en

Ad H

New member
חשבון של עורך דין ../images/Emo67.gif

גם ככה אתם גובים יותר מדי.

M O R M

New member
בא לך EN500 לך על זה אחרת לא תדע

אופנוע פשוט , אמין ומוצלח. לא הוצאה כבדה אבל חפש אחד שנראה יפה . הקשב לתחושות שלך ובחן את הבעלים . אם הכל תקין ונאה סביר קח לבדיקה במכון אופנועים. אל תקנה בלי בדיקה .

TShavit

New member
זה לא אתה שאמרת קודם שכל 500 אחר עדיף עליו?

פתאום הוא "פשוט, אמין ומוצלח"? בנאדם, מה עם קצת צנזורה עצמית? טל

M O R M

New member
אופנוע קונים מהלב ומגשימים חלום

נתתי לבחור כמיטב יכלתי סיבות ראציונליות למה לא לקנות EN500. אבל מה לעשות אצל רובינו קנית אופנוע אינה תהליך רציונלי ברובו. יקנה קאסטום יגשים חלום. אולי יצליח לו אולי יאכל אותה וילמד דרך התחת. אי אפשר לחנך את כל העולם ואישתו אבל אפשר לנסות. לדעתי הוא האופנוע הגרוע ביותר לבחירה מבין סדרת ה- 500. ועדיין אופנוע מוצלח פשוט ואמין. זה שאני לא סובל קאסטום וחושב שזו בדיחה לא מוצלחת על חשבון הרוכבים לא עושה אותי צודק. עובדה COLT שמבין באופנועים רוכב על הזבל הזה ועוד מהלל אותו. בשבילי קאסטום זה לא אופנוע.

TShavit

New member
אם ככה, כדאי שתתחיל לחשוב איך אתה מתנסח.

זה לא שיש לך בעיה עם EN, ספציפית: יש לך בעיה עם אופנועי קאסטום. אז תכתוב "לדעתי אתה עושה טעות שאתה הולך על אופנוע קאסטום, מסיבות א-ב-ג, אבל אם זה מה שבא לך - ה-EN הוא בחירה טובה מסיבות ד-ה-ו". נכון שזה נשמע אחרת? טל

M O R M

New member
../images/Emo45.gif צודק הערה נכונה ובמקומה

אין לי את יכולת ההתנסחות שלך (וגם לא תהיה לי). תודה על ההערה הארה.

lazybones

New member
מסכים עם MORM

קאסטום זה בדיחה למרות שלא הייתי מתנגד להגיע לפאב עם קאסטום. אבל רק להגיע. לרכוב בדרך על משהו אחר.

nimiz

New member
אגב ביקורת - תגיד, לא רכבת אף פעם על מסלול?

לא יודע לקרוא דגלים? או שפשוט אתה ובועז מסתכלים אחד על השני ולא על המוניטור? הראו בקלוז אפ דגל לבן עם איקס אדום חוצה אותו, משמע מעבר לתנאי גשם. רק אחרי איזה 7-8 דקות, כשכל הרוכבים נכנסים לפיטס (ואתם עדיין לא מבינים מדוע) הראו את יושבי היציעים מתכסים ומרימים מטריות אז התחלתם "לחשוב" שאולי השתנו התנאים. רציתי לסמס לך, אבל אמרתי עזוב, אל תפריע. חוצמזה דווקא לא נורא, משידור לשידור אתם משתפרים.. (עכשיו בטוח לא יזמינו אותי לאולפן...)

TShavit

New member
בוא אני אפתיע אותך: אנחנו לא רואים הכל.

רחוק מזה. אתה יודע כמה פעמים ישבתי בבית, צופה באיזה שידור של מירוץ סופרבייק נגיד, ואומר לעצמי "מה הם לא רואים שהסדר השתנה ובייליס עקף את האגה" או "איפה לעזאזל אדוארדס ולמה הוא נעלם מהדירוג ואיך הם לא שמים לב"? אז לא, לפעמים הם לא רואים, ומפספסים דברים שמתרחשים על המסלול, לפעמים גם הרבה יותר משמעותיים מהוצאת דגל כזה או אחר. אם ממש תרצה גם אסביר לך למה ואיך זה קורה. טל

malganis

New member
אני רוצה הסבר

למרות שאני לא נימיץ.. סוג של כבוד שעוד לא הגעתי אליו..

iec

New member
כשתהיה נימיץ תקבל הסבר...בנתיים תגיע לזה לבד

nimiz

New member
הצלחת - הופתעתי. הייתי בטוח שמה שאני רואה,

אתם רואים גם. בהחלט חידשת. להבא אני אסמס...

M O R M

New member
החופר לשסתומים - סמנטיקה זה הכל.

אני עדיין יושב על האופנוע כדי לדעת שהשרשרת מכוונת עבורי. כן עכשיו אני יודע שחשוב לשבת על האופנוע בעת מתיחת השרשרת כי כך אני יודע שהסיכוי שמתחתי יותר מדי קטן יותר ומדוייק יותר. נכון הסיבה היא צירי הגלגלי שיניים וציר הזרוע אבל התוצאה היא שרצוי לשבת. זה נכון כי זה מעשי וזה פשוט להפליא גם בלי חפירות סמנטיקה. רוצה לפתוח שוב את הדיון? זה מזכיר לי את החפירה של חלק מחברי הפורום בעבר שצווחו שאני מוכר ברווח מגיני ברכיים מסוכנים . ובכן עשרות ברכיים זכו להשאר שלמות מאז והחריצים על מגיני ה- UFO שלי מעידים אלף עדויות שלא יכולתי לשחק טניס הבוקר ללא מגיני הברכיים הללו. אז היכן הם החפרנים בענייני מגיני ברכיים? הבסיס העיקרי להבדל בנינו היא היכולת שלי לזהות את הטעויות שלי , ללמוד מהם ולעבור הלאה , תוך לקיחת אחריות לעצמי על מה שאני כותב , על הטוב ועל הרע. אתה אפילו לא מסוגל לכתוב תחת השם שלך....

bulb

New member
מה אומרים הרופאים? האובבסיה שלך לאאוטינג זה

שפיר?
החריצים על מגיני הברכיים שלך מעידים שאתה לא יודע לרכב כמו שצריך ושום קורס לא יעזור לך. זה הכל.

yoshi6

New member
עד כמה שאני מכיר את הבטן הרכה של הכלי הזה...

היא נמצאת ברצועה, אני לא בטוח שבשנת 99 יש רצועה או שאולי שרשרת אבל במידה ומדובר ברצועה, תבקש ממי שבודק אותו שיתן לך הערכה מה מצב הרצועה וכמה זמן יש לה עוד לתת עבודה, שאל גם את המוכר האם הוא החליף אותה ומתי. עד כמה שאני מכיר העלויות שלה גבוהות מאוד ביחס לכלי עצמו. בהצלחה

C O L T

New member
משנת 96 כולם עם שרשרת

רצועה עולה משהו כמו אלפיים ש"ח אבל מחזיקה הרבה, למיטב ידיעתי, הבדל המחירים בינה לשרשרת לא כזה אדיר. לא שזה רלוונטי, אלא אם קונים 94-95.

yoshi6

New member
../images/Emo140.gifלא תשמע אותי מתווכח עם אולוהי הקאסטום

Chef25

New member
כבעליו של EN500

שנת 95 בעל רצועה, עלות רצועה חדשה היא 3800 ש"ח כולל מע"מ. האופנוע נמצא אצלי בערך 4 חודשים, ברגע שקניתי אותו רכבתי עליו אולי חודש וחצי שיש קצת מזומנים נזילים שלחתי אותו לשיפוץ קל. הכלי מבחינתי נוח מאוד ואף מרגש (ואני בסך הכול בן 24), משנת 96 החליפו את הרצועה בשרשרת, רכבתי על אחד כזה וזו לא אותה התחושה.

למעלה