Federal Skilled Worker - 12 month residency

rotemiki2

New member
Federal Skilled Worker - 12 month residency

הי מושבניק וכולם, לאחר עיון בחומר ששלחת לי בלינק, ראיתי את הפיסקה הבאה, שאומרת שאתה יכול להגיש את הבקשה אם: You are a student or worker who is legally residing in Canada, and has done so for at least 12 months immediately before submitting your application כלומר, מסתבר שאנחנו צריכים לחכות עכשיו שנה עד שנוכל להגיש. וואו! לא ידעתי את זה
קיוויתי עד שנה הבאה להיות על מלגה
אני כותבת לך כדי שתדע גם אתה את הפרט החשוב הזה

אני מציע שוב, בקשו מהמעסיק מכתב של AE

זה ייאפשר עיבוד מיידי, אחרת תצטרכו לחכות ליום ה 365 אחרי קבלת הWP ואז מייד להגיש. יכול להיות שתצטרכו AEO אבל עבור בודק תוכנה עם תואר שני בתעשייה וניהול ממש לא צריכה להיות בעיה לקבל כזה, פשוט צריך לתאר נכון בבקשה למה צריך QA עם הבנה בתהליכים מסויימים, כמו "מכרז תפור". שלב אי: תשיגו מכתב מהמעסיק שהוא מבקש להעסיק במשרה רגילה שאינה קצובה בזמן, שלב ב': תגישו תיק מלא בתל אביב. לאחר שתקבלו תשובה, אתם צריכים לנהוג לפי התשובה.

rotemiki2

New member
הי מושבניק

אני לא מוצאת את הלינק לAE באתר CIC. מצאתי משהו שנקרא AEO אבל לפי מה שקראתי זה תקף רק אם אין עדיין אישור עבודה, ולבעלי, כאמור, כבר יש. אשמח להסבר על ההבדל בין AE לAEO, וכמו כן, איפה ניתן להוריד את הטופס שהמעסיק צריך לכתוב (בהנחה שיש כזה) תודה רבה מראש!

amirshuval

New member
אפשר להוציא AEO

גם כשנמצאים בקנדה על רישיון עבודה על פי סעיף 82(d) של תקנות ההגירה.

AE=ARRENGED EMPLOYMENT

יש שלושה מצבים שבהם תהיה הכרה בכך שלמועמד להגירה יש AE: 1. הוא נמצא בקנדה ברישיון עבודה, משרתו היתה פטורה מהצורך ב LMO ומעסיקו הציע לו משרה שאינה זמנית, עונתית או מוגבלת בזמן אם וכאשר יהיה לו PR. 2. הוא נמצא בקנדה ועובד על סמך רישיון עבודה שהונפק על סמך LMO חיובי. ומעסיקו הציע לו משרה כנ"ל. 3. ללא קשר למקום המצאותו , מעסיק קנדי כלשהוא נתן לו הצעת עבודה כנ"ל, כשההצעה מלווה בהמלצה חיובית מסוג AEO. לדעתי גם ללא AEO, בן זוג של סטודנטית יכול לקבל הכרה ב AE , אם קיבל ממעסיקו מכתב כנ"ל, אבל אני לא משוכנע בכך, AEO במקצוע הזה לא צריך להתעכב יותר מ 6 שבועות ב BC אז לשיקולכם אם לנסות להגיש עם או בלי. צירפתי קובץ של מכתב דוגמה למקרה שתנסו בלי AEO, ויש לינק להרכת המעסיק איך לבקש AEO.

למעלה