!!!!!!!!!!!!HELP -בר מצווה מתקרבת

TiKi PooH

New member
!!!!!!!!!!!!HELP -בר מצווה מתקרבת

היי כולם! קודם כל יש לכם אחלה פורום!~! ( חדשה פה) תמשיכו ככה ....
ו.......... אמממ אני די קטנה(12) יחסית לגילאים פה, אבל אני מקווה שזה לא יפריע לכם, לפחות לא יפריע יותר מידי. אז ככה : יש לידיד ממממש טוב שלי בר מצווה עוד 9 ימים. הוא יחגוג גם בר מצווה למשפחה ולכמה חברים גם אחר כך, ושם אנ אביא לו את המתנה אבל בכל זאת, ביום של היומולדת עצמה, נראה לי שיהיה ממש נחמד להכין לו איזה משהו יפה ואולי מפתיע, שיישמח . ברור שחשבתי על מסיבת הפתעה, אבל זה כבר נדוש. הריי בסופו של דבר, מכינים את אותה מסיבת הפתעה לכולם.... יש עובדה אחת שדי מקשה על כל העסק- אני יכולה לפגוש אותו רק מ 6 בערב או משהו כזה. אנחנו לא באותו בית ספר . יש אפשרות להעביר לו מתנה סמלית ( בלונים, שוקולדים, ברכה יפה ומושקעת, או משהו כזה) לבית הספר , יחד עם אחת החברות שלי. תעזרו לי בבקשה למצוא משהו יפה , שלא עולה יותר מידי, כי כמו שכבר הזכרתי, המתנה תבוא בהמשך.

TiKi PooH

New member
../images/Emo13.gif

שמחה לשמוע. הצגתי את עצמי ככה, כדי למנוע התנפלות של אנשים בתגובות של " איזה ילדה קטנה" וכל הפקה פקה הזה. שונאת שעושים את זה.

יש לי רעיון../images/Emo70.gif../images/Emo184.gif

אבל הוא לא מציאה... אתן יכולות לבוא מוקדם לביה"ס שלו, לקשט לו את הכיסא בשוקולדים, בלונים ותשאירו לו ברכה (כמובן
)... שמחתי לעזור

TiKi PooH

New member
טנקס ../images/Emo8.gif

תודה רבה רבה על ההצעה !~! הייתי משתמשת בה, ובאה לבית הספר שלו וכל זה, אבל---- הבית ספר שלו נמצא במרחק של... אממ.... 25-30 דקות נסיעה מהבית שלי ( לא כולל פקקים ...) וזו תהיה לי קצת בעייה להגיע ב 7 בבוקר לעיר אחרת
אבללל--- אני חושבת שאני אוכל לבקש מחברות שלי להניח את זה על הכיסא... אויש תודה רבההה טוב... לילה טוב לכולם ולזאת שרוצה כל כך לערוך יומולדת שמחה לשני הילדים האלו... אני מאחלת לך המוווווון בהצלחה, כי נשמע שבאמת מגיעה להם יומולדת טובה שבטובות.

pachanga

New member
ועוד משהו חמודה../images/Emo24.gif

הצגת את עצמך "אני בת 12 יחסית קטנה מאנשים שכאן" שום דבר לא יחסי כל הגילאים מתקבלים פה זה פורום של מתנות וימי הולדת לכל הגילאים וברוכה הבאה

למעלה