Desperate Housewives 317

flymy

New member
Desperate Housewives 317 ../images/Emo58.gif

הן חזרו. קלישאתיות מתמיד. נתחיל מזה שנמאס מסוזן. הגיע הזמן להרוג את הדמות שלה כי הי מתמצתת את האמ-אמא של הקווי עלילה הקיטשיים והקלישאתיים ביותר. וזה מדכא, כי טרי האצ'ר נחשבה הקאמבק הכי גדול של הסדרה. לא היו יכולים לדאוג שהדמות שלה תחתום במקום על הPreNap ואז מייק היה נעלב מזה? כלומר הוא היה מבין שהיא רואה א עצמה בתקופה שאחריו, ואז יחשוב שזה עם מייק. העלילה של אידי מאוד מעניינת. הדמות שלה יצאה מהשבלונה של הכוסית אש-על-באופן מריר. החיבור שלה עם קרלוס מאוד מעניין. גם העלילה של גבי משעשעת מאוד ומהווה את הכיף האמיתי. לינט. אין לי מושג. מסוג הלילות שאתה יודע שיסבכו את היחסים עם טום ושהיא תשנא אותועל שהשאיר לה את המסעדה לבד. מצד שני, אולי הוא יסלח לה על הכול בגלל המסירות שלה. ולינט נראית hot בחולצה הכתומה. וגם בחזייה הורודה. בכלל זה היה פרק שמאוד מבוסס על נסות וויסטריה ליין בחזיות. רענון מצוין. כמה היה הרייטינג של הפרק הזה?

A n g e l u s

New member
צופים.... ../images/Emo44.gif../images/Emo33.gif

חוץ מזה שהיה חג הפסחא או משהו כזה לאמריקאים, ובתגובה כל הרייטינג הכללי היה נמוך.... (ואל תשכחי שהסופרנוס עם 9 מיליון צופים שודר מול עקרות)

NorthernStar

New member
צופות (קהל מעורב, שפה מתקנת)

דווקא ההנחה היא שבEaster Sunday (חג שנחגג ברחבי העולם הנוצרי, לא רק ל"אמריקאים" FYI) בערב תהיה צפיית שיא, ולכן שיבוץ פרקים טריים across the board.

A n g e l u s

New member
הא? ../images/Emo44.gif../images/Emo33.gif

קודם כל, על מה את מדברת? וכשאמרתי צופים התכוונתי שלא רק בנות צופות בסדרה, ולפי הידע הלא כל כך נרחב שלי בלשון - צופים כולל בנים ובנות.

NorthernStar

New member
עיין נא בתקנון תפוז

התדע מדוע הוא נכתב בלשון נקבה ומיועד לנשים וגברים כאלה? קוראים לזה "שפה מתקנת", וכיום הדבר נפוץ בעיקר באקדמיה - שימוש בלשון נקבה לקהל מעורב.

snier1991

New member
מתקן מה?

ואל תגידי לי אפליית נשים כי באמת שלא ברור לי איך זה לדבר בנקבה כאשר מדובר בקהל מעורב יעזור לנשים

NorthernStar

New member
האפלייה היא בתחומים רבים

במקרה דנן מדובר בתיקון אפלייה במישור הסמנטי.

dht160

New member
זה יותר מזה אבל

כבר חודשיים בערך שהפרקים החדשים עושים 17.5-17.9. הסדרה במצב לא טוב. רז

snier1991

New member
ובמים טובים יותר הסדרה הייתה עושה?

21 מיליון(סתם המספר הזה תקוע לי משום מה בראש) או יותר?

A n g e l u s

New member
כן... ../images/Emo44.gif../images/Emo33.gif

"בשפל" שלה בעונה שעברה הסדרה הייתה מגיעה לכ- 20 מיליון צופים, ובד"כ למקום ראשון בדירוג של בני 18-49 לסדרה מתוסרטת [כמובן, חוץ מלפעמים האנטומיה של גריי ולעיתים נדירות האוס]. אם מדברים על ימים טובים אני חושב שצריך להזכיר את הפרקים הראשונים של העונה הראשונה, עם ה- 25+ מיליון צופים ואת סוף העונה הראשונה עם משהו כמו 30 מיליון צופים...

snier1991

New member
פגיעה די צפויה בגלל הפרקים האחרונים

של הסופרנוס אני מאמין שיש פה לא מעט קהל חופף(למרות שבמקרה של העקרות נראה לי שכל קהל הוא קהל שחופף איתה)

dht160

New member
זה לא בהכרח בגלל טוני

הם עלו רק השבוע.חוץ מזה הם התמודדו מול הסופראנוס מספיק טוב בעבר. מה קרה פתאום? הסופראנוס גם עשתה פתיחה מאוד חלשה יחסית. רז

d@r121

New member
../images/Emo58.gif

פרק מדכא וקלישאתי משהו. תוחזר ברי לאלתר!

למעלה