fame academy 2

14מתן

New member
fame academy 2

השופטים האלה כל כך מטומטמיייייים !!! איך הם יכולים לשבח כל כך את היצור הזה "פיטר" בעעעעעעע הוא שר נורא !!!! ואיך הם נתנו את הגלגל הצלה לפריס ?! סימון היא אחת המוכשרות וחבל שהם עסוקים במוזרים...
אה, לאן נעלם האיש החולה ? הוא הודח מהאקדמיה בגלל שהוא חולה ?

בכלל לא ראיתי

אני לא ממש מסתדרת עם העונה החדשה הזאת של פיימאק.... אין פרקים רגילים?!

Siren

New member
אני בכלל לא מבין

מה הולך בעונה הזאת. איפה החלק הכי מעניין של השבוע בו הם עוברים חזרות, זוכים בפרסים שווים ופוגשים סלברטים שווים?????? לא ברור...

14מתן

New member
חחחחחח את ניק

אבל זה לא פיים אקדמי יותר זה סתם מזויף !

14מתן

New member
אני שונא אותווווו

מה הם מחמיאים לו ?! הוא כזה גרועעעעעעעעעע והפריס הזה סופסוף הקהל לא הציל אותו אז כל כך קיוויתי שהוא יעוף כי ה"סטודנטס" לא יבחרו בו אז המורים הדפוקים האלה הצילו אותו דיייייי איזה סתומייייייייייייייייייייייייייייייייייים

עולי

New member
היינו צריכים לנחש שיהיה רע..

לפי ההתחלה של הפרק הראשון שהעיפו את הזמרת דיווה האפרו-אמריקאית שהיה לה קול מ-ה-מ-ם לפני שנתנו לה בכלל צ'אנס, וזה בטח קשור לעובדה שהיא שוקלת 2 טון וחצי. ממש לא פייר. כולם היו בהלם מהצופים בבית. כם ה-ריצ'ארד פרק וקארי גרנט וכאלה היללו ושיבחו אותה והיא הראשונה שהעיפו עוד לפני שנכנסו בכלל למגורים. ממש לא פייר. ובגלל זה גם ההמשך. הם כולם שרים מעפן יחסית. כלומר, הלוואי עלי לשיר ברמה של ההכי גרוע שם, אבל עד עכשיו ממש לא אהבתי את הבחירה של הצופים. וגם של המורים. ובאמת ההוא שר מזעזעעעעעע (זה שהוא יעני מיק ג'אגר..) אני מעדיפה למרוט שערות בפינצטה אחת אחת משהוא ישיר לי LULLABY

למעלה