fdisk עם דיסקט איתחול Win98

elie10

New member
fdisk עם דיסקט איתחול Win98

יש לי דיסקט איתחול של Win98. אני מבצע boot דרך הדיסקט הנ"ל ומפעיל את fdisk לצורך חלוקה מחדש של מחיצות. הקשתי fdisk וקבלתי אפשרות בחירה האומרת שמאחר ויש לי HD גדול מ-0.5GB ישנה אפשרות להשתמש Extended HD support (משהו בסגנון אל תתפסו אותי על המילה), אבל בהמשך כתוב כי בחירה באפשרות זו לצורך חלוקת מחיצות לא!! תאפשר למערכות הפעלה כמו Win 95,98, NT,XP וכ' להיות מופעלות במחיצות האלו. מצד שני זו האפשרות היחידה שלי לבצע חלוקה למחיצות מאחר ויש לי 2 דיסקטים קשיחים 20GB ו- 10GB.כאשר בחרתי באפשרות שלא להשתמש ב- Extended HD support אז התוכנית fdisk לא נתנה לי למשל להגדיר מחיצה Primary הגדולה מ- 2GB. אם אני מבין נכון חלוקה למחיצות דרך fdisk וביצוע פירמוט לאחר מכן אמור להכשיר את ה-HD ב- FAT32 לכל מערכת הפעלה. אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור למצוא פתרון. כרגע 2 ה- HD שלי מפורמטים ללא מחיצות. מצב "עגום" אבל אומרים שלכל בעיה יש פתרון. מחכה לצדיק.

IBZ

New member
-->

הורד קובץ התקנה לתקליטון אתחול והכן תקליטון חדש מכאן www.bootdisK.com

jumpgate

New member
>>>

ENABLE LARGE DISK SUPPORT == שימוש ב FAT32 יתרונות: אפשר ליצור מחיצות גדולות מ 2GB חסרונות: לא מתאים ל DOS/WINDOWS 95/WINDOWS NT 4.0 קרא את ההודעה שוב ותראה שלא רשומה שם מילה וחצי מילה לגבי WIN98/2000/XP היות ומערכות אלו תומכות ב FAT32. בקיצור, תבחר YES ואל תתקין WIN95.

למעלה