employee of the month: חודש מאי

שי מילר

New member
מנהל
employee of the month: חודש מאי

ונתחיל עם חודש אפריל: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=13&MessageId=141528851&r=1 ביתרון של 8:6, רנדי אורטון מצרף זכייה נוספת (זכה בחודש של הראמבל אשתקד) בזכות פייס טרן איכותי שהרוב אוהבים. אז מה קרה בחודש מאי? מאי היווה את תחילת התקופה שלאחר הדראפט, כולל בנייה לקראת האירוע החדש אובר דה לימיט. במרכז הבנייה ניצב לו העימות האחרון בין סינה לבטיסטה, הפעם ב-I QUIT. בסיום הקרב סינה מאיים להוציא להורג את בטיסטה עם אטיטוד אדג'סטמנט מגג מכונית, כשהאחרון נאלץ לומר I QUIT, מה שלא מונע אגב מסינה להעיף אותו בכל זאת. כבר ברו למחרת בטיסטה עוזב את WWE לאחר שלא חידש את החוזה שלו בשלב זה. ובינתיים בסמקדאון: ביג שואו היה ה-N1C לתואר של ג'ק סוואגר, ומחץ אותו לאורך כל הבילד אפ. אלא שבאירוע עצמו סוואגר נפסל ויצא איכשהו עם התואר. ובקרב לא פחות חשוב, ריי מיסטריו מנצח את CM פאנק ומעלים לו את השיער. גם רנדי אורטון ואדג' הופיעו בקרב שנגמר כ-NO CONTEST. במידקארד הנמוך יותר, קופי קינגסטון חגג זכייה בתואר הביניבשתי, בזמן שטרות' ניצח את דיביאסי ולמחרת ברו השלים זכייה ראשונה בתואר יחידים לאחר ניצחון על מיז. גם ההארט דיינסטי ואיב טורס חגגו באירוע, כשניצחו את ג'רמיז ומאריס איש איש ויריבו. ועוד בגזרת הנשים, טים לייקול חגגו זכייה נוספת באליפות הנשים, ראשונה של ליילה ומי יודע כמה של מישל, שלא זכתה בפועל בתואר אך זה לא מנע ממנה לקבל חגורה משלה. אבל מה, איפה באמת התחיל להתחמם? ב-NXT כמובן, שם החלו לרוץ הדחות בלי סוף. בסוף החודש ומעט לפני הגמר הגדול (ב-1 ליוני, שהזכייה בו אינה רלוונטית לבחירת העובד המצטיין של מאי) נותרו רק 3 משתתפים: וייד בארט, ג'סטין גבריאל ודייויד אוטונגה. בו בעת גם דניאל בריאן המודח המשיך לעורר מהומות במיני פיוד שלו עם מייקל קול (הגיע הזמן שמישהו ייכנס בו). אז מי בעיניכם צריך להיות employee of the month לחודש מאי? מי השתתף בקרבות הטובים ביותר? והסגמנטים? ולמי הייתה ההשפעה החיובית הרבה ביותר על הארגון? הצביעו בהמוניכם
 

JAMES DEAN

New member
התלבטות קשה בין שלושה:

- דניאל בראיין שפתאום פרח והתעורר לקראת הסוף. - מיז עם הפה הגדול שלו שכבר יודע מה העסק דורש ממנו. - ברט הארט שלא צריך להרחיב. אני הולך על הבסט היטמן: מנג'ר רו, אלוף ארה"ב, נותן פושים לצעירים, ולא איבד כריזמה עם המקרופון.
 

MeLaWaCh

New member
דניאל בראיין

אם פאנק היה מנצח את ריי הייתי מצביע פאנק..אבל זה לא היה החודש שלו לצערי ובראיין נתן לנו רגעים של הנאה צרופה כל שבוע אז
לבראיינסון!
 

REDSKINS

New member
דניאל בריאן

אחרי שהוא תקף את קול פעמיים בצורה כל כך טובה (+ תקף את מיז) אי אפשר שלא לבחור בו. הפיוד המעניין של החודש ללא ספק.
 

שי מילר

New member
מנהל
וכמובן משהו ששכחתי בפוסט הראשי

ראוי לציין את זכייתו של ברט הארט באליפות ארה"ב לאחר ניצחון על המיז, עוד רגע משמעותי שהתרחש בחודש מאי, שלא לדבר על כך שהפך ל-GM.
 

dannygoosh

New member
מה שכולם אמרו

הייתי יותר משמח לתת את החודש הזה לברט הארט, אבל מה לעשות, דניאל דניאלסון בריאן בריאנסון פשוט לא ראה אף אחד ממטר החודש.
 

אורון V1

New member
ההוא שתקף את מייקל קול

כי הגיע הזמן שמישהו יסתום לו את הפה, וגם סוף סוף משהו מעניין קורה ב-E
 

Nurd4Life

New member
טוב נו, דניאל בריאן

תואר עובד החודש הוא כנראה התואר היחידי שהוא יזכה בו ב-WWE
 

meidadc

New member
איזו התקדמות

פעם מי שהיה זוכה ב"מתאבק החודש" היה מפוטר או נפצע. היום דניאל בראיין פוטר עוד לפני שהוא נבחר!
 

JAMES DEAN

New member
עכשיו אפשר להגיד

"שהיה איזה אחד שעבד כאן זוכר אותו? נו... ההוא מNXT שהמיז היה פרו שלו וכולם ציפו למשהו גדול ממנו... נו איך אתה לא זוכר? זה שהתגרה במייקל קול. זה שחנק את ג'סטין רוברטס"
 
למעלה