firefox

firefox

כל מה שקשור למסרים ממש לא נוח עם פיירפוקס. (אי אפשר למחוק מסר, אלא אם כן זה מרשימת המסרים, וכאשר מעבירים את הסמן מעל קישור הוא לא משתנה ללחצן של קישור) עכבר כחול מדבר

ghost7

New member
זה חדש לי

לא יודע איזה פונקציות אתה מחפש שם. אבל כל מה שרציתי- שמוש פשוט ועניני, ונוח יותר מאקספלורר.

העניין הוא לא זה.

העניין הוא שבגלל שמיקרוסופט השתלטה על העולם רוב המערכות באינטרנט מתאימות את עצמן לאקספולרר באופן מושלם. ובגלל זה יש כמה פיצ'פקס קטנים ומרגיזים בכל מיני אתרים שונים, בינהם תפוז.

השאהל היא אם הדברים המרגיזים הם

באתרים או בדפדפן. אני מדמה את זה למסעדות שמכינים אוכל שנועד לאכילה בכף סכין ומזלג. במשך שנים הם מכינים את האוכל הזה והכל בסדר. יום בהיר אחד קמה קבוצה של אנשים ואומרת, אנחנו אוכלים באמצעות צ'ופסטיקס. לפני כמה שנים החלטנו שזה התקן שצריך להיות לכל המסעדות בארץ (אוכל שמתאים לצ'ופסטיקס) וכיום אנחנו (האוכלים עם הצ'ופסטיקס) מהווים כ7% מהאוכלוסיה. אנחנו דורשים שתתאימו את התפריט שלכם לתקן הזה. אני טוען שפיירפוקס צריכה להתאים את עצמה לאתרים קיימים ולא להפך.

ghost7

New member
לא מדויק

מוזילה לא כתבו תקן, ודורשים שהאחרים יתאימו עצמם אליו. הפ פיתחו דפדפן- שמתאים לתקן קיים. (ושהיה קיים לפני כן). הבעיה שאתרים לא מעטים (בעקר בארץ)- לא טרחו להתאים עצמם לאותו תקן. הסתפקו בכך שיתאימו למוצרי מיקרוסופט.

הממ...

גפ צ'ופסטיקס היו קיימים הרבה זמן, זה לא אומר שהם טובים יותר. אם כבר עובדים לפי תקן, שיעבדו לפי זה שמאפשר את הגמישות הרבה יותר.

התאמה לפיירפוקס

נזמין אותך לדווח לנו במייל [email protected] על בעיות שנתקלת בהם הקשורות לפיירפוקס כדי שנוכל להעביר לצוות הטכני לבדיקה ובמידת האפשר להתאמה לפיירפוקס.

למעלה