G יקרה לי מאוד

צייר

New member
G יקרה לי מאוד

התגעגעתי , אוהב אותך , ורוצה אותך לידי כרגע, כולי מלא אהבה ותשוקה שולח לך חיבוק לוהט ונשיקה רטובה שלך הצייר

*g99

New member
צייר שלי אהוב שלי....

געגועים לנשיקותך, געגועים למגע גופך, תשוקה לאמש... ללהט שהיה לאהבה.... שולחת את גופי אלייך,זעק לגופך... קח אותו,כי רק אתה האומן שלי... קח אותו וצייר עימו...

צייר

New member
מודל הציור שלי

רוצה להחדיר את לשוני לערבב את מיצי אהבה שלך, רוצה לחוש את גלי אהבה של גופך, רוצה אותך צמוד , להרגיש את כל הרטט שבגופך צייר

*g99

New member
הלשון...

הלשון הרטובה,ברוך מלקקת, מרטיבה ומצננת את האיבר... מרגישה שהגוף מתפתל,לא עומד בקצב.... ואני בעדינות,נושקת לאיברך שמזדקר לו... קורא לי לפינוק,לעינוג מופלא... וכל שאני רוצה זה אותך ועכשיו...

צייר

New member
יורד

יורד לכיוון גבעת אהבה שלך מנשק את ערוותך היפה להפליא מעביא את לשוני ,לאט לאט יורד למטה לכיוון שפתייך החמות, מלקק אותם מפשק אותם עםם אצבעותיי, ומחדיר את לשוני לטעום את מיצי אהבה שלך, הטעימים, מוכן לשתות אותה כל היום והליה מלקק את שפתייך, הלוך ושוב, ומוסיף לעניין, את דגדגנך המתוק, מוצץ אותו , וגם את השפתיים את ממש טעימה אני רעב , רעב לסקס פראי צייר

*g99

New member
ערוותי המופלאה,

ללא טיפת שיערה, חלקה ורטובה,מזמינה אותך... ואני,מנסה שלא לצעוק... מנסה ורק לשתוק... אך אנני עומדת בפיתוי... צורחת מהנאה... גונחת ומשתוללת... מוצצת את איברך במהירות רבה... שתרגיש מה שאני מרגישה... את הרעד והרטט...

צייר

New member
האיבר היפה

עומד וזקור בתוך פיך מרגיש את לשונך מחליקה למעלה ולמטה עליו, יונקת אותו רוצה עו ועוד, רוצה לטעום את נוזל אהבה שלי, רוצה לבלוע כל טיפה, לא לפספס שום דבר, לאט לאט מוציא את האיבר שלי מפיך, רואה כיצד עינייך בוכות קשה לך להיפרד ממנו, את עוברת לעמוד על 4 ,אני בא מאחורייך, ולאט לאט מחדיר את אברי בין שפתייך החמות , מרגיש את היניקה שבין רגליך, רוצה לינוק את כולו , ללא רחמים את מכווץ את השרירים, אני מרגי שאת הלחץ על אברי לחץ של תענוג , ממש משהו פצצה, צייר

*g99

New member
ואני נהנת ומתענגת,

מיופיו המרהיב... מבקש וצמא לעוד עינו שכזה... רוצה להיכנס במהירות שכזו... מכניס בעדינות,ועובר למהירות... איזה עינוג,אתה אוחז בי חזק... וממשש את החזה שלי... נוגע בפיטמותיי הזקורות, מרגיש איך אני נהנת,רטובה... מתחננת שתגביר את הקצב בבקשה....

צייר

New member
אוחז בשד היפה להפליא

אוחז בשדייך היפים והרכים למגע סוחט אותם מלטף אותם מעסה אותם בתנועות סיבוביות מרגיש את הפיטמות שלך קשות כל כך, צובט אותם קלות ממש תענוג לגעת בך יקירה, רוצה למלא אותך בנוזל אהבה שלי, אני מרגיש חום באיבר שלי, חום של זרימה הצינורות אהבה , רוצה לגמור, מיד מוציא את אברי החוצה מביין שפתייך, שומע את כל הואקום יניקה. משכיב אותך על הצד,שוכב מאחורייך, מרים לך רגל אחת ולאט לאט מכוון את אבריהקשה והזקור בין שפתייך, מפייך יוצאת צעקה של תענוג, מתחיללזוז התוכך , בקצב מהיר צייר

*g99

New member
עינוג כה מושלם...

גופי מתפתל... מבקש מתחננן,רוצה ליגמור... מרגישה את איברך ואת הנוזל החם, מבקש ליפרוץ ולצאת... ממתינה לעינו שיהיה בייחד, ליגמור איתך את כל המסע, המסע הזה עוד לא תם, ממתינה לך....

למעלה