Give it to me now!

babe10

New member
Give it to me now!

בעיה, סוגיה, תהיה. התאמה? יש דבר כזה - עד כמה היא חשובה ומה עושים כשהיא נעלמת?.. בחיי המסועפים נתקלתי במיני גברים שונים. עם חלקם גרתי עם חלקם העברתי תקופה. והשוני היה עצום. מעטים הגברים שהראיה המינית שלהם היתה זהה לשלי. זה לא אוהב את זה, זה חושב שלעשות את "זה" זה מלוכלך. זה לא עושה את "זה" לאף אחת. זה חושב שזה טפשי לעשות את זה ככה.. כל מיני. וקשה לי. כי אני לא מאמינה במותר ואסור - במוסרי או שלא, אין חוקים במיטה. הכל מותר הכל לגיטימי כל זמן שהוא נעשה בהסכמת שני הצדדים (או קיי, אפשר גם להסכים שהפעם זה לא יעשה בהסכמה
) סקס מגוון, והרבה זה מאסט מבחינתי. מה לעשות אולי בסוף אני אגלה שבכלל אני גבר... אבל מה הייתם עושים אם הכרתם את אהבת חייכם אבל היא / הוא לא אוהבים דברים שאתם פשוט חולים עליהם? אפשר לשנות בני אדם? כדאי לשנות בני אדם ? או להמשיך לערוג לזה שהיה מושלם מבחינתכם במיטה? אמרתי כבר בעבר - שאני לעולם לא אבגוד. אז אני לא רואה את עצמי משלימה מהצד..... מה עושים?

אני לא רואה את זה כ"לשנות בנאדם."

אלא יותר כלפתוח לו אופקים חדשים... כמובן שסקס חייב להעשות בהסכמה על שני הצדדים,ואין להכריח אף צד לעשות משהו שהוא אינו רוצה בו,אבל אולי תנסי לאט לאט ללמד אותו להיפתי לדברים שאת כן אוהבת...לא בלחץ...לאט,לאט..כמו סקס טוב...

hotman10

New member
babe- תסתכלי אל עצמך פנימה....

אף אחד לא יכול לענות על השאלות הקשות האלה... כבר אמרת שהוא "אהבת חייך"! אז הבעיה היא בסקס- את צריכה לוותר על הנאות מסוימות?! רק את יודעת האם ההנאות האלה חשובות לך- כך שתסכנה את החיים המשותפים עם אותו בחור... קשה לשנות בני אדם- אפשר להשפיע עליהם- אפשר להגיע ל"פשרות"... תבחני אותו... תנסי ל"כוון" אותו... האם את מרגישה שגם הוא רואה בך את "אהבת חייו"? אם כן- זה יכול לעזור... מקווה שקצת הארתי את הדרך...

babe10

New member
הבהרה...

אין לי כרגע "אהבת חיי". היתה לי אהבה ענקית עד לפני כשנה. מאז לא אהבתי. מאז נגעתי פעם אחת. מושלמת. הכי טובה שיכולה להיות. ופוחדת. שכשתגיע האהבה הענקית הבאה הוא לא יהיה טוב כמו זה. שאני אשווה. האקס המיתולוגי שלי היה סקס מעולה. אבל בדיעבד חרא של בנאדם. האקס האחרון - בנאדם מדהים אבל הסקס... בסדר פלוס. לא יותר. דברים שהם מאסט מבחינתי היו לא מוחלט מבחינתו. ונקרעתי מזה. אהבה חשובה לי נורא. אבל היא לא יכולה להחליף סקס טוב וההיפך... ידעת שהחיים קשים?

efisher

New member
צר לי

יקירתי עצוב לי לקורא את השורות שכתבת אני חי אם אותן התחושות כבר שנים. לצערי איני יכול לאמר שניתן לשנות או לחנך את בן/ בת הזוג. ומאחר והתשובה לצרכייך נמצאת כנראה רק בהשלמות מהצד איזרי אומץ ונסי! צר לי על שלא יכותי לספק פתרון מקורי יותר אך זו דרכו של עולם.

אין לי מילים - אני פשוט

ואני כבר נשוי אליה - אני עשיתי את הפשרה. תשכחי מלשנות אותו, או לקוות שמשהו ישתנה. או שתבגדי (לא מומלץ
), או שתוותרי או שתמשיכי לחפש ואז אולי... יכולתו של בן אדם במיטה זה סוג של תכונה, יש את אלו שיכולים לרוץ מהר, אחרים פותרים משוואות טריגונומטריות ריבועיות בעל פה ואחרים פשוט יודעים להזדיין. כן, אפשר ללמוד ולהשתדל, כמו שיש אנשים שלאחר חרישות רבות עוברים את הבחינה של החמש יחידות במתימטיקה אבל הם לעולם לא יבינו את החומר כמו אלו שזה פשוט בא להם בקלות. אפשר להתאמן בכדורסל כל החיים, אבל ג´ורדן יש רק אחד ובקיצור הבנתם לאן אני חותר... מלא הבנה

../images/Emo12.gif

אבל אני גם יודעת לפתור משוואות טריגונומטריות ריבועיות (טוב, רק חלק בע"פ...) גם לרוץ מהר, וגם להזדיין (אני חושבת...) ?!

babe10

New member
לא מאמינה בזה

לא בבגידות ולא ב"לא יודע לזיין / להזדיין" יש אנשים שמכל מיני סיבות תקועים מחשבתית. ושם הבעיה . תכלס - זו לא כזו תורה מסיני. ובעצם.. אולי אני לא אתקל בכלל בבעיה כזו כי מישהו שלא חושב נכון או לא חושב כמוני - לא יהיה בן זוג שלי לאורך זמן. כי זה יתפוצץ על דברים נוספים. ימים יגידו

דווקא כן

אז אולי "לא יודע להזדיין" זה באמת לא נכון שם אבל אולי פשוט "לא רוצה להשתדל" בלי שום תקיעות מחשבתית, זה לא מענין אותו כנראה. יש כאלה, לא ? הךוואי והייתי

לא רוצה להשתדל זה בגלל שהוא

תקוע מחשבתית. אתה מכיר מישהו שסקס לא מעניין אותו???
עוד
אחד להאכיל ואני פושטת רגל

hotman10

New member
שדיכורה- בלי הכללות- בטוח שיש

אנשים שהענין בסקס קטן... מכל מיני סיבות. חינוך- אחת מהן. ואגב- שמתי לה שהחלפתי מלל בחתימה- אני מקווה שאת יותר חשובה לעצמך מאשר עוד חתול...

hotman10

New member
שדיכורה- בלי הכללות- בטוח שיש

אנשים שהענין בסקס קטן... מכל מיני סיבות. חינוך- אחת מהן. ואגב- שמתי לה שהחלפתי מלל בחתימה- אני מקווה שאת יותר חשובה לעצמך מאשר עוד חתול...

אוקיי

אולי זו באמת הכללה גסה. אבל אני באמת חושבת שמעטים האנשים שלא מתעניינים בסקס. ואם הסיבה לכך היא חינוך - אפשר לשנות זאת. בתנאי, כמובן, ששני הצדדים מעוניינים ב"שיפור" הזה... לגבי החתימה - אצלי זה קודם חתולים, אח"כ כל השאר.

hotman10

New member
../images/Emo127.gif

בטח קשה ל"חנך" אותך לחשוב שקודם כל בני אדם.... (ולא חתולים...). לא שחתולים לא חשובים.... אבל כואב לי יותר אדם רעב ברחוב.... או ילד רעב באפריקה....

hotman10

New member
קצת גלשנו.....

אבל- חתול יכול לחפש אוכל בפחים וכד´... זה נושא שאצלך גם מושפע מעברך... וקשה לשנותו....

נכון ובכל זאת

ניסית פעם להיות חתול ולפתוח פח סגור [כמו מרבית הפחים בארץ?] או לחפש מי שתיה בקיץ? או לא להיחתך מקופסאות שימורים ריקות שאנשים לא טורחים לקמט לפני שזורקים? או לחיות ברחוב מעל שנתיים [תוחלת חיים ממוצעת של חתול רחוב בארץ]? סליחה על הגלישה.

voguemaster

New member
לא...

אבל יש הבדל בין הרצון לקיים יחסי מין ובין להיות בן-זוג פתוח במיטה.

למעלה