DC יורדים במכירות...

byron

New member
DC יורדים במכירות...

או יותר נכון לפי נתונים שפורסמו בדצמבר מארוול עקפה את DC, שוב, בסה"כ מכירות. אם נתחשב בכל כמויות הסדרות שמארוול מוציאים, כולל ההמצאה המופרכת של חוברת X.1 X.2 כך שבין חוברת 19 לחוברת 20 יש עוד חוברת או שתיים באותו חודש, ולעזאזל עם הרוכשים שמוציאים על זה כסף ועכשיו קונים שתי חוברות מהסידרה בחודש, רק כדי לקדם שוב את AoA.... AC #5 - הגרפיקה השתפרה.... הסיפור, לא שלא היה צפוי לאור ההערה בסוף חוברת קודמת, הפסיק ופתאום קיבלנו origin שוב.... בעצם לא שוב, אלא הראשון ברה-בוט הזה. אלמלא הקטע של לחתוך סיפור באמצע זה היה יכול להיות נחמד. השינויים לא היו מורגשים בריפרוף ראשון, חוזרים על אותו סיפור שוב. השינוי מגיע בירידה לפרטים. אהבתי את התיאור של הקנטים, הסיפור שלהם בכמה תמונות ובקפיצות קטנות אל חייהם.... היה מאוד מוצלח לטעמי. הELים היו בסדר, לא ממש קיבלתי תחושה של כמה הם מוצלחים כדמויות ברה-בוט הזה, אבל סה"כ היה נחמד לקרוא אותם. פרק חביב שפשוט תקוע באמצע בלי הצדקה וממש מעצבן אותי. אם יהיה לי זמן אכתוב עוד קצת סקירות על השבועיים האחרונים, בחוברת #5 שכבר יצאו אני ממש יודע מי הם הסיפורים שהצליחו לתפוס אותי ומי ממש לא. (התחלתי את Irredeemable של וויד, ואני ממש נהנה, זה קצת elseworlds על סופרמן, והרבה לא, אבל יש בסיפור הזה משהו מושך מהבחינה שהוא מציג דמות כמעט אומניפוטנטית מעין מקביל לסופרמן אבל עם פסיכולוגיה שונה לגמרי, ושם הסיפור תופס. התגובות של אנשים הרבה יותר הגיוניות בעיני מאשר כל הקטע של "סופרמן הוא חייזר אז נחשוד בו...." לעומת "סופרמן! הוא כאן כדי לעזור לנו אז אנחנו אוהבים אותו...." כאילו אלו הדיעות היחידות של ההמון, הקטע שבו הגיבור - בעל שמיעת על - שומע אנשים קטנוניים בקהל מתלוננים כמה זמן לקח לו להביס את הרע התורן ולמה הוא לא גם מנקה את הרחוב וכל מני הערות קטנוניות שכאלו הרבה יותר מציאותי ומשקף לדעתי.)

הייזל

New member
כן, ראיתי

מארולל הביסו אותם עם fear itself באביב. הם עדיין למעלה אבל ירדו בהשוואה למה שהיה מיד אחרי הריבוט. אני תוהה בחודש האחרון כמה מהסדרות החדשות ישרדו בכלל. באטמן וחבריו [חוץ אולי מbatwing שלא שמעתי עליו כלום] מוצקים ויציבים אין מצב שיבטלו אותם ואני חושבת שזה אחד הדברים היחידים שאפשר להגיד בבטחון.

הייזל

New member
אוקי

מכירות - http://www.comicsalliance.com/2012/01/11/2011-sales-marvel-market-share-walking-dead-justice-league/ סדרות חדשות בDC http://comiccombatant.tumblr.com/post/15724370281/dcs-six-new-titles-replacing-six-canceled-titles http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=36367 ושימו לב, שאלתי מה יבוטל הנה התשובה: But with the arrival of the new titles comes the cancellations of six others that launched in September: "Men of War," "Mister Terrific," "O.M.A.C.," "Hawk and Dove," "Blackhawks" and "Static Shock."

byron

New member
לא מפתיעים הביטולים

מר נפלא הלך למקומות מוזרים מדי, הוא דמות שממש מתבקשת שתשאר ברמת הרחוב ושיצרו לו יריבים אינטיליגנטים ופתאום הוא במימד אחר נלחם בחייזרים? סטטיק היה מוזר מדי עם התאומות, ולא התקדמו מספיק מהר עם הסיפור, ובניגוד לברברה ודיק שגם גוררים סיפור אין לו בסיס מעריצים מספיק גדול לתמוך בסיפור כ"כ נמשך. HAWK AND DOVE זה המקרה היחיד שאני מצטער, הם היו אחלה וכתבתי כבר שמהסדרות החדשות מהם קיבלתי את הרושם הכי טוב של המשכיות לחלק מסיפורי העבר....

DDN

New member
אני כבר הגעתי לאוגדן השביעי

לצערי הרבה, אני אומר שהסיפור מתדרדר. אבל טוני הוא בהחלט חולה נפש ומציג יפה את הסיפור של: "מה היה קורה לו סופרמן היה נעלב ופונה נגד העולם"

byron

New member
הסיפור בהחלט דועך

אהבתי גם את ההצגה שלו כילד עם ה"תאונות" הקטנות שממש מתבקשות מילד עם עוצמה כזו גבוהה, ובעצם זו מראה שמוכיחה כמה הקנטים השפיעו על כל הסיפור של סופרמן.... גם היריב שלו שבעצם מאוהב בו... אומנם לא יוצר שיבוט של עצמו אלא משטלת על רובוטים ואז על הקרובים לטוני, אבל גם לקס מקבל תמונת מראה מעוותת מעניינת.

למעלה