dw - שים לב ש-SCLN

מצב
הנושא נעול.

astral travel

New member
dw - שים לב ש-SCLN

dw - שים לב ש-SCLN
מבצעת כרגע את ה-ABC UP המישני שדיברתי עליו וכרגע עלתה מעל לנקודת ה-B ב-4.97 אז חשוב שהיא תסגור היום גבוהה ושתסגור עם ווליום מעל ל-510 אלף ורצוי אף מעל ל-630

dw2322

New member
630 עבר

dw - שים לב ש-SCLN
מבצעת כרגע את ה-ABC UP המישני שדיברתי עליו וכרגע עלתה מעל לנקודת ה-B ב-4.97 אז חשוב שהיא תסגור היום גבוהה ושתסגור עם ווליום מעל ל-510 אלף ורצוי אף מעל ל-630
630 עבר
פששש אסטרל, הנייר פשוט ממושמע לך באופן מפחיד
אגב, מכרתי את פוזיצית הטריידינג שלי שמה, די בזול (4.95), ומכאן ברור שהנייר רק שמע שמכרתי וכבר דופק עלייה מהסרטים (אל תשאל מה היה לי פעם בנביעות, אני עדיין זוכר את זה כמו אתמול, 60% למעלה גררר), ונשאר עם פוזיציית ההשקעה לטווח ארוך (אותה אני לא חולם למכור לפני פרסום התוצאות ביפן עוד כמה חודשים ספורים). מכרתי סתם, בלי סיבה מיוחדת, כי זה היה בערך היעד שלי, צריך להציג קצת רווחים בפורטפוליו, והסתדר לי עם רמת ההתנגדות שציינת פעם. עכשיו אני זומם על איזו מלחמה עסיסית בעירק שתפיל את השוק (אמן טפו טפו טפו), צריך מזומנים נזילים ואז נכנס שוב (טריידינג טריידינג), וזה יהיה אפילו עוד יותר קרוב לפרסום היפני. רק להזיל ריר כשחושבים על זה
לו היה לי עוד כסף ספייר לסקטור כנראה שהייתי פועל אחרת (ונכנס אחרי פריצת רמת ההתנגדות), עכשיו זו היתה פעולה מתוכנתת.

dw2322

New member
נזכרתי בעוד משהו

630 עבר
אגב, מכרתי את פוזיצית הטריידינג שלי שמה, די בזול (4.95), ומכאן ברור שהנייר רק שמע שמכרתי וכבר דופק עלייה מהסרטים (אל תשאל מה היה לי פעם בנביעות, אני עדיין זוכר את זה כמו אתמול, 60% למעלה גררר), ונשאר עם פוזיציית ההשקעה לטווח ארוך (אותה אני לא חולם למכור לפני פרסום התוצאות ביפן עוד כמה חודשים ספורים). מכרתי סתם, בלי סיבה מיוחדת, כי זה היה בערך היעד שלי, צריך להציג קצת רווחים בפורטפוליו, והסתדר לי עם רמת ההתנגדות שציינת פעם. עכשיו אני זומם על איזו מלחמה עסיסית בעירק שתפיל את השוק (אמן טפו טפו טפו), צריך מזומנים נזילים ואז נכנס שוב (טריידינג טריידינג), וזה יהיה אפילו עוד יותר קרוב לפרסום היפני. רק להזיל ריר כשחושבים על זה
לו היה לי עוד כסף ספייר לסקטור כנראה שהייתי פועל אחרת (ונכנס אחרי פריצת רמת ההתנגדות), עכשיו זו היתה פעולה מתוכנתת.
נזכרתי בעוד משהו
scln עברה את ה- 5$ לכן הבנתי שתיאורטית מותר גם למרג'ן אותה (אני סולידי מדי לדברים כאלו).

astral travel

New member
אין ספק dw סייקלן משחקת אותה בגדול!

630 עבר
אין ספק dw סייקלן משחקת אותה בגדול!
פשוט תענוג של מניה המחזורים לא בשמיים אבל מבחינה טכנית היא עובדת פשוט יפייפה ! 630,000 ?? קטן עליה, היום סגרה בעליה של 10.93% על ווליום של 743K וכמעט השיגה את יעד ה-ABC הנוכחי (5.58) הגבוהה שלה היום היה 5.50 והסיבה שהיא לא עברה אותו היא כי הוצעה שם כמות גדולה מאוד יחסית של מניות, ולמרות הניסיונות לגרוס אותה - הכמות הייתה גדולה מידיי. המניה סגרה יפה וככל הנראה תנסה לפרוץ את הרמה הנ"ל שוב. מכאן אפשר להמשיך למעלה עוד, ואם לא, אז שוב צריך לראות ריטרייסמנט\נסיגה על ווליום נמוך (ואם זה לא קורה זה אומר שהמניה רוצה להתבסס יותר זמן לפני שהיא תבצע ניסיון נוסף כלפי מעלה). נמשיך לעקוב

מצב
הנושא נעול.
למעלה