HELP (17.5.08)

Kisa89

New member
HELP (17.5.08)

מזמן כבר כתבתי כאן על מה שעובר עליי.. אותם דברים הסתדרו ... החיים נשלי החלו לחזור למסלולם ... הפסקתי לפצוע את עצמי .. יש לי חבר שאוהב ותומך בי ודואג לי מעל ומעבר.... הכול היה טוב ויפה ... עד עכשיו .... עד לפני שעתיים ... אני מתנדבת במקום ממשלתי.... היום אחד העובדים של אותו - אני ואותו עובד שכמו כן הוא בוגר ממני בהרבה שנים יש לו ילדים והוא נשוי אבל אנחנו היינו בקשר ממש טוב , עם הייתי צריכה עזרה או כל דבר אחר הוא תמיד היה עוזר לי , שואל תמיד לשלומי צלצל אליי לנייד והכול .. אנחנו מכירים כבר מעל שנתיים .... הוא עובד של המדינה באותו המקום בעל וותק והכול ... היום אחרי שחזרתי מהחבר יצאתי קצת ואמרתי שאני יקפוץ למקום ההתנדבות שלי ואני ישב איתו קצת כמו תמיד יעזור לו בעבודה וכאלה ... כמו כן הוא יודע שיש לי חבר והכול ... םתאום הוא התחיל לגעת לי ברגל , ללטף לי אותה לשאול מתי פעם אחרונה גילחתי אותן כי הן חלקות והוא אוהב אותן , ושאני מטריפה אותו ומחרמנת אותו ... פאתום אני קולטת אותו ממשיך ללטף אותי בגף ובברך אמרתי לו תשמע תפסיק זה לא לעניינן , אנחנו בקשר ידידותי וזה הכול , אתה נשוי עם ילדים ולי יש חבר והכול הוא אמר סבבה ... אמר יענו בטעות ושהוא לא התכוון אמרתי סבבה בטח באמת בטעות כי אני מכירה אותו כבר הרבה זמן והכול ... פתאום הוא אומר לי שהוא ישמח עם איזו פעם אנחנו נצא לטיול אני והוא לאיזה איזור נטוש בחוף אצלנו בעיר אני והוא לבד כי פה (במקום שהיינו בו ) יש אנשים והם מפריעים ... ואני כזה מה לכול הרוחות קורה עוד שניה חושבת איך רק לברוח משם .... פאתום הוא שם לי את היד על החזה שלי .. ואז נכנס המאבטח של המקום של המקום והוא הזיז את היד שלו , ואני כולי קפאתי ואני מבועתתת אני לא יודעת מה לעשות , אני לא יכולה לעשות כלום , כי התלונה שלי לא תעזור גם ...וגם אין לי הוכחות ולא כלום ... וזה פשוט החזיר אותי לאותו המצב שהוביל אותי לכל התדרדרות הזו ... אני פשוט לא יודעת מה לעשות , למי לפנות כדי שירגיע אותי .. אני רוצה לברוח להעלם ... לשכוח את זה כאילו זה היה סרט רע... והבעיה שאני עוד צריכה להמשיך לראות אותו ואני עוד יראה אותו במקום שבו אני מתנדבת .. אני כרגע בת 19 ובכיתה י"ב וקצת לפני גיוס ואני לא יודעת מה לעשות ... אני כולי משתגעת כרגע אין לי מושג איפה לקבור את עצמי כרגע , אני רק רוצה להעלם עכשיו......................................................

../images/Emo201.gif

אני חושבת שעברת חוויה מאוד לא נעימה, שבאמת עושה להרגיש נורא רע. נורא מפחיד שמישהו מתייחס אליך ככה, וגורם לך להרגיש חוסר אונים כזה, ונורא נורא נורא מכעיס. קודם כל, תזכרי כל הזמן שהוא זה שלא בסדר, הוא התנהג בצורה חצופה, לא הוגנת ולא חוקית. אני חושבת שטוב עשית שהבהרת לו שאת לא מוכנה לזה, ושאת לא מעוניינת, וחשוב מאוד שתהיי תקיפה בעניין הזה. שאם הוא יחזור על ההתנהגות הזאת, תגידי לו שוב בצורה הכי תקיפה שאת יכולה: "אני אמרתי שאני לא מעוניינת, תפסיק עם זה ברגע זה" או משהו בסגנון... כתבת שאת לא יודעת למי לפנות כדי שירגיע אותך. אני חושבת שכדאי שלא תישארי עם זה לבד, ושכן תשתפי מישהו קרוב. את החבר שלך או את אמא שלך או חברה קרובה? מישהו שאת מרגישה שיוכל להבין ולייעץ. כתבת גם שאת לא יכולה לעשות כלום, ושתלונה שלך לא תעזור כי אין לך הוכחות. אני לא חושבת שאת חייבת הוכחות, נכון שזאת מילה שלך מול מילה שלו, אבל מי קבע שלמילה שלו יאמינו יותר? בכל מקרה, ההתייחסות היום להטרדה מינית במקום העבודה היא מאוד חמורה, וממש לא מקלים בזה ראש בדרך-כלל. את יכולה להחליט להתלונן ואת יכולה להחליט לפתור את זה מולו, מה שיותר נכון עבורך. מה שחשוב זה שלא תאפשרי לזה להמשך... תכתבי מה קורה...

Kisa89

New member
סיפרתי לחבר...

כי הוא קלט שההתנהגות שלי מוזרה בזמן האחרון ... אני לא מצליחה להירדם בלילה .... ואם אני נרדמת זה לקראת 5 בבוקר... ואז אני לא מתפקדת בבית ספר (זו תקופה הכי חשובה של השנה האחרונה )... באמת שאין למי להתלונן ... אני מתנדבת במשמר האזרחי והוא שוטר ... בגלל זה זו די בעיה להתלונן עליו ...:(... והתגובה של החבר שלי היתה בידיוק כמו שציפיתי הוא התעצבן ... ולא עליי אלה על מה שקרה...

היי

הוא התעצבן בצדק על מה שקרה, זה נורא מכעיס ומקומם שדברים כאלה קורים. איך הרגשת אחרי שספרת לו? מה עם לספר להורים? כתבת שאת לא מצליחה להרדם בלילה ולא מצליחה כל-כך לתפקד בבית הספר. אלו דברים שהתחילו מאז שזה קרה או שזה היה גם קודם? מה קורה עכשיו כשאת מגיעה לעבודה? איך הוא מתנהג? הוא ממשיך להציק לך?

Kisa89

New member
אכן אני מבינה אותו ..

וכן היה לי צפוי שהוא יתעצבן.. אני נהכי מספרת להורים שלי מה עובר עליי.. קשה לי לדבר עם אנשים על מה שעובר עליי אני לרוב מעדיפה לשמור את לעצמי מאשר לספר לחברות שלי , למרות שהן חברת טובות שלי ומאוד אבל לא יודעת לרוב אני מעדיפה שלא לחלוק דברים שעוברים עליי... אני לא מצליחה להירדם מאז אותה שבת... אתמול ביום חמישי היתי אצל החבר בפעם הראשונה שזה קרה ואיך שהוא הוא הוא עזר לי להירדם כי הייתי איתו וכי הוא משרה עליי איוורה של שום דבר רע לא יקרה לי כשאני איתו.. אני כבר הפסקתי ללכת למקום הזה זו בעצם ההתנדבות שלי שם ... , אז הפסקתי להתנדב עזבתי... וחבר שלי רוצה שאני יתלונן למח"ש על אותו בן אדם ... ואני לא יודעת מה לעשות...

היי

אני מבינה שספרת לחבר שלך. טוב שאת לא לבד עם זה.. לא הבנתי אם כן או לא ספרת להורים. נראה לי שאם לא ספרת, אולי כדאי שתשקלי כן לשתף אותם, כדי שיוכלו גם לעזור ולייעץ. את מספרת שקשה לך להרדם מאז שזה קרה ושהפסקת את ההתתנדבות שלך. זה משפיע עליך בעוד צורות? את מרגישה שיש דברים שזה מפריע לך לעשות? את עסוקה בזה כל הזמן או חושבת על זה הרבה או שאת מרגישה שאת יכולה לשים את זה מאחור כמשהו לא נעים שקרה ולהמשיך הלאה? אם זה משהו שמאוד מטריד אותך ומעסיק אותך, ואת מרגישה שקשה לך להמשיך הלאה, את יכולה לשקול לפנות לכמה שיחות לפסיכולוג/ית לעזרה...

למעלה