Flick Of The Wrist איזה שיר מדהים

dar dahan

Member
Flick Of The Wrist איזה שיר מדהים

כל הזמן שמעתי א תהשיר הזה אבל לא היה לי ממש כוח לפרש כל מילה ומילה בו, ולאחרונה גם פירשתי ולפי הבנתי הוא שיר הרבה יותר טוב ממוות בשתי הרגליים. אחד משירי הרוק הכבד היחידים והמוצלחים ביותר של הלהקה, שיר מדהים שבהחלט מזכיר לי שהלהקה הזאת יכלה בקלות להצליח כלהקת מטאל, להקת רוק כבד, וכל סגנון כלשהו, רוק פופ, ואפילו מזרחית הייתי אומר, הקול של פרדי הוא ייחודי
וצליל הגיטרה של בריאן גאוני והתיפוף של רוג'ר בשנות ה70 היה מדהים כולל התיפוף של שני אלבומי האולפן האחרונים, ובקיצור קווין המלכה הכי גדולה הלהקה הכי גדולה, אוח למה להקות כאלו לא קיימות היום למה? כאילו באמת להקה כזאת גאונית שכל פעם מגלים דברים חדשים גם בשירים ששמעתם רק להקה גאוני מסוגלת לייצר שירים כל כך מדהימים שחלקם בעלי מסר רב. למשל רדיו גאגא כמה שהוא נשמע שיר פופי וכמה שהוא שיר של רוג'ר הוא שיר שאומר שהמוזיקה היא לא כמו פעם, והשיר של בריאן על הנביא המילים אומרות הכל ועדיין לא ברור באמת על מה זה מרוב שזה מדהים. והם גם ידעו להיות קלילים ולשלב שירים מצחיקים וחמודים וידעו לעשות את מה שמוזיקה אמורה לעשות, לגרום לחייך
אוף אני מתחיל לחפור פה אבל אני מאוהב בQueen לא תקום ולא תהיה להקה כמוה עם כישרון גאונות ויכולת כמו של כל חבריה, גאונות אגב זה כולל את הלימודים שלהם, כל אחד היה גאון במשהו, פרדי בעיצוב רוג'ר בשיניים חח ג'ון בהנדסאות ובריאן בפיזיקה, וזה רק קצה הקרחון

VC820

New member
השיר הזה מדהים

כמו כל האלבום הזה. זאת הסיבה לדעתי שהוא הומלץ לעינבר על ידי רוב חברי הפורום. כל שיר באלבום הזה הוא מלכאת מחשבת... המעברים בין השירים גאוניים. בנוסף, תקשיב לשיר הכי אהוב עליי שבא אחרי Flick Of The Wrist Lily of the Valley - אני מת עליו...
איזה קול היה לפרדי בתחילת הדרך .

khammel

New member
../images/Emo45.gif אחד השירים האהובים עלי

יש לו טקסט חזק ובוטה ונגינה מצויינת של כל חברי הלהקה. אני זוכרת שבפעם הראשונה שהקשבתי למילים חשבתי לעצמי שאם זה איך שפרדי מרשה לעצמו לדבר בפומבי על מישהו שמעצבן אותו, אני לא רוצה לדעת איך הוא מדבר על אנשים כאלה מאחורי הגב.
Lily of the Valley שבא אחריו... גאוני, כמובן. בכלל, אלבום משובח ולא מספיק מוערך.

למעלה