DOV אני כבר שנה שואל אותך שאלה ואתה

kobrahacker2002

New member
DOV אני כבר שנה שואל אותך שאלה ואתה

לא עונה ...... כאשר עשיתי MTU 1400 במחשב הזה כי הוא מחובר לרשת אז היית ירידה בממוצע ההורדה!! אני צודק ? או לא איך אפשר לשפר את זה ?? אולי המספר לא בדוק 1400 ??

antidot

New member
--->

כאן זה פורום. את השאלות לא מפנים למישהו ספציפי, אלא לפורום. ולשאלתך: גודל הMTU קובע את גודל החבילה המקסימלי שהמחשב יכול לשלוח. MTU מקסימלי של ETHERNET הוא 1500. כיוון שאתה עובר דרך נתב (מחשב אחר), מתווספת אינפורמציה לחבילה שנשלחת ממך ולכן, אם לא תוריד את הMTU, גודל החבילה יחרוג ממקסימלי. ההשפעה על המהירות זניחה, אבל אתה יכול לנסות עם MTU 1452. אם יעבוד, מה רע ? אם לא יעבוד, תחזיר. ההשפעה במקרה הגרוע היא כ3-4 אחוז. Antid0t

antidot

New member
תיקון

ההסבר שלי לא נכון. בעוברה מחשב מנתב החבילה אינה גדלה, אלא רק משתנה תוכן הכותרות שלה. Antid0t

kobrahacker2002

New member
תודה אבל תראה מה שכתוב באתר...

ףותישל םג תשרה תא שמשמ ICS טנרטניאה ףותישו הדימב :ןויצל הדוקנ ותונשלו תוסנל אלא הז חתפמ ריסהל ןיא ,ליגר Dial Up -ב גויח תועצמאב .1462 לש לדוגל אמ אפשר הפוך את זה ותקרא שכתוב שאפשר לשיפ את זה 1462 אז אפשר? לעשות ככה

antidot

New member
---->

שאלה שלך הרי, אז אתה מוזמן להפוך... לגבי 1462 : זה תלוי בספק. היום רוב הספקים משתמשים בL2TP שדורש הקטנה נוספת של MTU. 1462 פשוט לא נכון, זה אמור להיות 1460. הסבר למה אתה יכול למצוא כאן: http://damyen.technion.ac.il/~dani/adsl-mtu.txt בשביל הפרנויה מורידים עוד קצת (בשביל להמנע מאפשרות של מקרי קצה) Antid0t

kobrahacker2002

New member
לא תלוי בספק !!!!

אני רוצה את ה MTU של הרשת !!!! כדי לגלוש במקסימום !! המחשב הזה קלינט לא סירוויר

antidot

New member
--->

אתה מוזמן להתווכח עם הקיר. נתתי לך תשובה נכונה והפנתי למאמר של מרצה בטכניון שהיה מהראשונים שעסקו במחקר של ADSL. אם אתה רוצה בעיות פרגמנטציה, אתה מוזמן לקבוע את הMTU על 1500. Antid0t

kobrahacker2002

New member
עשיתי את המיתו ל 1462 דרך התוכנה ו.

התחלתי להוריד במומצע 66 כאשר זה היה 1400 היתי על 62 אם זה 1500 זה על המקסימום 68 אבל אם זה על 1500 יש אתרים שלא נטענים כמו הפורקוטל WWW.ONE.CO.IL

למעלה