HELP

• פותח הנושא junny
  • פורסם בתאריך

junny

New member
HELP

חברים יקרים, עקב אירועים מצערים אני יושבת שבעה על חבר קרוב, ולא יצא לי לראות את צח"מ כבר עוד מעט שבוע.. (אין צורך לכתוב מילות תמיכה, כולנו חיים המדינה המטורפת הזו ששולחת ילדים לקרב, היום זה אני מחר מישהו אחר ולצערי כנראה לא יגמר לעולם) תכניסו לי קצת עידוד לחיים ותספרו לי מה היה החל מיום חמישי האחרון שהיה. אני צמאה לקצת חיים שלא קשורים למוות ודווקא השבוע לא נפתחו שרשורים. בדיחות, ציטוטים נבחרים, מה קורה עם אוליביה? מצאו אותה? מה עם בילי ומק? מה שלום הזרעונים? מייגן? טוני? עשו כבר סקס?

ים כחול

New member
מצטערת לשמוע ../images/Emo16.gif

כל העניין עם אוליביה מיסתורי עדיין לא יודעים בדיוק מה יש לה... זאת לאחר שניל מצא אותה בדירתה שרועה עם ראש מידמם .. .. בילי ומק רוצים... אך ראול בשלבי הכחשה ותקוע בין צמד היונים
.. הזרעונים עדיין בהקפאה ... ונקווה שלא תהיה הפסקת חשמל אצל דיאן אחרת דור העתיד הקפוא ימס וילך לאיבוד... .... לטוני עדיין יש החלפת צבעים שם למטה מכאבים ... אבל פיספסתי פרק אז אולי הצבע חזר לעצמו ??
......

junny

New member
עוד שאלות..

מלקולם הציע נישואים? תגידו לי שהיא לא רוצה להתחתן איתו.. היא כל כך סתם.. והשיניים עם הילד יודע שאמא שלו בבי"ח? הם חזרו מהחופש? מה בין בראד לניקי? ויקטור חזר הביתה וגילה שאישתו עם ה"אויב"?

python 4

New member
ג'וּני...

אני רואה עכשיו את פרקי השבוע ברצף. אז ככה: מלקולם הציעה נישואים למתולתלת, והיא הסכימה.. באמת לא ברור מה הולך שם. השיניים יודע על אמא שלו. הם חזרו מהחופש. בראד רוצה שניקי תבוא איתו לאיטליה והיא עדיין לא החזירה לו תשובה. השפם עדיין AWOL (כאילו - נפקד). וכל פרק נגמר בסטוקר של ויקי וזה מתחיל לעצבן אותי המוזיקה הזו.

ים כחול

New member
../images/Emo140.gifג"וני../images/Emo20.gif

פיספסתי את הפרק של אתמול אז אראה מחר , מבינה אותך בקשר לחבר קרוב .. איבדתי ידיד בפיגוע לפני חצי שנה וזה קורע את הלב
מקווה שתתאוששי ושהזמן ירגיע קצת את הכאב , נכון שמנסיון זה לא קל בכלל אך חייבים להחזיק מעמד ולהמשיך ... כי זה מה שהם רוצים שנעשה , שלא נתאבל לאורך זמן. מקווה שלא תכאבי עוד לעולם
... בקשר לסדרה אני לא מעודכנת אז אספר לך מחר
ימוש

למעלה