fight fire with fire

Dovsha

New member
fight fire with fire

אז לכולם יש את ההרגשה הזו בבטן [או לרוב האנשים שעוברים את הימים האחרונים בארצנו הקטנטונת], את חוסר השקט הזה, את הרצון הבוער לנקום, את הכעס שמטפס לאט לאט ומשתלט על ההגיון. יש בי רצון עז לקום ולעזוב. יש בי רצון עז לקום ולנקום.לשנות, לעשות משהו, להזיז, לדבר, לפעול משהו!שיחזור השקט שתחזור השלווה.שישוביי הצפון יהיו שוב בטוחים, שאנשים לא יפחדו לסוע באוטובוסים מחשש לפיגועים, שיפסקו היריות, ידויי האבנים, הטבח באנשים חפים מפשע...לפי דעתי השלום עוד רחוק וכמה שהאמנתי ורציתי שיבוא - אין סיכוי. שלום עושים עם אנשים לא עם חיות. שלום נעשה בין שני עמים שנמצאים במצב מלחמהורוצים לשפר, להגן, לקדם, לחיות.בין ערפאת שהולך לפסגות וממשיך לחתום על הסכמים שאין לו שום כוונה למלא, לבין חיילים חטופים בידי החיזבאללה והתנזים - אין סיכוי לשלום. אין לי לאן להוליך את הכעס הזה, לאן להוליך את המחנק.נמאס לי כבר לבכות נמאס לי לכעוס. נמאס לי להרגיש בארצי מולדתי כ``כ חסרת אונים.נמאס לי לפחד באוטובוס בדרך לעבודה, לא רוצה שיהייה בי הצורך להסתכל פעמיים על כל בן אדם שעובר ברחוב מחשש שמשהו יקרה, כי בימינו אנו... לכו תדעו... לא תמכתי בברק בבחירות וגם לא בצעדים שעשה אח``כ אך כבדתי אותו מפני שנבחר בבחירות דמוקרטיות וגם אם זה לא מוצא חן בעיניי, הוא ראש ממשלתנו. אין לי כבוד אליו עכשיו - רק רחמים.אהוד ברק - ראש ממשלתנו, יותר חסר אונים מכולנו.עדיין מנסה, עדיין מקווה ולא רואה את החיה שנמצאת מולו. Fight fire with fire

קרני

New member
מבינה את ההרגשה...

אבל אני לעומתך עדיין לא מתייאשת... למרות כל הלחץ שאוחז בי, למרות התסכול, למרות הפחד שמחלחל בעורקים, למרות הכל... יש בי אמונה שהשקט והשלום יגיע... לא, לא איך שציפיתי שיגיע, לא שיקח איתו כמה עשרות נשמות, לא שיפגע באנשים פסיכולוגית ופיזית, לא איך שהוא מגיע עכשיו... אבל אין ברירה, אין שום פתרון אחר, מלחמה היא בהחלט לא פתרון וגם אחריה הרי ידברו ויגיעו להבנות אלו או אחרות... השלום יגיע בדרך זו או אחרת, ולמרות שקשה אסור לנו להתייאש ולחשוב מחשבות שחורות. אם אנחנו נגיב כמו המאות האלו שפועלים מהאמוציה ולא מהשכל, לא נגיע רחוק ולא נמצא את השלווה הזאת שכולם מחכים לה. אני יכולה לומר לך שלא כל הערבים רודפים מלחמה, לא לכל הערבים טוב עם המצב עכשיו, ולא כולם מצדדים בחמימות המוח שפועלת. הדברים האלה גורמים לי להאמין שהשלווה תבוא... אני יודעת שהדרך לא קלה כמו שכולם ציפו לה. אני חושבת שיקח זמן, אבל נגיע לנחלה המיוחלת... מתפללת שזה יקרה עם כמה שפחות התנצחויות מצ`ואיסטיות אלו או אחרות... ושיהיה לכולם טוב!!! רק טוב!!! @ @ J U

למעלה