everything ברדיו!

everything ברדיו!

כמה וכמה תכנות רדיו באמריקה ובדרום אמריקה התחילו להשמיע את הסינגל הראשון מהדיסק שעומד לצאת everything! וגם שוחררו המילים הרישמיות של השיר : I can be an asshole of the grandest kind I can withhold like it’s going out of style I have the bravest heart you’ve ever seen and You’ve never met anyone as positive as I am sometimes You see everything, you see every part You see all my light and you love my dark You dig everything of which I'm ashamed There's not anything to which you can’t relate And you’re still here I blame everyone else not my own partaking My passive aggressiveness can be devastating I'm the most gorgeous woman that you’ve ever known and You’ve never met anyone as everything as I am sometimes You see everything, you see every part You see all my light and you love my dark You dig everything of which I'm ashamed There's not anything to which you can’t relate And you’re still here But I resist, persist and speaks louder than i know But I resist you love no matter how low or high I go You see everything, you see every part You see all my light and you love my dark You dig everything of which I'm ashamed There's not anything to which you can’t relate And you’re still here You’re still here You’re still here עכשיו יש רק לחכות לוידאו קליפ ולסינגל...

scoutlavie

New member
זה רק אני או ש..

השיר הזה מזכיר את head over feet? יותר במובן של איך היא אומרת שהיא מרחיקה אנשים ויש לה בעיות..אבל הבנאדם בכ"ז פה ורוצה אותה בכ"ז. שיר די חמוד..נורא מחכה לשמוע אותו

AlanisJunkie

New member
מעניין מתי הקליפ יצא..

ובכל אופן, אנחנו יכולים להיות רגועים ובטוחים שהדיסק יצא מאוד בקרוב. :)

OrdinaryDay

New member
../images/Emo4.gif

ובכן...אחרי ששמעתי את השיר (כן! חטאתי! זה פשוט היה שם...ו..!!!) אני פשוט מתקשה להאמין שזו באמת אלאניס! זו פשוט ירידה ברמה! אני בכנות יכולה לומר שאני יכולה לרואת זמרים כמו, אבריל לאבין שירים את השיר הזה! הלחן פשוט משעמם ולא מחדש כלום והמילים...דיר גאד המילים.. האם הגענו לשלב שנראה את אלאניס בשימלת קיץ מסמיקה מול המראה במחשבה על האוהבה היקר?! אני זוכרת בימיים ההם..איך כל שיר של אלאניסהגיע ללחן ולירקס שהיו צעד נוסף לפני המוזיקה שבשוק. ועכשיו..זה כאילו שני צעדים אחורה מבחינת לחן ומוזיקה. כנראה שהיא באמת יותר מידי מאושרת בשלב זה של החיים. אני אחזור לי לשמיעה מרוקת לדיסקים קודמים ורק אקווה שהשירים האחרים יהיו טובים יותר. אחח, אלאניס...היו זמנים...

BaBa LiVe

New member
אהבתי...

כלומר זאת אלאניס חדשה.. אבל בהחלט יש לזה פוטנציאל להיות להיט :) קצת מזכיר את אבריל..אבל אלאניס זאת אלאניס...אהבתי את הסוף..

Mr Freeze

New member
הממ...

אני לא מאמין, אבל ההמשך של השיר קצת הורס. טיפה קיטשי מדי בשביל אלאניס מוריסט, ומה פשר החזרה על המילים ברקע? אגב, נראה לי שזה radio-edit, כי ההתחלה מקוצרת.

למעלה