Help! i need somebody!

SuperPuper

New member
Help! i need somebody!

אנשים יקרים! היום סוף סוף זכיתי לטעום מטעמו המשובח של ה ADSL. טיילתי לי ברחבי האוטוסטרדה בהנאה והורדתי שטויות ומשחקים , חוקי אל תדאגו. באחד המשחקים התעוררה בעיה, ונאלצתי להוריד דרייברים חדשים לכרטיס המסך. אך אבוי, בעיה לי יש, כשאני מנסה להתקין את את הדרייברים ההתקנה מבקשת ממני לסגור את האנטי וירוס, מוזר, אין לי אפילו אנטי וירוס כרגע! אחרי עוד כמה מפגשים שכאלה הבנתי שה ADSL עשה לי firwall, ואולי אני טועה. מישהו יודע כיצד ניתן להפסיק ולהפעיל את פעולתו?? תודה רבה לכם מראש! נ.ב. מקווה שנהנתם מהסיפור

freak2100

New member
לא אמור להיות קשר.....

האם זאת רק הודעה של "סגור את האנטי וירוס" או שזאת הודעת שגיאה של "ההתקנה נכשלה-אנא סגור את האנטי וירוס ונסה שנית"? כי אם ההודעה היא בסגנון ההודעה הראשונה-תתעלם......

SuperPuper

New member
זה מה שאני מקבל:

תוכנת האנטי וירוס צריכה להיות מופסקת לפני שממשיכים. אם יש לך אנטי וירוס פועל בבקשה לחץ על "לא", הפסק את האנטי וירוס ואז התחל מחדש את ההתקנה, אחרת לחץ "כן" להמשך. באנגלית כמובן.. אני לוחץ כן, ולא וכל מה שאפשר אבל כלום לא פועל, ולעזאזל, אין לי אנטי וירוס!

antidot

New member
--->

כל קשר בין התקנת תוכנה לfirewall הוא במקרה הטוב פרי דימיונך. firewall אחראי אך ורק על מעבר נתונים בין המחשב שלך לכל מה שנמצא מחוץ למחשבך. כמו כן, אין קשר בין אנטיווירוס לfirewall. כנראה שפשוט ההתקנה דפוקה. Antid0t

freak2100

New member
יש..... אז צדקתי כשאמרתי שלא

אמור להיות קשר...... כבר פעמיים שאני צודק בפורום הזה! בעצם, כשאני חושב על זה, זאת אפילו הפעם הרביעית או החמישית!!!!!!!! בכל מקרה, תנסה לסגור את כל התוכנות הפועלות ברקע ואם זה לא, אז..... זאת בעייה בהתקנה..........

למעלה