Hitman: Contracts - ביקורת.

ƒire

New member
Hitman: Contracts - ביקורת.

הוא חזר! אני אהיה כנה - הקרחת המבריקה של 47 עושה לי את זה ולכן מהרגע שחברת EIDOS הכריזה שהיא תוציא משחק היטמן נוסף ידעתי שאולי הגיע הרגע שנחזור לשחק במשחקי מחשב. פתאום התחילו להגיע שמועות מכל עבר - המשחק יהיה אפל ומפחיד במיוחד. עלילה שתקשור את המשחק להיטמן הראשון. רמיזות מיניות בוטות. שיפורים גרפיים ניכרים וכו'. עכשיו שסיימתי את המשחק פעם שנייה אני בהחלט יכול לבדוק אם טענות אלה היו נכונות או סתם ניסיון לגרום להתלהבות סביב המשחק החדש. נו ו...! אז ככה - היטמן: חוזים, או בפי עם ישראל, היטמן 3 הוא משחק מצויין. אבל לצער אלה שלא ממש מעריצים את סוכן מספר 47 המשחק החדש לא יגרום לרוץ למחשב ולהתחיל לשסף את גרונות האויבים בעזרת חוט ברזל. המשחק החדש הוא לא יותר מתוספת 12 משימות חדשות (טוב לא ממש, רובן כבר נראו בהיטמן הראשון) ומעניינות למשחק הקודם, עלילה מעניינת, מספר נשקים חדשים ואפקטים חדשים של תאורה. משימות מההיטמן הראשון!? כן. וזה ממש לא דבר רע, תאמינו לי. במשחק החדש אנו מוצאים את ידידינו חסר השערות שוכב פצוע בבית מלון קטן וסובל מהזיות, הזיות אלה הם משימות שכבר ביצע בעבר, חוט מקשר בין כל המשימות ויגרום לנו ככל שהמשחק ימשיך להבין מה קרה ל47. כל פעם ש47 יתחיל להזות אנחנו נצטרך לעבור את המשימה שאותה הוא הוזה. את רוב המשימות מי ששיחק בהיטמן הראשון יכיר וכמו כן נוספו מספר משימות חדשות ומאוד מעניינות. יש לציין שהמשחק אכן מרגיש טיפה יותר אפל, בעיקר בגלל המוזיקה המצויינת של ג'ספר קיד והמשימות החדשות. אז מה בסוף? בסוף המשחק נגמר
ואם עברתם אותו כמו שהיטמן אמיתי צריך לעבור יהיה לכם חיוך גדול על הפנים, כמו כן יש רצון חזק לחזור ולשחק במחשק כדי לנסות לעבור את המשימות באחת הדרכים האחרות. מצויין
למי שלא אוהב את הסדרה, כנראה שהמחשק החדש לא יחדש כלום, מי שאוהב את ההתגנבות ואת דרך המחשבה של רוצח שכיר יהנה מאוד מהמשחק החדש. תעודה עלילה - 7 - בעיקר כי הרעיון של לחזור על משימות ישנות לא עדיף על 12 משימות חדשות לחלוטין. גרפיקה - 8 - המחשק רוכב על המנוע של המשחק הקודם ועדיין נראה מצויין. סאונד ומוזיקה - 9 - מכניסה לאווירה ולמרות זאת לא מתערבת יותר מדי ולא מפריעה למשחק. קושי - 8 - חלק מהמשימות די קלות לביצוע וחלקן מאוד מאוד קשות ויכולות לתסכל. אורך חיים - 9 - אני עדיין מחשק בהיטמן 2 ואני די בטוח שבמחשק החדש יהיה אותו הדבר. סיכום - 8 - משחק טוב מאוד.

ƒire

New member
דרך אגב ...

אם למישהו יש שאלה בקשר למשימות בהיטמן 2 או 3 שישאל חופשי

שאלה

יש לי בעיה שמתי שאני מפעיל את המחשק הוא עולה והכול ומתי שמתחיל המשחק אני רואה מסך לבן ואני יכול ליראות את הרובים שלו אבל לא שום דבר אחר

כן היום גם אני עברתי

הייתי אומר שמי שעבר את ההיטמן הראשון יהייה לו קל לבצע את המשימות שחוזרות על עצמן בהיטמן השלישי.

ƒire

New member
עברת את כל המשימות בSA ?

אם כן אולי תעזור לי, את שתי המשימות האחרונות אני לא מצליח לעבור בSA.

ƒire

New member
אין דבר כזה אי אפשר ... זה כל היופי

בכל מקרה אם אתה צריך עזרה בלעבור בSA את אחת מעשרת המשימות הראשונות, רק תגיד ...

יך כבר הספקת לשחק ולסיים אותו?

אני עדייין לא התחלתי להוריד אותו בכלל! אני קודם מסיים להוריד את השופט דרד (מעניין אותי) ואת מורווינד BLOODMOON ואני עדין משחק ב- MANHUNT ו- ARMED & DANGEROUS אני אביא לכם בקרוב (אני מקווה) את דעתי על MANHUNT. אגב לא קראתי את הביקורת שלך על היטמן כדי שזה לא יהרוס לי. אז צריך לשחק במשחק הראשון והשני? או רצוי?

ƒire

New member
היתרון שלי הוא ...

שהמשחקים האלה לא מעניינים אותי
למרות ששיחקתי קצת בMANHUNT אבל הוא נמאס עליי באמצע.

ƒire

New member
בקשר למשחק בראשון ובשני ...

משחק בראשון יעזור לך מאוד להבין את העלילה ... משחק בשני יעזור לך להשתלט מהר על המשחק החדש ... ומשחק בשניהם מומלץ כי הוא פשוט כיף

למעלה