HAPPY BIRTHDAYחונה

emmy5

New member
סבאאורי ,פרחים שמלטפות את הלב

כל הכבוד אהבתי

סבאאורי

New member
אממי תודה ולכולם

בתמונה ישנן מ א ו ת אצבעות מלטפות... גזרתי והדבקתי עם פינצטה, פינצטה... ברכות

נֵנָה

New member
נכנסתי לרגע לאמר שבת שלום ../images/Emo140.gif

אנחנו יוצאים קצת לטייל כי יום נפלא היום, ולסבא אורי אני יכולה רק לאמר: נפלא, מקסים, נהדר, איזה יופי של יצירה
להתראות חביבים בערב
ולחונה המקסימה שלי, יום הולדת שמח ונפלא. שיהיה לך מזל טוב וחיים מלאים באושר, בריאות ושמחה.

ora11

New member
סבאאורי שבת שלום../images/Emo39.gif

חסרת לנו אתמול ואולי בפעם הבאה נזכה לראותך. ההזמנה שלי עם הנכדות שלך בתוקף. אשמח להכירך ולא רק על המסך. הלוח נפלא תודה. להשתמע

סבאאורי

New member
תודה רבה

על כל התגובות ליצירה שלי.הקולז המקורי (50X70 ס"מ) הוצג בתערוכה בתיאטרון ירושלים לפני כשנה (בלי הלוח כמובן). לא שוכח אותכם.אולי עוד ניפגש פעם בע"ה בעיר הקודש...? ברכות לבביות

ora11

New member
אולי בעיר הקודש?../images/Emo42.gifסבאאורי

התכנון הוא בסביבות פסח המפגש אצלי על הדשא. אני ובעלי נשמח לארח את כולכם. התכנון שלנו כבר נמצא בקנה. יום טוב ושקט.

misu007

New member
לכל החברים שבפורום מכל ../images/Emo23.gif תודה

חבריה אני שמח להודיע לכם שמאד נהנו להיפגש עם כולם והלואי שנמשיך עוד הרבה פעמים בבריאות ובמצב רוח טוב גם המקום היה ניפלה לכן שבוע טוב ושקט

ושוב תודה ענקית לכם יקרים ../images/Emo24.gif

נורא כיף הבוקר של המומולדת... לפני זה אני במתח - יזכרו - לא יזכרו... ומה יקנו? ואיך נחגוג.... ברציונל סתם שטויות- (נו באמת... חונה תתבגרי לעצמי אומרת
...) אבל בתכל'ס המחשבות מטרידות..... לחוקי שלי יש את הדרך שלו... הוא לא מאלה שמרעיפים גינונים (נו, אתם כבר יודעים שהוא לא פולני) אבל בדרך שלו הוא הכי הכי מראה... וזה הכי הכי הכי שבעולם....
להת' - כעת הולכים לחגוג

נֵנָה

New member
חונוש מתוקה ילדה גדולה שלנו ../images/Emo25.gif

מקווה שבילית בנעימים את יום ההולדת שלך, יום כל כך נהדר, גם שבת וגם מזג אוויר נאה, מלא אור וחגיגי
שולחת לך המונמון מזלטובים
בלון| ומאחלת לך הרבה אושר ושמחה עד מאה ועשרים כמו עשרים

../images/Emo68.gif מזל טוב לחונה ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

המון ברכות ליומולדת שלך. מאחל לך בריאות והמון נחת, עד מאה ועשרים. מקדיש לך את שירם, של יאיר רוזנבלום ויורם טהר לב. ישנן בנות.

למעלה