Guilty Pleasures

On23

New member
השיר של רובי וויליאמס עם ניקול

קידמן.. לא זוכר את השם..

On23

New member
השיר של רובי וויליאמס עם ניקול

קידמן.. לא זוכר את השם..

Lady in red2

New member
Something Stupid ../images/Emo45.gif גם לדעתי

הוא נחמד, וכנ"ל לגבי Kids עם קיילי מינוג.

Lady in red2

New member
אמממ

אני בכל זאת ארשום מוסיקה ששמעתי פעם ועכשיו כבר לא - הייתי קונה כל שנה היטמן, והיו לי (עדיין יש, פשוט לא בשימוש) דיסקים וקלטות של הספייס גירלס, בקסטריט בויז, ג'ניפר לופז, ריקי מרטין (יש לו שירים שאני עדיין אוהבת כמו Maria ועוד שאני לא נזכרת בהם כרגע). אגב, ממש אהבתי את השירים של בריטני פעם. מוסיקה שאני אוהבת בימים אלה:
רונאן קיטינג, יש לו אחלה שירים!
וגם השירים של בויזון.
לווסטלייף יש כמה יציאות טובות (החידוש של מנדי ושל uptown girl).
רובי וויליאמס נחשב guilty pleasure?
2 שירים מ-2 בנות ספייס גירלס לשעבר - החידוש של it's raining men (נא לא לסקול אותי, אבל הוא יותר חביב וקצבי מהמקור לדעתי) והדואט של מלאני סי עם בריאן אדאמס - when you're gone.
החידוש של Lady Marmalade שפעם הייתי חורשת עליו המון, וגם עכשיו אוהבת.
בהתחלה גם אני חשבתי שגסולינה חביב עד שיצא מכל החורים ועכשיו הוא כבר מעצבן. אבל suavemente יפה.
הראל מויאל, הראל סקעת ולירון לב (למרות שאני פחות שומעת אותם).

אתה באמת זקן

אבל אני נולדתי לתוך מוזיקה (משינה שהסתובבו כל היום בחדר של אמא שלי כי לידה שכבה אישתו של יובל בנאי ואירוויזיון שהיה באותו ערב
)

bAruLi

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif

סליחה על ההתפרצות הפקצתית שלי.. אבל משינה
יובל בנאי

rudi87

New member
אם כבר אירוויזיון... ../images/Emo91.gif

France Gall - Poupee de cire, Poupee de son זה אפילו הרינגטון שלי..

Yoav Den Vilda

New member
../images/Emo99.gif חזרה לכולכם!

אבל אצלי האהבה לאירוויזיונים הגיעה לקיצוניות לא בריאה.. קשה להביס אותי בטריוויה אירוויזיונים.

טבע dj

New member
מה רע במעריצי טאפש מוד?../images/Emo3.gif

יש לי כמה.. הדיסק הראשון שקניתי היה הפסקול של טיטאניק.. (אפרופו, מי שרוצה-אני מוכרת) ובנוסף.. Britney Spears - I´m A´Slave 4 U Britney Spears- Toxic Spice Girls - Mama חיים משה - על סף דלתך שלומי שבת- בחוף של טרפוטוני- להיט היסטרי בארה"ב בגללי
שרית חדד- חגיגה

לא רע, פשוט כולם פה כאלה

איכוצ'יים... אבל חבר'ה זה הכל מאהבה, אני גם לא מתביישת בשטויות האלה רק חשבתי שיהיה קצת משעשע... אף פעם אל תקחו אותי ברצינות מדי

למעלה