידות המוכנות של שטראוס וכאלה, קשה למצוא רק שוקולד והם חייבים לדחוף את הוניל כאילו שהוא קשור למשהו
אני אפילו עוד יותר לא מתנשא ממך, אז הא!
|כן| ו- :-( :-[
לא מדויק. האחים הם רומוס ורומולוס, שגודלו בידי זאבה
היי היי סיימתי את עמוד 11 וזה אומר שסיימתי להגיב על הכל (חוץ מאולי כמה הודעות שנכתבו היום ואתמול)
העיקר שאני ניצחתי אותך :-D
זה באמת שבר לי את הלב שהיא נפטרה, ניסיתי לחסוך ממנה סבל, אני רק מקווה שהצלחתי
|נחמה| זה תמיד נורא קשה. אני מצטערת בשבילכם |נחמה|

*איך זה שלפעמים הציטוטים מופיעים בצבע כחול במקום בכתום?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אם ככה דווקא כן דייקתי כי זה בדיוק מה שאמרתי. שרומולוס הוא השם של אחד האחים שייסד את רומא.
*איך זה שלפעמים הציטוטים מופיעים בצבע כחול במקום בכתום?
אני לא מבין איך זה קורה לאנשים
העיקר שאני ניצחתי אותך :-D
מרגיש כאילו אני ניצחתי

מילי08

Well-known member
אם ככה דווקא כן דייקתי כי זה בדיוק מה שאמרתי. שרומולוס הוא השם של אחד האחים שייסד את רומא.
כתבת רומן.
או שאני סתם לא קוראת נכון אבל אין לי חשק לחפש
מרגיש כאילו אני ניצחתי
הנה אני ממשיכה להגיב ואני אוסרת עליך להמשיך כי יש לי סיכום חדש להיכנס אליו, אז אני ניצחתי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הנה אני ממשיכה להגיב ואני אוסרת עליך להמשיך כי יש לי סיכום חדש להיכנס אליו, אז אני ניצחתי
אני יכול לנעול את השרשור ואת לא
כתבת רומן.
אפרת כתבה רומן והיא הסבירה שזה השם קיצור של רומולוס. והיית יודעת את זה אם היית חוזרת כל הדרך לתחילת הדיון.
שזה מה שאני אעשה עכשיו:
ועוד כמה מהיורשים
Romulus, when you laugh, please do it at the same volume as everyone else. We didn't get you from a hyena farm
יש בסדרה מישהו שנקרא רומולוס?
למה אתה מתפלא? כי יש דמות כזאת גם בהארי פוטר?
בכל אופן כן זה השם המלא של רומן אבל רק אבא שלו קורא לו ככה
ואגב באמת יש לו צחוק של צבוע
כתבת רומן.

אבל אני לא אנעל את השרשור כדי לתת לך מקום להתנצל בפני על הטעות הנוראית שלך :devilish:

למעלה