Heavy Metal All-Stars:AC/DC MetallicA PanterA

• פותח הנושא Wolfa
  • פורסם בתאריך

Wolfa

New member
Heavy Metal All-Stars:AC/DC MetallicA PanterA

HEAVY METAL ALL-STARS AC/DC METALLICA PANTERA מחווה ישראלית לשלושת ענקיות הרוק הכבד של כל הזמנים בביצוע מיטב אמני המטאל הישראלי העכשווי. HC/DC המחווה התל אביביתל AC/DC בהשתתפות חברי להקת BETZEFER, אלכס שוסטר (NAIL WITHIN) וחיים הרשע (WHORECORE), בחגיגה של שיריםמשנות השבעים ועד היום. להקת THE FADING שזכתה שנה שעברה בתחרות הלהקות שלפסטיבל המטאל Wacken תבצע שירים של מטאליקה בהשתתפות אורחים מיוחדים: יוחאי דוידוף, מקס גרינגאוס ודניאל וורפולומייב (ACROPOLIS) עידו אוזן ואריאל פפא (MISSING IN ACTION) וכפיר גוב (SEEK IRONY) להקת FERIUM המנצחת של השנה בבאטל אוף דה בנדס ונציגת ישראל לוואקן 2009 במיטבלהיטי אגדת המטאל PANTERA לא להחמיץ! יום חמישי ה-13 לאוגוסט, מועדון הבארבי ת"א. שעה: 21:30 | 50 ₪ בקופות אני הולך עם עוד חבר,מי בא? הולך להיות טוב

Wolfa

New member
יש מכירת כרטיסים מראש?

או שזה רק בקופות?יש לך מושג? כי ממש לא בא לי להתקע עם 500 לובשי שחורים מיוזעים באמצע ת"א בתור לכרטיס D:

יש רק בקופות

זה מב שהבנתי, ואין דבר יותר כיף להידחק עם 500 אנשים שחורים מיוזעים, וחוץ מזה הלוואי ויבואו 500 אולי 100

Wolfa

New member
:/ רציתי להתקשר לבארבי

להזמין כרטיסים מראש חח אבל אם אתה אומר אז לא....בכל מקרה אני אתקשר ליתר ביטחון חחחחח תאכלס,בטוח יהיו דחיפות שם חופשי XD

למעלה