Guess Who´s Back ? Shady´s Back?

DrDrek

New member
Guess Who´s Back ? Shady´s Back?

יו יו יו , אהלן אהלן אהלן וסאלם סאלם סאלם! מה המצבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב אנשים? טוב, אני ממש לא חשוב שמישהו זוכר אותי...אבל אולי כן, האמת שבתקופתי היינו בפורום של IOL (מעניין אם מותר להגיד את זה???)... אבל גם אז וגם היום Dr.Drek Lives on... האמת היא שדי הזנחתי את הסצינה מאז שהתגייסתי, כן כן, לפני שנה ו 8...אוי אילו ימים יפים היו אז...Esek,Momy, Bigo-G,Mad-Dawg,Liron,Momy, Quami, Sub, Reviia, LinLin, Kodman, G-Ruff, והיו עוד..זה אני בטוח...אבל המוח הוא לא מה שהיה פעם... היי היי אבל תקשיבו יש לי תירוץ להזנחה, התגייסתי, פרצתי דיסק בגב, ואני בקושי יכול לזוז...נראה לי שאפשר לקבל את זה??? No? וחוץ מזה (לא, לא זנחתי לגמרי...הבסיס שלי מחונך על טהרת השחור...) בכל מקרה, יום חמישי, 20:00 אני ברוך השם חוזר הבייתה ממצפה רמון הרחוקה, ושומע גלגלגלגלגלגלגלגלגגלגלגללגלגלצ , ופתאום נעמי היקרה לנו מאוטונעמי מספרת לי על המסיבה הפציייייייצית ב 22:00... הקיצר, 23:30 מגיע הבייתה, מוריד ת´מדים, לוקח שני חברים ועף להאנגר 11...וואי וואי איזה פקקים... אבל היה שוווווווווה ומדהההההההההההההההההההההההההים. אוי אוי...כל כך הרבה געגעועים... בכל מקרה, אני ממש רוצה להודות לכל האומנים, למוקי, למומי הענק ביווווווותר, שיר ענקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק בן אדם.... לקוואמי, לניר סופרים המלךךךךךךךךךךךךךך, ללירון (אה מחתרת אה...), לרביעיה הפותחת.....זה מי שאני הספקתי לראות.... היה באמת ענק...ואמת גיריתם לי חזרה את בלוטות המוסיקה השחורה ... תודה תודה תודה תודה תודה.. לא ממש הספקתי לפגוש אף אחד... כי בקושי יכולתי לעמוד על הרגלים, אחרי שעה בערך עפתי מהמקום.... אז אני מקווה לחזור ובגדול... הודעות בהמשך... Peace Ya´ll........ דר.דרק

DrDrek

New member
אימייל

יו בן אדםםםםםםםםם אתה פה בשבת? חחחח... בכל מקרה, כמו ששלחתי לך SMS אין לי ממש את הכתובת כי הכתובת הקודמת שלי נמחקה אז אם אתה יכול: [email protected] רק לרענן את זכרוני... :( :)

DrDrek

New member
חחחחח אפי איתם...

עדיין מחתרתי...ענק... חווווווווווווווווווווולה עליך!!!!

Mad-DawG

New member
ברוך השב ד"ר!! ../images/Emo13.gif

נתראה בחישגוזים בפארק, לא מוותר לך. כ"כ טוב לשמוע ממך,

DrDrek

New member
תודה תודה!

בעזרת השם... זה יום חמישי ואני אגיע היישר מהצבא.... ונראה אותך שם ברור בןאדם!

Liv ליב

New member
Hey Welcome Back

עדיין משרת במורן? יפה יפה.. אני במצפה רמון (כנף..) ששששש... (ביטחון שדה) בכל מקרה ברוכים השבים והמשך שירות נעים (לי נשאר פחות מחודש)

לולו15

New member
ניק שלך מוכר לי...

מאוד אבל לא תגלה מי אני הייתי אז. נה נה

forgot about DreK?

No! forgot about ME!! חחח, אותי לא הזכרת מ"האנשים של אז.." חחח, סתם אחי, ברור שזוכרים ברוכים השבים!!

למעלה