EXOPEN2008....האירוע המטורף של השנה....

asaf007

New member
EXOPEN2008....האירוע המטורף של השנה....

תודה לכל הגולשים והחברים שבאו לתמוך באירוע וויקבורד וסקי מים הכי טהור שהיה לנו בישראל,תודה רבה למעוז טל שתקתק את האירוע במיקצועיות רבה כל כך,תודה רבה לצאלי החוף סירונית ולכל עובדיו שפינקו אותנו ברמה ,תודה לעירית טבריה,תודה לכל נותני החסויות שניכנסו איתנו לEXOPEN תודה למשפחה היקרה שלי,תודה לשיטור הימי המיקצועי שלנו. מדליק הפקות השותפות שלי בארוע תודה רבה לכם על הכל ויש לנו כבר מלא עבודה לכל השנה ולשנה הבאה תתכוננו נפשית. תודה לשופטי הWWA הישראלים החדשים,אור,רועי ועומרי. תודה לWWA ונציגם דניאל קרופורד אין אנשים כמוה היא הסיבה שהוויקבורד נמצא איפה שהוא היום בעולם ואני משוגע אליה היא התאומה שלי בצד השני של העולם,ומייק אחחח מייק ה-CHEAF JUDGE של ה-WWA ואחד האנשים הכי חזקים בתעשיית הוויקבורד העולמי האיש ששום תחרות משמעותית שיש לא יוצאת בלעדיו תחרויות כמו GRAVITY GAME,PWT,XGAMES,PRO AIR NUOTIC,WAKESTOCK ועוד רבים.....בקצור כל תחרות וויקבורד .... דונלד ופול שני גולשים מדהימים שבאו מרצונם החופשי לתחרות והיו בשוק מישראל כל כך ונהנו מהרמה הבינלאומית של האירוע,תודה לכם שבאתם פול סה"כ בן 19 גולש מדהימים וכולם צופים לו רבות בתעשייה העולמית . וכמובן כל הכבוד לכל הזוכים בתחרות הילדים המדהימים,הנערים,הבנות,הוויקסרף ואיך אפשר בלי ה-PROS שלנו ... אפי עומרי ועידן אתם תותחים TEAM E-EXTREME.... בטוח שחכתי איזה 2000000000000 דברים להגיד אני בהתאוששות.... אבל איך אפשר בלי להגיד מילה על רועי בן נתן ....הבחור המדהים על כדור הארץ שעבד כל כך קשה בחודש וחצי האחרון ונתן מעצמו כל כך אפילו השקיע כסף רב אחי אני אוהב אותך כל כך ואללה הייתי יכול לעשות לך ילדים אם היית אישה קצת יותר יפה אולי כמו GRACE חחח... עומרי בן נתן וריעא תודה לכם על הקריעת תחת שקרעתם אפילו ריעא דפק נפקדות בשביל לעזור ועכשיו הוא בנופש בכלא 4 תהיה חזק אנחנו מחכים לך שתצא ישר לכנרת אם סירה מלאה בבירות עומרי אתה מלך ותודה על כל העזרה אוהב אותך אחי וגם את שני חחחח.....לא הייתי יכול לעשות את זה בלעדיהם. אפי ומוטי ועידן תודה רבה על העזרה אפי אתה תותח ונחנו בונים עליך רבות השנה ובשנים הבאות כל הכבוד . תודה לכל משפחות הכנרת שעזרו ותרמו ונתנו אני מת עליכם ואני יודע שתמיד אפשר לסמוך עליכם:שקד,רביץ,סידי,עיברי,בן דוד,פרץ,אלבז,יורם כהן,גולד,אציל ואני מקווה שלא שכחתי אף אחד אם כן תסלחו לי ... וכמובן יוני סידי המלך הבילתי מעורער של הכנרת תודה רבה על הכל אני חולה עליך ובעיקר תודה רבה על זה שבגיל 12 לקחת אותי איתך לכנרת ומאז לא נפרדנו.... אור סגל שלא ויתר והגיע מהונגריה לעזור לנו בניהוג יחד אם יוני שהפלנו עליו את הניהוג. אנחנו כבר עובדים על הפקת לקחים בכדי ששנה הבאה יהיה אירוע עוד יותר חזק(לא נספר לכם את התוכניות)אבל יהיה מטורף מעכשיו והלאה..... אז חברה תמשיכו לגלוש,להתאמן ובעיקר להינות אני פה לכל מי שצריך משהו אם זה עצה אימון מחשבה אנחנו פה. אוהב את כולכם ותודה אני יוצא לחופש שבועיים. תודה E-EXTREME FOR RIDERS BY WWA

asaf007

New member
תודות נוספות ל....

דני קוצר,אסף לב ואסי בן משה שתרמו את סירת הסלאלום,אביהו רובי שתיפלו ותיקתקו במיקצועיות רבה את כל קטגוריית הסלאלום. ישר כח חברה זה לא היה קורה בלעדיכם. תודה

wakeboard1

New member
אסי מלך מתיי משדרים את התחרות? ואיפה?

דבר איתי אח שלי מת אלייך

למעלה