Hello...

moniment

New member
Hello... ../images/Emo171.gif

הייתי בפורום הזה לפני כ...חודשיים, ומאז לא יצא לי להכנס. אז אני אכתוב שוב על עצמי: קוראים לי יהודית, אני בת 17, והרופאים חושבים שיש לי פסוריאזיס. אני חולה בזה מגיל 5, ומאז שאני זוכרת את עצמי, היה לי על המרפקים והברכיים. לפני כשנתיים זה התפחת לקרקפת, והשנה למרות הלחץ העצום שהיה לי בבי"ס (כיתה י"א...) עברה לי המחלה בברכיים. לעומת זאת לצערי קצת יותר החמיר בקרקפת, ואני מגרדת ומקלפת את זה כל הזמן...
הייתי מטופלת במשחות, אבל אחרי חודש הפסקתי כי נמאס לי, וזה הסריח. בעקרון אני לא מתביישת בזה, אבל זה די נמאס עלי. האמת אפילו לא ידעתי שהמחלה רצינית, עד שהילה הסביר לי את זה
זהו על המחלה אצלי באופן כללי. מה שרציתי לדעת, זה מה הקטע של ים המלח? בסדר, אמרו לי שהמלחים טובים לזה, אבל אני רואה שדיברתם על זה הרבה, ויש אפילו קייטנה, אז שמישהו יסביר לי מה בדיוק עושים שם, איפה בדיוק, ולמה זה כל כך יקר
זהו...
אני.
מחכה לקצת יותר ימים של
בקיץ הזה...

hilla m

New member
היי יהודית... ../images/Emo140.gif

אני לא זוכרת מה אמרתי לך בפעם הקודמת אבל אני מקווה שזה לא גרם לקחת את המחלה יותר מדי ברצינות..... אז ככה, המלחים בים המלח בריאים לעור אבל בלי שום קשר אני מניחה שאת לא יודעת ששמש עוזרת לנגעים להבריא... יותר מדי שיזוף עלול לגרום לסרטן העור וכ´ו... ובים המלח אין שום סכנה כזאת משום שהמקום נמוך... בקיצור השמש של ים המלח עוזרת לפסוריאזיס להבריא, וחבל מאוד שלא ידעת את זה. זה יקר כי זה מחיר של לילה במלון כפול 14 לילות אבל קופת חולים בדר"כ נותנת החזרים של 70% עד 85% תלוי איזה קופה. בקשר לקרקפת אני גם הפסקתי עם המשחות אפילו שהן עזרו לי מאוד אבל רק אחרי תקופה של חודש שלם שמרחתי לכמה ימים רצופים או לילות עם הפסקות. אבל מה שגיליתי זה שהכי חשוב לשמן וכבר לא משנה לי במה (משחות או שמנים), אל תזלזלי בטיפול בקרקפת כי אני גם זיזלתי והגעתי למצב מחריד (שוב- אל תבהלי ממני אצל כל אחד המצב שונה). בהצלחה חמודה, תהני מהחופש
.

moniment

New member
היי הילה...../images/Emo140.gif

הסיבה שאת לא זוכרת היא שזה היה לפני חודשיים. בכל אופן, יש לי 2 שאולות: 1. למה הולכים לשבועיים לים המלח? 2. ראיתי שדיברתם גם על תזונה נכונה. אז מה צריך לאכול או לא לאכול בגלל החלה? אני.
שמחכה לעוד ימים של
בקיץ הזה.

hilla m

New member
שוב היי :)

למה שבועיים ים המלח? נראה לי שפשוט הרפואה החליטה שפחות משבועיים שיזוף בים המלח זה לא ממש אפקטיבי... אז מאשרים החזרים רק מעל שבועיים בים המלח ומגיע לנו חודש בשנה... בקשר לתזונה נכונה.... כל מה שבריא לגוף, בריא לחולי פסוריאזיס... יש פירוט על זה באתר לחולי פסוריאזיס (יש אותו בקישורים).

ברוכה הבאה לפורום!

1.לא חובה לרדת לים המלח לשבועיים. 2.המלחים בים המלח בריאים לעור. חוץ מזה שאת יכולה למרוח משחות על הפסוריאזיס בגוף.

למעלה