Guilty Pleasures

bioc1

New member
יש מלא..

כל הבויס והגירלס בנדס למינהן... ABBA אירוויזיון שנות ה 60...(כל השירים מאסקימו לימון...)

shirstan

New member
תראו, עצם זה שכשאני מפעילה את

"פריטים להם אני מאזין" במסנג'ר אני יושבת מול המדיה פלייר ובוחרת רק שירים שיראו מגניבים עושה אותי עלובה ביותר
מהשירים שבריטני ספירס הוציאה אני אוהבת יותר משאני שונאת. born to make you happy הוא עד היום אחד השירים הטובים יותר בעיניי. הבקסטריט בויז, הייתי מעריצה קטנה ועלובה שאספה הכל עליהם כולל חוברות בראבו הגרמניות [שאגב הודפסו כל חודש עם תמונת עירום אחת לפחות, דבר מאד לא הולם עבור ילדה בת 11]. יש לי פינה חמה בלב לג'יי.סי שאזה, פורמר חבר בלהקת אן סינק. גם את הלהקה עצמה אהבתי. הייתי מעריצה פנאטית של פייב. הייתי בהופעה וצרחתי "סקוט תעשה לי ילד!!!" כמו כולן, ושהזיקוק פגע לשון בקרחת הייתי בטוחה שזה ניסיון התנקשות של מעריצות ווסטלייף... ו... האובססיה הכי עלובה שלי: אס קלאב סבן. את הלהקה הזו נשמתי. באמת. היה לי אתר עליהם [
], קניתי דברים שלהם שהייתי בלונדון, הייתי קונה מלא חוברות, ולא מזמן קניתי באיביי קלטות של כל הסדרות וההופעות שלהם. נוסטלגי. ומשהו מאד לא מובן...

enwhysea

New member
VENGA BOYS

אני חולה עלהם... כל מי שמכיר אותי יודע שבין 106fm וגלגל"צ אני שומע אותם! יש לי טעם די רחב ואקלקטי של רוק קלאסי, אנדרגראונג היפ הופ, להקות בריטיות לא קשורות, בלוז, מטאל... הכל... אבל להקה שאני אוהב במיוחד. THE VENGA BOYS! כמעט כל השירים שלהם מעולים!

lost in my mind

New member
חחח את לא לבד.

גם לי יש את הדיסק של סאבלימינל והצל. עדיין יש לי את ginnie in a bottle של כריסטינה אגילרה איפשהו בפליי-ליסט. לפעמים אני מוצאת את עצמי שרה לעצמי שירים של בריטני ספירס. גאסולינה זה באמת אחלה של שיר. לפני כמה ימים שמעתי שיר של שרית חדד (או איזשהי זמרת אחרת מאותו סוג, אני לא הכי מבדילה) ובאמת נהנתי ממנו

Sapientia

New member
וואו, יש המון...../images/Emo163.gif

אני אוהבת כמה שירים של סאבלימינל, כמה של בריטני ספירס, ואפילו כמה שירים מאוסף כוכב נולד 1+2...
אני אוהבת את "רואים עליי" של ליאל קולט ו"פני מלאך" של יואב יצחק
אה- והזכירו פה ארוויזיונים, אז אני מכורה לארוויזיונים, אבל ממש לא מסתירה את זה
אני גם אוהבת מאוד את אמריקן איידול (הלו? אני מנהלת את הפורום
) בשורה התחתונה- יש כמה דברים שנחשבים זבלונים, אבל אני לא מתביישת בהם. זאת אני, זה מה שאני אוהבת, ומי שיש לו בעיה עם זה- שלא יקשיב לפלייליסט שלי

shirstan

New member
לא הייתי אומרת שאמריקן איידול נחשב

לזבל, אחרי הכל מחדשים שם שירים ממש גדולים.

בינבה,פיטר פן,בני ברמן וגבי ברלין ו

י-ש מ-ל-א ואתם יודעים ...... שום דבר לא בהיחבא!!! הכל גלויי---ממתי מתביישים במוסיקה?!?! (טוב נו בינבה,אז תוותרו לי..) אבל בני ברמן ז"ל זמר ענק לדעתי עם שירים בעלי מסרים מעולים ונכונים (לדעתי) אוהב אותו מאוד.....אחד הטובים וה-צ-נ-ו-ע-י-ם שהיו לנו ! אבל אני שומר חסד נעורים לכל תוכניות הטלוויזיה....!

guyp2

New member
איזה שירים.. (!!) לא מבצעים! -->>

מעצבנים.. :-\ קבלו - מועדון ריקודים! - של אפרת גוש.

למעלה