Happy Halloween

אז איך חגגתם את ה Halloween ?

מבטיח הלילה לעדכן את התמונות שצילמתי ולעלות אותן... אם גם אתם לקחתם חלק במסיבה "שווה" או שסתם צילמתם את עצמכם בתחפושת או שאולי סתם בא לכם לשתף את כולנו איך עבר עליכם ה Halloween, זה המקום לשתף.

Mירב

New member
לא מובן לי מה זה

חוצמזה אחלה תמונות! (ורעיונות לשנה הבאה!) זו מסיבה או פשוט אנשים שהסתובבו ברחובות?

אז ככה...

התחפושת הזאת לדעתי לא מוצלחת, (אלה שני אנשים שהתחפשו לבנייני התאומים, ויש את המטוסים מתרסקים שם), לא אהבתי. בקשר לאירוע.. זה המסיבה (או סטריט פייר, איך שבא לך) הכי גדולה בסן פרנסיסקו, והיא מתרחשת על מספר רחובות ראשיים שסגורים לתנועה- ואליהם נוהרים מאות אלפי אנשים מחופשים כל שנה, יש שם הופעות בארים מה לא... ממה בלאגן- אבל בלאגן נחמד

Mירב

New member
וואללה

באמת תחפושת לגמרי
ובקשר למסיבה - בוויסקונסין יש עיר אוניברסיטאית בשם MADISON ושם כל שנה יש גם כזה דבר, ות-מ-י-ד זה נגמר בבלאגאנים, משטרה, כותרות בחדשות
(אני הייתי במסיבה יחסית קטנה - כ-200 איש - ועדיין לא שלחו לי תמונות
)

האמת?

לא נראה לי שיש עוד מקום בארה"ב שבו אנשים מרשים לעצמם להיות כל כך חופשיים כמו פה (בסן פרנסיסקו), פה זה נראה כאילו כולם (גברים ונשים, אולם בעיקר הגברים) מחפשים סיבות להתהלך בעירום... ועקב כך השטויות שהם מרשים לעצמם לעשות- יוצרים אוירה אחרת. או כמו שאני אוהב לקרוא לעיר הזאת- סדום ועמורה.

התחפושת הכי מדליקה...

הבן אדם התחפש לכדור של מועדון ריקודים.... היו לו שני רמקולים עליו והוא הסתובב בין האנשים.. אחלה של תחפושת.

למעלה