Hello Bitches

Tar Himself

New member
Hello Bitches

איזה כיף. פורום Cky בעברית... מה המצב כולכם? רציתי להגיד שלום. אז שלום. אני תר אבידן (כן תר! יש למישהו בעיה?!) ואני מעריץ גדול של ג'קאסס ו Cky. ראיתי הכול שמעתי הכול (אני מקווה). אז אני מקווה שיהיה פה מעניין. Wicked!

omni96

New member
שלום לך תר !

יכול להיות פה מעניין לפעמים ולפעמים יבש

bobby6killer

New member
הנה כמה דברים לאיש החדש

עם אתה רואה מישהי פה שקוראים לה נועה מנוע אל תגיד לה כלום מניסיון אישי היא תדקור אותך בסוף....

holly shit

New member
תגיד לי לא נמאס לך???

היא בסה"כ נכנסה לכתוב הודעה אחת והכל היה יפה לפני שאתה התחלת לקלל אותה אז דיי רד מהנושא הזה וסתום כבר

JKY

New member
אתה רואה על מה אני מדבר

אנשים לא מבינים שזה בצחוק אלה אם כן אתה אומר את זה במפורש וזה בדיוק מה שמעצבן אצלך הבנת??? אם אתה רוצה לצחוק בצורה כזאת תגיד שאתה צוחק אם לא אז סתם אתה פוגע באנשים וזה מעצבן את כולם

AdShEaTaKoRe

New member
שיהיה לך בכיף אחי :)

תהנה פה כמה שאתה יכול... אל תתייחס לבן הוא חסר טקט לפעמים... פסדר אבל הוא כלי כמו כולם פה!!! אם אתה באותו ראש כמו שלנו אתה תהנה לאללה תאמין לי :)

bobby6killer

New member
אמממ הנה היכרות

biach=גיא מנהל הפורום JKY=שפיצי מתגייס עוד שבועיים בערך adsheatakore=טומי bobby6killer=בן (זה עם החוסר טאקט{זה מופנם}) omni96=אויש שחכתי איך קוראים לו...
misters of blud=דנה Ocean born=קרן wee man=ארבל מאילת lindor=לידור hollyshit=אופס שחכתי גם... סורי Minush=יסמין השאאאפה אחי היא כוסית משהו לא נורמאלי :) חחחח והיא שכנה שלי אני יכול לראות אותה מתקלחת..... והואהאהאהאה חחח בצחוק בלי הלעיב אף אחד מצטער עם שחכתי מישהו... סורי

VVEE MAN

New member
חחחחחחח ../images/Emo6.gif

נצלש היום בבית ספר הבאתי לחבר כאפה כזאת מאחורי הראש והוא חשב שזה מישהו אחר והם היתחילו לריב מכות כזה ואני נקרעתי מצחוק זה היה כל כך טוב הם השלימו אחרי שניה חחחח זה היה טוב

BiAAcH

New member
ויש גם את אנה...

טינק טינק שקצת נעלמה בזמן האחרון, אבל אם היא תחזור מהר נסלח לה, ויש עוד אנה, sweet666.... CKYGUY-עוד גיא בפורום ובטוח יש עוד כמה...

omni96

New member
זהו

יש כאלו שבאים אנחנו אומרים להם שלום והכל הם כותבים קצת הולכים חוזרים אנחנו אומרים להם שלום כותבים הודעה אחת ונעלמים

למעלה