holly shit dude!
אנג'ל 3x10

holly shit dude!../images/Emo58.gif אנג'ל 3x10

וואו!זה כל מה שיש לי להגיד פשוט וואו! עכשיו, אני אקח לי אוויר אחרי שבערך כל ההריים כל מה שעשיתי זה לראות את העונה השלישית מההתחלה עד לפרק הזה... זה היה פשוט מדהים! וזה נגמר הקטע עם דרלה כל כך מהר! כל כך היה לי עצוב עליה, וגם על שולץ, למרות שהוא רדף את אנג'ל אבל הוא בעצם רדף את אנג'לוס... ואיזה יופי! לאנג'ל יש תינוק! מוזר לי שלא הזכירו על זה כלום בעונה 6 של באפי..בהחלט מוזר.. איזה מתוק אנג'ל- ההתרגשות שיהיה לו תינוק, בקטע שהם עושים לדרלה אולטראסאונד והיה מצחיק הכת הזו של הערפדים שרוצים לשמור על התינוק ואז לאכול את דרלה וכולם
בקיצור, וואו, פשוט וואו! ואני לא חושבת שאני אצא מהקטע הזה עוד הרבה זמן- אז תנו לי רק עוד פעם אחת לציין ש- וואו

ושכחתי...../images/Emo58.gif אנג'ל 3X10

כן, אני עושה את זה הרבה לאחרונה- זה לא היה ממש ממש קורע איך שנגמר הפרק? כאילו, כל הפרקים כמעט שראיתי נגמרו בח-בורה המגניבה שלהם שכולם עומדים ביחד עם הנשק ופתאום הם משפחה קטנה כזו... וממש יפה היה הקטע של איך שהם סידרו את כולם
אני מצפה לעונה יוצאת מן הכלל...בעיקר אחרי שלא ממש התלהבתי מהסדרה לפני כן

אני מתכוונת כנראה לקצר אותה בשבועיי

ם הבאים
פשוט בגלל שאני רוצה לראות את עונה ארבע של אנג'ל בצמוד לפרקים של באפי עונה שבע, בתקווה לקרוס אובר, ואני מניחה שעם הסוף סדרה של באפי בטוח יגידו על זה משהו באנג'ל, כמו שכשהיא חזרה לחיים שהייתה את הפגישה המסתורית שאף אחד לא יודע מה קרה שם בדיוק. והתחלתי לראות עם רעות את עונה 7 של באפי, אז אני צריכה לסיים את 3 של אנג'ל
חשבון פשוט:) קיבלתי 95 במתכונת במתמטיקה:) מי גאון של אמא?

symptoms

New member
רעות מוכנה לחכות לך ../images/Emo59.gif

עם עונה 7 של באפי, אם את מבטיחה לא לראות אנג'ל בקצב רצחני של 10 פרקים ביום. במילא עד אחרי הבגרות באזרחות לא נראה לי שאני אראה עוד באפי.... ורק רציתי לשתף שראיתי היום את אנגל 401 הגיגי על הפרק בהמשך רעות

אנג'ל ../images/Emo58.gif 3x12

אוי...אמא אנג'ל- בחיים לא ראיתי מישהו שכל כך מתאים לו תינוק
זו תפנית די מעניינת שראיתי בעוד תכנית(רוזוול) שנותנים לגיבור הראש לטפל בתינוק, כשיש לו עוד מחוייבויות לעולם וזה פשוט קורע! וקורדי מעופפת!litterally! ואעלק שהם לקחו את כל הכסף בסוף... ופרדוש! פשוט מתוקה! אבל משהו שלא כל כך הבנתי ואו שיסבירו בהמשך העונה או שפספסתי את ההסבר- למה אנג'ל קרא לתינוק קונור? בד"כ כשיש תינוק בסדרה יש משמעות מסויימת לשם שלו, ופתאום אנג'ל נכנס לו לבי"ח והצהיר על השם של התינוק, ולא היה שום הסבר למה קראו לו ככה. או שסתם השם נשמע להם מגניב
טוב...אחלה פרק- עכשיו בגלל היצורים האלה עם הדיבור מהלשון שנשמעו כמו צפרדעים לישון בחוץ כבר לא יהיה אותו הדבר- האם אלה מפלצות? ורק אני ממש נגעלתי מהבחורה הזו שחזרה לחבר הזומבי שלה? העלילה עם הולץ קצת נגררת- שיעשו כבר משהו, וקצת מתברברים ב"עונשים" שהוא נותן לבחורה המסכנה הזו...הגיעה לו שהיא נתנה לו כאפה... טוב, אז זהו..ואם מישהו יכול לענות לי בעניין השם של קונור, זה יהיה ממש נחמד- אלא אם זה ספוילר להמשך

למעלה