Forever Chamred?

Elsewhere

New member
Forever Chamred?

מה אומר מבחינתכם השם של הפרק האחרון? האם באמת Forever Charmed? למה אנחנו עדיין מדברים על הסדרה למרות שהיא נגמרה? למה הסדרה הזו עדיין חלק מכם? [ואם לא, מה אתם עושים כאן?
.] קדימה.

McFreaKy

New member
כי היא תמיד בליבנו, מה. ];

גם אם לא ראינו פרק איזה חודש (ובושה לנו
), אנחנו תמיד חושבים עליה. היא מלווה אותנו. כמו שלא מוצאים משהו וישר חושבים על לעשות את הלחש למצוא דברים אבודים (ולמצוא את הצבע שיער הישן שלנו
). או שמתים להגיע לאנשהו ומנסים להבזיק. וכשרואים בימבה חדשה בצבע ירוק בהיר ומחפשים את פייג'. ]; ואני יכול להמשיך ככה לנצח (FOREVER). מכושפות.
מתי הולי תחזור כבר למסך, מתי?! מתי?!!??!?!?! *זעקה קורעת לב*

The Immortal Me

New member
I hope this doesn't apply to my virginity...

פרק טוב.. אני עוד זוכרת את הצעקה של פייפר "רספיוטין?!"

always be me mc

New member
באשר לשם של הפרק../images/Emo3.gif

השם הוא קיטצ'י וממצה לטעמי בדיוק כמו הפרק עצמו אבל כנראה שזה היה דרוש
ואני מדברת על הסדרה.. טוב כי מה לעשות היא חלק בלתי נמנע מהקריירה של אליסה ולכן זה ממשיך לקפוץ לראש וגם היא חלק בלתי נמנע מהחיים שלי אז אני ממשיכה לחשוב עליה כפי שלפעמים אני עוד חושבת על באפי ואפילו על זינה. אז כן אפשר לומר שהיא עוד חלק ממני ולמרות שהחלק הזה דיי הצליח להתכסות אחרי שנה(כי מה לעשות היה בלתי נמנע שעם זה שהקריירה של אליסה תמשיך הלאה אז גם אני אמשיך הלאה), אבל הוא עדיין חלק שנמצא בתוכי והוא תמיד יהיה
לנצח

The Immortal Me

New member
אני הרבה יותר אהבתי את השם של 7x22../images/Emo210.gif

פי אלף יותר טוב ומתקשר עם הפיילוט...

CharmedRulez

New member
ואין מה לעשות, חשבו ש722 יהיה האחרון...

בראד קרן אמר שהוא שם רבע מתוכנית אחת שלו לסיום וחצי מתוכנית אחרת שלו לסיום הסדרה בפרק ההוא.... והשם הוא חלק מזה... אבל הייתה עוד עונה... היה אמור להיות שם אחר לפרק האחרון, אבל בסוף החליטו שזה השם שיהיה. הפרק היה אמור להקרא All Well that ends well's Halliwell.... משהו בסגנון... אני אחפש ואודיע.

CharmedRulez

New member
זה לא קשה :]

וברוך שובך רז :] עבר הרבה זמן! P: אוקיי אז קודם כל - השם פוראבר צ'ארמד מבחינת הפרק עצמו היה מעולה כי הוא עבר מהעבר אל ההווה אל העתיד ובחזרה לעבר (שהוא ההווה). כך שבין כל הדורות הייתה הרגשה של פוראבאר. זה יימשך ויימשך וכלום לא יעצור אותנו. מבחינת הסדרה עצמה, פוראבר צ'ארמד מבטא אותו הדבר. סדרה שתמיד כיף לחשוב עליה, להזכר בה, לראות אותה, לצחוק ולבכות איתה. גם לפעמים לצחוק על הדברים שהיא עושה, היו גם שטויות שמה... הסדרה הביאה איתה כל כך הרבה דברים טובים, והFOREVER בשם, כמעריץ, מבטא את התחושה, שלמרות שזה נגמר - זה עדיין יישאר אצלי, לא משנה מה אני אעשה זה יישאר אצלי בלב. הסדרה היא על אחיות, על קסם והיא בעצמה סדרה קסומה, כאילו, בלי קשר לקסם המעשי שקורה שם, היא פשוט סדרה מקסימה וקסומה שמשאירה עם הרגשה מדהימה בלב. הסדרה היא על כל מה שטוב אבל לא שוכחת שיש דברים רעים בעולם, מצד אחד מכשפות טובות, מצד שני גם לא מלאכיות (והמשפט המוחץ - Just because we Save innocnets, doesn't mean we have to BE innocent) וגם הן צריכות להתמודד עם בעיות וקשיים ורוע והמון צרות. הן היו אנשים אמיתיים (סליחה על ערבוב מינים כאן בדיבור) עם צרות אמיתיות, היו עוד דברים חוץ מהקסם ומהיותן מכשפות והסדרה נתנה לי המון מרווח להתחבר אליה בקטע הזה. הקטע של הקסם הוא רק בונוס בעצם למה שהלך שמה מאחורי המסגרת (למרות שבעונות מסויימת האחיות היו המסגרת לקסם, אז היה סוג של איזון בסדרה כסדרה). הקסם הביא איתו אפקטים מדהימים (לרוב), ודימיון מטורף, ועלילות מצחיקות, דרמטיות, מטורפות ומוטרפות ושלא היו עולות לדימיון. נראה לי שהדבר היחיד שלא היה בסדרה הזאת... זה נשיקה לסבית. וזה רק כי הן היו אחיות. פשוט היה *ה*כ*ל* בסדרה הזאת. אין על הסדרה הזאת. בגלל זה מכושפות היא ותהיה תמיד - מכושפות לעד. FOREVER. מצטער על החפירה.

flying eagle

New member
כמה טוב שיש דוד

שיודע לנסח במקומי את כל מה שרמיתי לומר וחוסך לי המון זמן
סתם, כרגע אני עייפה רצח כי רק חזרתי מקפריסין ולא ישנתי כל הלילה, אולי כשאני אקום יהיה לי כוח לכתוב.. ואם לא, תסתפקו בכנ"ל שלי לדבריו של דוד

למעלה